26.9.2020 | Svátek má Andrea


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
IS 5.2.2008 22:29

Re: Re: Opravdu ještě neumíráme a na palubě Titaniku hraje kapela.

MUDr Jiří Kilian 5.2.2008 18:45

Antikampaň ?

Nevím. Fandím Václavu Klausovi, asi i proto, že jsem konservativní a on se ve své roli osvědčil. Mám ale i radost z toho, že se objevil prof. Švejnar coby protikandidát, Václavu Klausovi nelze snadno najít rovnocenného protikandidáta a tu se našel.

Článek politika Nečase se mi nelíbí. Docela chápu, že ODS trochu ztrácí nervy, protože se trochu o post presidenta bojí. Ale politik by měl umět držet nervy na uzdě. Navím, zda článek byl napsán promyšleně, nebo je jen tak halabala sepsanou hromadou momentálních nápadů. President Václav Klaus si zaslouží seriosnější podporu a ODS by mu měla být skrze své TOP VIP povinována větší pečlivostí, než je jen zlostné dupnutí nožkou při zvolání já chci toto a basta a tamto nechci a taky basta.  Trochu mne zaskakuje, když sleduji, jak se politikové ODS jakoby chtěli přiblížit, vyrovnat s oposičními křiklouny.  Nedávné premiérovo zvolání  o stropech hulvátů po předchozí slovní golfové potyčce mi přišlo směšné. Nelíbí se mi v čele státu lidé, kteří neumí ovládat svá vzplanutí.  Žel, jsem nucen si na ně postupně zvykat.  Co dříve byly nectnosti, jsou dnes obyčeje.

MUDr Jiří Kilian 5.2.2008 19:05

Re: Antikampaň ?

Ještě jsem chtěl napsat, že vzdor všem článkům kolem diskuse presidentských kandidátů v Senátu si myslím, že to byla diskuse velice seriosní, slušná a že oba kandidáti ukázali, jak se může politik na veřejnosti projevit i za tak pro něj samotného vypjaté situaci jakou přináší presidentská kandidatura těsně před volbami.

IS 5.2.2008 22:32

Re: Re: Nečas je právě ten Topolánkův podělaný Čech,

Už několikrát v rozhodujících okamžicích selhal a odmítl se angažovat v nabízené funkci. Ani v ODS ho příliš nemilují , vlastrn nic nemumí, pracují na něho hordy poradůc a na ministrstvu je nepořádek, jak naznal Kontrolní úřad.

Haf 5.2.2008 19:19

Re: Antikampaň ?

Jestli si myslíte, že fandit stačí, tak choďte na fotbal a nebo fanděte svýmu skalpelu dochtore. Asi by bylo lepší Vašíka sledovat. Jináč svazák Nečas se vyznamenal, vo tom žádná.

karel-smíchov 6.2.2008 15:46

Re: Antikampaň ?

Pokud jste skutečně doktor ,tak se nedivím, že fandíte p,V.K ,neboť jste oba studovali  v době

kdy většina kteří se nezapojili  (pioníři,svaz mládeže)  studovat nemohli  !>-

Karel 5.2.2008 17:28

Občanství jako zimník

Já bych ponechal na Spojených státech, zda jim bude vadit, že jejich občan je prezidentem jiného (spojeneckého) státu.

Českým občanem je pan Švejnar nejen posledních 7 let, byl jim také do doby své emigrace.

Je vůbec přípustné, aby byl občan zbaven státního občanství při své emigraci? Domnívám se, že v demokratickém státu ne, pan Švejnar však emigroval z komunistického státu.

balthasar 5.2.2008 17:48

Re: Občanství jako zimník

On ho snad ani nebyl zbaven, ale podle nějaký starý smlouvy od Masaryka o něj přišel přijetim amerického.

S 5.2.2008 18:35

Re: Re: Občanství jako zimník

Balthasare - prisel o nej pricinenim Ceskoslovenskych komunistickych uradu, kteri na te smlouve z r. 1929 trvali presto, ze ve Spojenych Statech samotnych byla prohlasena za protiustavni jiz v r 1967. Spojene staty se ji opakovane pokousely zrusit, coz Cekoslovenska a pozdeji Ceska vlada opetovne ignorovala, az ji US zrusilo JEDNOSTRANNE v r 1996. Doamci politikove vsak stale a opakovane propaguji pustou lez o tom, ze se "nedalo nic delat", museli nam to obcanstvi odebrat, protoze Spojene Staty na tom trvaly. Netrvaly, a cesti politikove vcetne Klausovy garnitury vam lzou. Lzou proto, ze celou vec oddalovaly kvuli resitutcim - hodila se jim do kramu presne do te doby, nez uplynuly vsechny restitucni lhuty. Pak najednou byli ochotni smlouvu (Bancroft treaty, 1929) zrusit.

Wabi. 5.2.2008 21:55

Re: Re: Re: Občanství jako zimník

Dík.R^

Haf 5.2.2008 19:14

Re: Re: Občanství jako zimník

Horší by bylo, kdyby vo něj přišel na furt...a začaly mu růst prsa

Haf 6.2.2008 7:57

Re: Občanství jako zimník

Komunisti nikoho nevyháněli.Byl jsem v partaji dost dlouho a něco o tom vím.

karel-smíchov 6.2.2008 15:40

Re: Občanství jako zimník

Musím připomenout těm,kteří nemůžou emigrantům  přijít na jméno (handlivé), V době nesvobody ,jsme je považovali  takřka za hrdiny  !! Nyní jim závidíme (hlavne soudruzi)

že v emigranci  uspěli  a proto je nechceme  >->-     Dnes někteří  politici chtějí dělat hrdiny

 z těch co doma zůstali ,kde  drželi  ústa a krok !! A  v pohodě  studovali   NAZDAR>-

pysk 5.2.2008 17:24

Pane Nečasi, až do dnešního dne jsem si Vás Vážil, ale

po tomto článku musím vyjádřit hluboké, ale opravdu hluboké zklamání. Použitý styl a slovník bych čekal u bolševika, nebo alespoň socialisty paroubkovského ražení. Myslel jsem, že pravicová strana podporuje talent a intelektuální rozvoj. Co je špatného na tom, že by pan Švejnar stavěl na kariéře bývalého prezidenta. Tak to činí všechny velké významné západní osobnosti. A při přednáškách na univerzitách po celém světě pak tímto způsobem šíří věhlas své země, z níž vzešly a v niž pracovaly. Strašení cizáky je nízké a ohavné. Největší věhlas naší zemi činili právě "cizáci" jako byli Karel IV, nebo Jan Lucemburský. Ten druhý třeba právě při svých blyštivých cestách po Evropě, kdy se do Prahy vracel jen na skok.

Ladislav N. 5.2.2008 19:38

Re: Strašení cizáky je nízké a ohavné.

 Podepisuji bez výhrad.

IS 5.2.2008 22:34

Re: Nečas je z líhně reálsocialismu

s 5.2.2008 17:18

Nečas - bolševik v modrém zimníku...

Článek stavící na nízkých pudech lúzy: závisti a zloby.

IS 5.2.2008 22:42

Re: Nečas - bolševik v modrém zimníku...

R^

Malý Aston 5.2.2008 15:33

Já to vidím černě!

Pokud uvážíme,že je teprve úterý a do voleb je ještě spoustu času,něco se ještě vytáhne.A pokud se něco vytáhne,tak těsně před volbou aby to nešlo prověřit,prošetřit a okecat. Klaus je tady tak dlouho,že jeho oponenti znají co jí,kdy jí,s kým spával a s kým již nespí,jeho rodokmen je prověřen do posledního záznamu,svazky StB okopírované a prozkoumané,kdejaká volovina prověřena tam ten problém zřejmě nebude. Bude něco takového jako vytáhl Ruml,pasáček vepříků na toho lidovce,nebo jak Havel nechal zavřít Sládka aby mu nekazil průměr,takového něco čekám.A pokud pan Nečas v návalu svých pracovních problémů jak se dostat na své pracoviště píše že něco není v pořádku s občanstvím pana Švejnara jenom aby chudáka kandidáta Zelených a ČSSD nezavřeli pro falšování úředních listin. Já mám dojem,že Kubice již na tom pracuje.:-D

Jiřík 5.2.2008 16:13

Re: Já to vidím černě!

Ty popleto,Kubice je zaměsnanec ODS,neboj,ten pracuje pro  vás.To jsou vaše metody.

PetrH 5.2.2008 16:19

Re: Re: Já to vidím černě!

Kubice není ani nebyl zaměstnancem ODS. Pouze upozornil na to, že mafie, svázaná s kočkostranou, mu začíná velmi komplikovat práci. Na reakci vrchního Roka nemusel dlouho čekat...:-/

Jiřík 5.2.2008 16:41

Re: Re: Re: Já to vidím černě!

Těm účelovým stupidnostem,vypuštěným těsně před volbami,věří jen dementi a příznivci ODS.

PetrH 5.2.2008 18:44

Re: Re: Re: Re: Já to vidím černě!

Blbe.

Malý Aston 5.2.2008 16:21

Re: Re: Já to vidím černě!

A já jsem pořád žil v přesvědčení že pan Kubice je zaměstnanec ČSSD tedy Paroubka. Na koho mohl jiného vhodit svou volební prohru než na svého člověka? A jak to,že odešel z funkce po nástupu ODS? Přeci pokud by byl pan Kubice zaměstnancem ODS tak si ho tam drží a ještě vyznamenají.Nevěřím,držel si ho tam Špidlouš,Gross i Paroubek a ukončil kariéru až za vlády ODS já se domnívám,že nemáte pravdu.:-D

Skybird 5.2.2008 15:25

Je zde velmi podivný NEČAS v tom našem dolíčku ....

Jste konzervativní politik, zastánce kapitalismu, jehož podstatou je široce pojatá konkurence. Proč se tedy mračíte na konkurenci při hledání prezidentského kandidáta ? Nějak mi to nejde dohromady.  Nejste schopen se k tomuto aktu postavit kulturně, velkoryse a slušně. Nejste schopen vážit klady a zápory kandidátů, nejste schopen neponižovat jednoho z nich. Jeho největším nedostatkem prostě je, že si dovolil postavit se velkému VK.  Argumentovat dvojím občanstvím kandidáta je  v intencích dnešního globalizujícího se světa skutečně ale velmi přízemní.

Pane Nečasi, nejsmutnější je, že ministr české vlády má zapotřebí se deklarovat jako  zapšklý čecháček. A to je důvod, proč potřebujeme  ten náš český dolíček důkladně provětrat  !

PetrH 5.2.2008 16:24

Re: Je zde velmi podivný NEČAS v tom našem dolíčku ....

Ale samozřejmě, že by dobrým státním úředníkem či představitelem, třeba ministrem průmyslu a obchodu, mohl být dejme tomu i vietnamský obchodník. Ten na rozdíl od Švejnara našel svou novou vlast (říká vám to slovo něco?) zde a určitě by před kandidaturou nevyprávěl, jak po skončení mandátu odjede hned do Vietnamu.

Kylchap 5.2.2008 14:53

Dovolil bych si pokázat na:

http://pravo.novinky.cz/p030a06a.php

PetrK 5.2.2008 15:16

Re: Vidím, že trockista Uhl

vám vede ruku.

jirka.s. 5.2.2008 16:39

Re: Re: Vidím, že trockista Uhl

Nikoliv, Petře! Kylchapovi-kokrheli-honysi vede ruku neustále soudruh Porybný, současný šéfredaktor "Práva", blahé paměti i šéfredaktor Rudého práva!

http://pravo.novinky.cz/tiraz.php  http://cs.wikipedia.org/wiki/Pr%C3%A1vo_%28den%C3%ADk%29

PetrH 5.2.2008 16:29

Re: Dovolil bych si pokázat na:

Uhl má pocit, že přísaha věrnosti Spojeným státům je jednak neustále zaměřena proti britskému impériu, jednak že ji není nutno brát vážně. Takže vlastně proč ji skládat, že? A proč by USA měly věřit, že jim jejich občané chtějí být loajální? Trockij je dávno po smrti, ale jeho Uhl stále vážně bere, jak to vypadá...