16.5.2024 | Svátek má Přemysl


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Antonín Hrbek 5.2.2008 9:07

Re: Re: Vážený pane Nečasi

Například Masaryk nebo Beneš. A to nemluvím o dalších na významných pozicích, jako byl například Štefánik, Benešův bratr Vojta, Pergner atd.

Tino 5.2.2008 9:24

Re: Re: Re: Vážený pane Nečasi

 To vše byli národu všeobecně známí lidé, kteří neustále pracovali pro občany své vlasti, ikdyž byli v emigraci. Rozhodně Masaryk nepřišel do Prahy s tím, žeby se dožadoval prezidentství. Byl občany s nadšením vítán a celonárodní shodou posazen na prezidentský stolec. Beneš byl jeho pokračovatel(podle mně však nedosáhl ani náhodou na Masarykův kredit) a občanům byl známý svou prací pro republiku v republice. Štefánik nebyl prezidentem, ikdyž by si to jistě zasloužil.

 Je celá řada lidí z emigrace, která je národu všeobecně známá. Jsou lidé ve světě, kteří celoživotně pracovali pro svou vlast, ikdyž ta je vyhnala. Ti nejsou ale kandidáty. Kandidátem je Švejnar, o kterém kromě úzkého okruhu lidí, národ neměl potuchy až do Bursíkova tahu proti Klausovi. Taky si mohl Bursík najít někoho známějšího národu. Proč asi? Asi nebyl zájem konkurovat Klausovi. :-)

Antonín Hrbek 5.2.2008 10:01

Re: Re: Re: Re: Vážený pane Nečasi

Vážený Tino, směšujete několik věcí - účel proč kandiduje pan Švejnar, co pan  v Švejnar pro republiku udělal, jestli je pan Švejnar znám, jestli se pan Švejnar presidentství dožadoval.

Vzpomeňte si, že Masaryk byl před rokem 1918 zrádce národa, Beneše odsoudili čeští lidé za okupace na masových shromážděních, atd.

Moje stanovisko je toto - volí se prezident, jsou dva kandidáti, rozhodují poslanci a senátoři podle svého vědomí a svědomí.

Jenom  konstatuji, že, bez ohledu na politické zabarvaní, znova vyplavalo na povrch to, co Masaryk nazval "patologickou ssedelinou"

balthasar 5.2.2008 10:20

Re: Re: Re: Re: Re: Vážený pane Nečasi

Jo, něco jako víckrát převařenej logr, ale má to silnej štych do modra 8-o

franta 5.2.2008 8:19

Už i Vám tečou nervy, pane Nečasi ?

Tino 5.2.2008 8:28

Re: Už i Vám tečou nervy, pane Nečasi ?

 Ale Frantíku! Berte to s ohledem na možnost kritického pohledu českého občana. Má nám dělat prezidenta člověk, který si příliš nepovažuje odpovědnosti českým občanům? Berte nás jako stádo. To si nechá poroučet jedním vůdcem ze svého středu. Jen s potížemi si takový vůdčí samec může přecházet ze stáda do stáda. Buď patří do našeho stáda anebo jiného. ;-)

ne dr.Poklop 5.2.2008 9:14

Re: Re: Už i Vám tečou nervy, pane Nečasi ?

Zase ruku na srdce a byl by horší než Klaus?To snad i kdyby se snažil,tak horší být nemůže.

H.K. 5.2.2008 9:20

Re: Re: Re: Už i Vám tečou nervy, pane Nečasi ?

Vy snad víte jaký kdo bude? Mám pokoru před Vašim nadáním.

ne dr.Poklop 5.2.2008 9:33

Re: Re: Re: Re: Už i Vám tečou nervy, pane Nečasi ?

děkuji

Tino 5.2.2008 9:52

Re: Re: Re: Už i Vám tečou nervy, pane Nečasi ?

 Vám je myslím jedno jaký bude Švejnar prezident, jen když to nebude Klaus.

 Komunisti se dali slyšet, že pro ně je Švejnar menší zlo než Klaus. Už proto je pro mně Klaus tím lepším než Švejnar. Jsem celoživotně antikomunista, takže se není co mně divit. ;-)

ne dr.Poklop 5.2.2008 10:01

Re: Re: Re: Re: Už i Vám tečou nervy, pane Nečasi ?

Vy si nějak protiřečíte.Jste celoživotně antikomunista a nevadí vám,že Klaus při první volbě šel prosit o hlasy komunisty a potom pozval Grebeníčka do Lán.Nějak mi to u Vás nesedí.Přeci s komunisty se nemluví  nebo ,když chci být prezident,tak jdu žebrat o hlasy?Vám to nevadí?

Ivan H 5.2.2008 14:23

Re: Re: Re: Už i Vám tečou nervy, pane Nečasi ?

Mám ruku na srdci a myslím ,že by byl mnohem horší. Vždyť nám lhal ještě ani z letadla nevystoupil.

Tino 5.2.2008 8:12

Módní vlna světoobčanství.

 Je to módní trend - světoobčanství. Kdekdo se dnes chlubí dvěma - třemi pasy jako ukázkou blahobytu a netušených možností. Tyto netušené možnosti jistě existují. Například neplacení daní žádnému státu. Divili by se mnozí, kolik takových "politických" utečenců se navrátilo, aby u nás užívalo získané jmění, jezdilo volně na několik pasů za prací bez majetkového a daňového přiznání kdekoliv. Také je známo, že množství pasů umožňuje útěk před ramenem spravedlnosti. Množství pasů umožňuje i množství řidičáků. To pak policie může klidně zabavit řidičák opilci na dva roky a ten vesele jezdí dál. Vždyť má ještě dva - tři řidičáky mezinárodně uznávané. Takovýchhle výhod světoobčanství by se našlo hodně.

 Pan Švejnar je jeden z těch světoobčanů, pro které státní příslušnost nic neznamená. Nechápe, proč běžný občan Českého státu nechápe bezvýznamnost státního občanství. Vždyť je přece moderní nepatřit nikam a být všude doma. Nebýt vázaný odpovědností k spoluobčanům a užívat si výhod, které se tam či onde ve světě vyskytnou.

 Celkem by mně zajímalo, komu vlastně platí daně pan Švejnar?!

ne dr.Poklop 5.2.2008 8:41

Re: Módní vlna světoobčanství.

Jo závist je špatná vlastnost.tak si pořidte také jiné občanství a řidičáky a nemusíte závidět.U ministra zahraničí vám to nevadí?

Tino 5.2.2008 8:53

Re: Re: Módní vlna světoobčanství.

 To víte, že mi to u ministra zahraničí vadí, stejně jako to vadilo Klausovi. Vám patrně nevadí, že někdo má z dvojího - trojího nebo pateronásobného občanství šanci se vyvléct z placení daní, že majetkové přiznání je nemožné, že světoobčan jen chytrystycky může zneužívat peněz poplatníků hned tu a hned zase támhle, podle toho kde je to výhodnější pro něj. Vám to nevadí, já to neovlivním, ale případný prezident Švejnar by byl legalizátorem takových možností. Proto jsem proti zdvojenému občanství v případě prezidenta a to před volbou i po ukončení prezidentství.

 Nezávidím! Jsem spíš morálně vyladěný jinak než vy!

ne dr.Poklop 5.2.2008 9:18

Re: Re: Re: Módní vlna světoobčanství.

Ve světě je to běžné,ale to se Vám nehodí do krámu.Vy víte,že neplatí daně?proboha kam s tou nenávistí ještě zajdete?Nepašuje také drogy?Mě občanství několikanásobné nevadí.

Radek 5.2.2008 10:00

Re: Re: Re: Módní vlna světoobčanství.

fuj ty ses hnusnej clovek (Y)

baltahsar 5.2.2008 8:00

Další antiamerikanista v ODS

to jsem teda fakt netušil že je tim ta partaj prolezlá, snad víc než komundíři .. podle keců to vypadalo ještě do vánoc jinak ;-D

kapitán 5.2.2008 8:06

Re: Další antiamerikanista v ODS

Bylo řečno něco ANTI amerického ???

baltahsar 5.2.2008 8:08

Re: Re: Další antiamerikanista v ODS

Jo, kdo prej má jejich občanství, je automaticky podezřelej, tvrdí národovec Nečas co se radši podělá než oddělá ;-D

Tino 5.2.2008 8:34

Re: Re: Re: Další antiamerikanista v ODS

 On Švejnar platil v USA daně(doufám). Teď platí daně u nás(?). Kolik roků je u nás platil? Také solidární zdravotní pojištění není nezanedbatelné. Co když omarodí jako Havel(nikdo není prost rizika)? A co sociální? Kolik do něj odvedl, aby dostával jednou prezidentský důchod? :-)

ne dr.Poklop 5.2.2008 8:42

Re: Re: Re: Re: Další antiamerikanista v ODS

Tak ho udejte.Vaše starosti bych chtěl mít.

Tino 5.2.2008 9:00

Re: Re: Re: Re: Re: Další antiamerikanista v ODS

 Já ho nemám za co udat. Jen se táži. A dotazovat se je možno. Média úplně pominula daňovou odpovědnost kandidáta a přitom daně jsou pro běžného člověka tou kardinální otázkou. Také moje solidární zdravotní pojištění předpokládá, že na prezidentovu případnou léčbu přispěje.

 Vám patrně stačí vaše důvěra proklamacím úplně neznámého chlapa. A neznámý je všeobecně, protože ještě republice nesloužil. Obdivuji vaši důvěřivost!

Kecal. 5.2.2008 9:12

Re: Re: Re: Re: Re: Další antiamerikanista v ODS

Poklop fakt patří akorát na hajzl.

ne dr.Poklop 5.2.2008 9:19

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Další antiamerikanista v ODS

Zavři fekál,vlastně hubu.

Petr B. 5.2.2008 7:31

Kdyby tak měl Švejnar jako druhé občanství

severokorejské. To bych se Švejnarovi nedivil. Proč se ti odeesáci tak ztrapňují, když má Klaus údajně vítězství jisté kvůli koupeným Lidovcům?

Petr B. 5.2.2008 7:25

Zčistajasna se stal z Nečase vlastenec

který brojí proti cizákům a chce pouze jakéhosi čistého Čecha. Pro mně a snad pro většinu duševně normálních lidí je dvojí občanství to poslední, co nás zajímá a to i vzhledem k situaci v dnešním západním světě. Hlavně aby se stal presidentem konečně slušný a inteligentní člověk a nikoliv šejdíř, demagog s obrovským máslem na hlavě, hlavně z 90. let, jako v případě Klause.

BuBu 5.2.2008 7:33

Re: Zčistajasna se stal z Nečase vlastenec

Zato Ty jsi zůstal - bolševickým volem dál !

ne dr.Poklop 5.2.2008 7:43

Re: Re: Zčistajasna se stal z Nečase vlastenec

buBu,proč  každý den ukazuješ,že jsi idiot.To určitě většina lidí už ví.

rob 5.2.2008 11:23

Re: Re: Zčistajasna se stal z Nečase vlastenec

Žumpa BuBu se nám zase ozývá. A je modrá ...