26.9.2020 | Svátek má Andrea


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Zima 5.2.2008 11:00

Zkusil jsem to,

a mám jednoznačný výsledek: Českou polit scénu ovládají lidé, na které slušnost nezabírá (Nečas je toho příkladem). Proto se snažím volit odpovídající formu.

M. Zima 5.2.2008 11:04

Zkusil jsem to,

a mám jednoznačný výsledek: Českou polit scénu ovládají lidé, na které slušnost nezabírá (Nečas je toho příkladem). Proto se snažím volit odpovídající formu.

kika 5.2.2008 9:35

hezky hrajete necasi na nacionalni

strunecku jenze je z toho citit ' priposranost' maleho cloveka. co kdyby preci jen ten svejnar mohl volby vyhrat. tak honem poplivat uspinit, jste cisty produkt vasi strany s pitomcen v cele za ktereho se schvavate aby za vas vykousal prusvihy.

Tino 5.2.2008 9:56

Re: hezky hrajete necasi na nacionalni

 Ať vás nehvízdne pepka! Šetřete duševní síly na prohru Švejnara! ;-D

ne dr.Poklop 5.2.2008 10:02

Re: Re: hezky hrajete necasi na nacionalni

Jistě,že Švejnar prohraje.Přeci to Cyril Svoboda řekl v televizi jasně,že za 300 miliard budou hlasovat pro Klause.

Tino 5.2.2008 10:17

Re: Re: Re: hezky hrajete necasi na nacionalni

 Jo 300 miliard je hodně. To jsou ty prachy, co byly ukradené církvím? To víte, zlodějna je jen zlodějna a nic víc. Co bylo ukradeno, musí se vrátit!!! Jestli Klaus je pro navrácení církevních majetků, pak se není možné divit, že KŘESŤANÉ - KDU-ČSL volí raději takového prezidenta.

 Nebo KSČM, Zelení,ČSSD chtějí snad vrátit ukradené majetky církvím? Švejnar je jejich kandidát, proto není vhodným kandidátem pro KDU-ČSL.

 Takhle to vidím já s těmi miliardami. :-)

ne dr.Poklop 5.2.2008 10:23

Re: Re: Re: Re: hezky hrajete necasi na nacionalni

To je náhoda a zrovna před volbou.A co ten ukecaný Cyril.proč Klaus nevrátil majetek círvim,když byl předseda vlády?Obchod je obchod.

jo jo 5.2.2008 9:30

ho ho ho

asi takhle - jeden za "osmnáct" a druhý "bez dvou za dvacet" - jeden si jezdí do ČR za zubařem opravovat zuby a druhej republiku vytuneloval "páč" nezná špinavý prachy .......... ;-) ale z těch dvou zel bych bral asi Klause - jinak by to ale tady na ten augiášův chlív chtělo něco radikálnějšího ;-D

M. Zima 5.2.2008 9:22

Pane Nečas,

za to, že máte možnost po boku totálně selhavšího Topolánka vystupovat jako vládní činitel vděčíte zahraničním Čechům, kteří to i přes idiotské představy guru kLause o demokracii a volebním systému pro Vás uhráli na plichtu. Jestliže jste skutečně s Topolánkem oba takoví blbci, jak jste se prezentovali na Týdnu zahraničních Čechů, a nejenom, že nejste schopni za Vaše koryta poděkovat Čechům s více pasy, ale dokonce dále tvrdíte, že by "cizáci neměli do českých záležitostí mluvit", omlouvám se Vám za tento příspěvek, protože je na Vás příliš komplikovaný a Vy jste blbější, nežli je policejně dovoleno (tak se to říká se v Evropě). 

Malý Aston 5.2.2008 9:36

Re: Pane Nečas,

Jistě fandíte importu politiků,neboť ti naši jistě nejsou nejlepší.Souhlasím s Vámi ale pokud máme zájem o radikální změnu politického prostředí a kultury začněme napřed dovážet předsedy jednotlivých politických stran a až potom prezidenty.I když sám předseda to nevyřeší tak bude nutné importovat celé Ústřední výbory a nejlépe i poslance.A my si je pěkně zvolíme a bude tady pořádek. Jsem s Vámi a budu Vás podporovat ve Vašem snažení.:-D

M. Zima 5.2.2008 9:52

O tom, jak to vidím

jsem napsal článek "O bídě polistopadového presidentování", ve kterém jsem m.j. zdůvodnil, proč není Švejnar můj kandidát. Neffova cenzura ho nepustila. Obecně jsem zastáncem zametání schodů odshora, tedy proč nezačít presidentem?

Tino 5.2.2008 9:39

Re: Pane Nečas,

 Vy jste Zimo fanda levice, takže Topolánek nutně musel ve vašich očích selhat. :-) Netuším jak si vy představujet demokracii, ale je to nejspíš směsice socialistické ideologie s třídním bojem proti kapitálu. Na volbách v případě plichty byly dodrženy všechny demokratické principy. Jen dva z vašich hochů nějak měli vlastní názor. Chtěli(podle jejich slov) ukončit pat a dát možnost ODS se znemožnit před voliči. Chtěli být závažím na miskách při přijímání reformních zákonů. To se jim jistě daří, protože ve spojení s Bursíkovci a labilními Lidovci jsou největší brzdou reformních kroků. Topolánek to nemá lehké. On by to neměl lehké ani Paroubek, kdyby se mu podařilo stvořit z patu(jak sliboval) stojedničkovou většinu.:-)

 Pro vás(při vašem vzdělání) je jen stěží pochopitelné, proč více pasoví spoluobčané nejsou zrovna tím pravým ořechovým na prezidentský post. Pro vás je naše nechuť k takovým, jako červený hadr na býka. No nic jiného, než úplně občanům neznámého chlapa, jste si nedokázali proti Klausovi sehnat. Pročpak asi?! ;-P

ne dr.Poklop 5.2.2008 9:55

Re: Re: Pane Nečas,

Vy jste tini veselá kopa,když píšete,že dva socani měli vlastní názor.To fakt dobrý for.Kolik myslíte,že ten vlastní názor stál peněz a nebo slib,že se nebude něco vyšetřovat.A dále vy jste neznal Švejnara?

Tino 5.2.2008 10:06

Re: Re: Re: Pane Nečas,

 Ne, Švejnara jsem neznal, protože nejezdím po amerických universitách. Od loňského prosince už o něm vím leccos, ale neznám důsledky jeho práce ve světě, či u nás. Třeba pracoval pro republiku Československou Socialistickou, pak Československou a následně Českou. Nevím!

 O Melčákovi s Pohankou vím aspoň to, že se vzepřeli přání a příkazu, posléze výhružkám jako poslanci a udělali si volbu podle svého. Že je někdo korumpoval, to říká Paroubek. To je pro mně nedůvěryhodná informace. Žádná policejní zpráva, žádné soudní rozhodnutí. Jen spekulace. Všichni můžeme spekulovat, ale to na demokratické volbě nic nemění.

 Jestli demokracii, její principy voleb považujete za fór, pak je to s vámi těžko polemizovat. ;-)

ne dr.Poklop 5.2.2008 10:30

Re: Re: Re: Re: Pane Nečas,

Když připustím,že chtěli dát šanci sestavit vládu oDS,tak proč potom hlasují s nimi pro věci,které ČSSD neměla v programu?Kandidovali přeci za program ČSSD.Koukám,že se dáte lehce opít rohlíkem.

ne dr.Poklop 5.2.2008 10:34

Re: Re: Re: Re: Pane Nečas,

A mj.Švejnar tady působí as i od roku 1990 a pochybuji,že trošku informovaný člověk by ho neznál..K čemu se ještě nesnížíte.

M. Zima 5.2.2008 9:58

Mýlíte se,

a to hned několikrát. Že se Vaše typicky česká závist vztahuje i na ty vícepasové mě nepřekvapuje. O červeném hadru není třeba diskutovat, já Vás považuji za hlupáka.

Tino 5.2.2008 10:20

Re: Mýlíte se,

 Mně urazí nejvýš inteligent. ;-P

Jiří 5.2.2008 9:21

staatenlos

Pane Nečasi, kvůli hovadům Vám podobným jsem byl před lety jistou dobu dokonce bez státní příslušnosti, představte si, ani tehdy jsem neztratil svá práva jako člověk.

Karel 5.2.2008 9:10

"nadstranický prezident"

Myslím,že prezident by měl být dobrý politik a hlavně STÁTNÍK.Bohužel pan Švejnar je jen politik ,krý o sobě tvrdí,že bude nadstranický.To znamená hoooodně vyčůraný.

ne dr.Poklop 5.2.2008 9:12

Re: "nadstranický prezident"

A Klaus to podle Vás splňuje?

Karel 5.2.2008 9:44

Re: Re: "nadstranický prezident"

To,že je dobrý politik splňuje tím,že dovede v konečné fázi prosadit a obhájit svůj názor.To,že je státník splňuje tím,že své názory a argumenty říká přímo a nemění je podle momentální politické situace doma i ve světě,vždy jsou pro něj prvořadé zájmy našeho státu protože je prezidentem našeho státu,což vyplývá i z jeho někým velmi kritizovaného postoje k EU.A mimo jiné má i přirozenou autoritu dokonce i u svých protivníků což oni budou určitě vehementně popírat,ale je to tak .

Karel 5.2.2008 9:48

Re: Re: "nadstranický prezident"

A že je nadstranický,to Klaus nikdy netvrdil.Ostatně ukažte mi ve světě jediného nadstranického prezidenta.

ne dr.Poklop 5.2.2008 10:05

Re: Re: Re: "nadstranický prezident"

Právě,že to sliboval.Mě nezajímají cizí prezidenti ,ale prezident mé země.

Karel 5.2.2008 10:29

Re: Re: Re: Re: "nadstranický prezident"

Taky mě zajímá hlavně prezident mé země a proto mě nevadí,že není nadstranický.Hlavně,že nestraní té straně,která to tady ¨"budovala a všichni víme kam to dotáhla40 let"a chtěla by zase.A to Klausovi přičítám k dobru narozdíl od jeho protikandidáta,který by nás klidně do spárů komunistů hodil znovu pro svých 5 minut slávy.Ale vždyť on sepak zase vrátí do své nové vlasti tak že mu to tak na srdci neleží.No a ČSSD se ani nedivím,že se spolčují s těmito rudými marťany aby se dostali společně k moci.Vždyť to ten jejich diktátor už dávno avízoval.A poslouchat se musí!

ne dr.Poklop 5.2.2008 10:38

Re: Re: Re: Re: Re: "nadstranický prezident"

S Vámi je zbytečně debatovat.Ztráta času.Sbohem

jicer43 5.2.2008 10:39

Re: Re: Re: "nadstranický prezident"

Pane,včera jste se na události ČT 2 asi nedíval.Protože kdyby ano tak netvrdíte to co tvrdíte!

Ivan H 5.2.2008 14:29

Re: "nadstranický prezident"

Karle souhlasím s Tebou až na jednu věc, Švejnar není politik, zatím se snaží jen do politiky vlhát.8-o8-o

Antonín Hrbek 5.2.2008 8:58

Vážený pane Nečasi

neměl byste si ve Vaši funkci plést "české" občanství a občanství České republiky.

Panu Švejnarovi bylo občanství našeho státu státní moci násilím odejmuto a nyní mu bylo navráceno.

Nevím co je horší, občanství USA nebo občanství komunistické Československé socialistické republiky, které jsem měl já a které jste měl i Vy. Pokud jde o přísahy - vzpomeňte si na Vaši vojenskou přísahu, kterému státu a komu jste přísahal věrnost a který stát jste pomáhal rozbíjet.

Tino 5.2.2008 9:02

Re: Vážený pane Nečasi

 A kdokoliv se ze světa vrátil, ač nic ještě nevykonal pro republiku, může být naším prezidentem, hlavně aby se nezvolil Klaus! Že? :-D