22.5.2022 | Svátek má Emil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
milan 29.7.2007 21:15

Komunista prezidentem?

ODS a její sympatizanti, jsou největší komunisti u nás.Většina, po ,,revoluci" změnili červenou, za modrou! A klaus není vyjímka. Ahoj ze sídla korupce z plzně.

cerssonn 26.7.2007 10:35

Re: Re: Re: Kumunisty nenávidím,

nenavist je cit ja knim nic necitim:-D!!

cerssonn 26.7.2007 10:33

Re: Re: Kumunisty nenávidím,

nenavist je cit ja k nim nic necitim!!;-D

cerssonn 26.7.2007 10:21

Re: Individuálně má každý svůj díl viny

k tomu neni co dodatR^R^R^!!:-D

cerssonn 26.7.2007 10:19

Re: Re: Re: Je mi nevolno

staremuR^R^R^;-D!!

Wolf 26.7.2007 0:06

Re: Re: Re: ŽÁDAL KLAUS O VSTUP DO KSČ ? JE TO PODVRH ?

Mohu se optat, z čeho usuzujete, že šlo o léta 66 až 67? Že by z data vydání občanského průkazu 14. dubna 1976? Nebo snad z té fotografie? Máte pocit, že takhle vypadal Klaus v 25 letech? Uber, soudruhu :-D

Esmerald 25.7.2007 23:17

Re: Individuálně má každý svůj díl viny

R^!!

Alfred 25.7.2007 22:17

Re: Re: Re: Re: Ano, komunismus je lež, vzniklá z toho, jak se chovají mnozí

Bohužel musím. Nebo třeba ne, ale vy na mne stejně uvalíte daně, pojistné, zájistné a čert ví co ještě, abyste si mohli ten váš/pardon, náš/ majetek financovat. Bral bych statut takového kormorána nebo ledňáčka, nekrmit, ale ani nestřílet. Na lidi zvláštního ražení zvysoka se.u. Howgh

bohuš 25.7.2007 21:36

Vypadá to PŠM.

Ty slaboduché kydy, co píšete jsou z PŠM a nebo VUMLu?

kacir 25.7.2007 21:16

Re: Re: Je mi nevolno

jenom poznámka k nacistum, mam zato, ze kazdy kdo zna historii 20.-40. let XX.stol. a videl dobove filmy si muze s klidem duse dovolit nacisty soudit........mimochodem pri Norimberskem procesu take mnozi neverili, ceho byli nacisti schopni, ale kdyz uvideli lidske trosky v koncentrakach pochopili

kacir 25.7.2007 21:11

Re: Re: Komunisté jsou po téměř 20 letech diskriminace, ústrků a pod. jedinou stranou s minimem důvěryhodnosti ! Všechny ostatní parlamentní strany jsou zkorumpované!

těch exotů je cca 13 % hlasů , co je permanentně drží  v Parlamentu, mají druhou největší členskou základnu po lidovcích a mladý potěr zajišťují Mladí komunisté (pokud se nemýlím - byli rozpuštěni ???) , stačí se podívat na rudou sou-držku Konečnou a to co jí leze z úst vskutku není pěkné.... ale přesto oni vymřou

Kubeš 25.7.2007 21:09

Re: Re: Je mi nevolno

Starému R^

Starý J. 25.7.2007 21:05

Re: Autorovi

R^

Starý J. 25.7.2007 21:04

Re: Je mi nevolno

A jak Vy víte, kteří to jsou, kteří dobu nežili?

Ten Váš výkřik je prvotřídní hovadina! Jak můžete soudit nacisty za dobu, ve které jste nežil? Jak můžete soudit třeba církev a odsuzovat jejich potentáty, že upalovali a podobně, když jste tu dobu nežil? Nejste náhodou nedovzdělaný jakobínský spratek? Ta doba vlády komunistů u nás není tak vzdálená, aby ji většina z nás nežila!

Starý J. 25.7.2007 20:59

Re: Komunisté jsou po téměř 20 letech diskriminace, ústrků a pod. jedinou stranou s minimem důvěryhodnosti ! Všechny ostatní parlamentní strany jsou zkorumpované!

S tím minem jejich důvěrihodnosti velice souhlasím (Ani nevíte, že jste napsal něco, co jste napsat nechtěl!!)

Komunisté si nezasluhovali 20 let "diskriminace a ústrků"! Zasluhovali to, co dělali jiným: zasluhovali zrušit a potrestat. Největším omylem "sametu" bylo heslo: Nejsme jako oni! Kdo s čím zachází, tím má i pojít! Tak jak zrušili a zikvidovali po únoru demokratické strany a pozavírali jejich přední členy, nebo dokonce i pověsili (Horáková), tak se mělo postupovat i proti nim (až na to věšení)!

Starý J. 25.7.2007 20:52

Re: Re: Dost bylo komunistů a na hrad člověk, který má vystupování a inteligenci

Aniž jsem Vás četl, ten samý názor na Kohouta jsem napsal dole. Je z nich jediný, který má v hlavě a ví, že do politiky již za to, co vyváděl, nepatří!

Starý J. 25.7.2007 20:50

Re: Re: každý komunista 2 metry pod zemí

Stejně tak se pletete i Vy! Novinky jsou rovněž jinde!

Starý J. 25.7.2007 20:48

Re: Kumunisty nenávidím,

Jděte s tím někam hodně daleko. To, že Klaus si jezdil po Italii a Americe a "vesele si študoval", to nikomu neublížilo. Nikdo za to něšel ani do kriminálu, ani mu kvůli tomu nesebrali majetek.

Na Dienstbiera by se nevytahovala komunistická minulost, kdyby neměl dnes komunistickou přítomnost. A kdyby nekandidoval na presidenta. Jedinej Kohout byl z nich natolik soudný, že si uvědomil, jak zuřivě podporoval systém, který likvidoval slušný život statisícům a i když byl rovněž "Disidentem", nikam, do žádných funkcí se znovu necpe. Dienstbier nikdy nebojoval za zrušení totalitního systému, bojoval jen proti soudruhům, kteří ho ze strany vyšoupli. Kdyby ho ze strany nevyhodili, komunistou by se svými názory a svými komplici typu Uhla a Pitharta klidně zůstal. Nezaměňujte boj frakcí ve straně s bojem proti komunismu!

Starý J. 25.7.2007 20:36

Re: Re: ŽÁDAL KLAUS O VSTUP DO KSČ ? JE TO PODVRH ?

Já hlasoval o Jakešovi. Taky jsme ho nechtěli. ;-D Ale pak ho tam dotáhla Švorcka. Moc se jí líbil!

Kubeš 25.7.2007 20:32

Autorovi

dík za článek  Pokud jde o Dientsbiera, o jeho charakteru svědčí to, že vstoupil v r.58 do strany v době po všech justičních vraždách a dalších svinstvech, kterých se tady komunisti dopouštěli. A tím, že se komoušúm po r.68 znelíbil, se nijak neočistil, jiní dopadli hůř  (Slánský a j.), prostě svině se požírali mezi sebou. Kdyby měl D. trochu cti, tak by se na veřejnosti moc neukazoval.

Dan 25.7.2007 20:27

Je mi nevolno

z jakobínských, nedovzdělaných spratků, kteří se odvažují soudit paušálně lidi za postoje v době, kterou sami nezažili.

pamětník 25.7.2007 20:24

Re: Re: pane kiliáne- v historii vždy ti co nikdy nic nedělali-za němců,za komunistů-když tito skončili-stali se z nich hrdinové a začali lidi kádravat a odsuzovat-to je váš případ

Ono je totiž důležité, jak  ten který ke svému vstupu do KSČ přistupuje. Byla jsem svědkem , kdy pan " Dinstbír" ( nemohu mu totiž přijít na jméno ) v roce 1990 na otázku svého členství v KSČ před shromážděním prohlásil : " Já se za to nestydím !!! " Kruci, proč si musíme vybírat mezi těma dvěma ? Jájínek nebo komunista - to není lepší volby ?

Kubeš 25.7.2007 20:15

Re: Re: Dost bylo komunistů a na hrad člověk, který má vystupování a inteligenci

Souhlas s pepe i s Bava

janoryna 25.7.2007 20:13

Re: Re: Re: Ano, komunismus je lež, vzniklá z toho, jak se chovají mnozí

tak proč to neuděláš. takhle to jsou typicky intelektuálníkecy, že kdyby....tak já bych snad udělal...a i jako kapitalista se můžeš na svých pozemcích pást a nemusíš nic spoluvlastnit....

AeroKarel 25.7.2007 19:01

Re: Komunisté jsou po téměř 20 letech diskriminace, ústrků a pod. jedinou stranou s minimem důvěryhodnosti ! Všechny ostatní parlamentní strany jsou zkorumpované!

No, možná se najde exot, který jim důvěřuje, i když bych ho rád viděl.

Ostatní strany (ty větší) slibují něco, co mohou splnit když je k tomu dokopeme. Komouši slibují nesplnitelné, naštěstí.

pgjed 25.7.2007 18:54

Individuálně má každý svůj díl viny

 Jsou bolševici, které nesnáším a jsou  bolševici, které mám docela rád pro jejich solidnost a slušné jednání v době, kdy mě stranaavláda dávala zabrat, nemohu pominout, že na svinstvech toho režimu má každý bolševik svůj individuální podíl. O těch svinstvech všichni věděli. Kde se dějí, jak se dějí a proč se dějí. A vstoupit  do KSČ, znamenalo vyjádřit veřejnou podporu režimu a tím i konání svinstev.  Každý to věděl a každý se musel rozhodnout. Především sám před sebou.

karel 25.7.2007 18:46

Re: Komunisté jsou po téměř 20 letech diskriminace, ústrků a pod. jedinou stranou s minimem důvěryhodnosti ! Všechny ostatní parlamentní strany jsou zkorumpované!

Jak pro koho.NSDAP byla take pro mnoho nemcu po letech diskriminace pro duverohodna.Cela historie KSC je spojena s nejuzsi spolupraci s KSSS ktera se chovala hur nez NSDAP.Dnes se v rusku hadaji jestli povrazdila 30 milionu lidi nebo 60 milionu.Ale to nebylo u nas takze si to tak neberem

pepe 25.7.2007 18:36

Re: Dost bylo komunistů a na hrad člověk, který má vystupování a inteligenci

Cely detstvi jsem se bal komunistu a ted je mi z nich uz akorat na bliti.Jeden z mala ktery ze sve minulosi vyvodil nejake dusledky je Pavel Kohout ktery se aspon nikam necpe.Kdo tam lezl od padesatych letech tak nema moc vymluv ze to myslel dobre.Waldhaim byl v mladi u SS avlaceliho tiskem jako nadmutou kozu

otakar - svedsko 25.7.2007 18:34

skutek

nejlepe se pozna clovek podle jeho mysleni a skutku. ze soucasna komunisticka strana nasi zeme nema aspon ohled k desitkam milionu, kteri zaplatili zivotem v dobe jejich imperia, a nezmenila jmeno strany, rika v podstate vse! jak muze vubec normalni obcan bez ohledu viry v  teorii, jez je mimo jine nefunkcni, pro takovou stranu hlasovat, je mi zahadou.

Alfred 25.7.2007 18:31

Re: Re: Ano, komunismus je lež, vzniklá z toho, jak se chovají mnozí

Co to pořád melete. Kdybych žil jako soběstačný rolník na chaloupce u lesa, dojil kozu a pěstoval brambory, třel bych bídu s nouzí, ale nikdo by mne nevykořisťoval. Pokud by  napadlo moc sněhu, možná by mi šlo i o život. Když mi pak bohatec v sousední vsi nabídne /zdůrazňuji nabídne/  práci, kde vidíte vykořisťování? Nemusel by mi přece nabízet nic, stejně jako mu nic nenabízím já. Za socialismu bylo všechno majetkem Lidu , v listopadu 1989 komunismus skončil a všelidový majetek si lid rozebral. Že se levičáci nedomluvili a nevzali si svou část hromadně, pod vedením svých guru, je jen jejich chyba. Já mám kapitalismus rád. Je to jediný systém, ve kterém nemusím být kapitalistou. Zatímco vy, celá ČSSD nebo KSČM kapitalisty být můžou. Je mi jedno, co budete vlastnit vy. Já jen nechci s vámi nic spoluvlastnit. Vaše "spravedlivé" sociální státy mne nutí do pozice jakéhosi spoluvlastníka, který si o výnosech může nechat jenom zdát, ztráty jsou mu však odečteny promtně. Za takový "spravedlivý" systém pěkně děkuju.