6.5.2024 | Svátek má Radoslav


Diskuse k článku

POLITIKA: Když dva dělají totéž...

„Josef Juran byl československý politik, meziválečný i poválečný člen Národního shromáždění za Komunistickou stranu Československa a člen odboje za druhé světové války.“

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pankovic 22.1.2022 11:55

...hle, Velký Oplodňovač v kapesním vydání ;-)

R. Tichý 22.1.2022 12:46

Předseda Evropské rady Charles Michel na twitteru 10. ledna napsal: „Diskuse o nejnovějším vývoji v  s prezidentem @TokayevKZ. Vyjádřil jsem soustrast nad ztrátami na životech v den smutku v Kazachstánu. Zdůraznil jsem význam -partnerství a podpory suverenity, bezpečnosti a stability při plném respektování lidských práv a základních svobod.“

Jste rebel, kdyz vyzyvate k opusteni EU, jejiz vedeni schvaluje strileni do vlastnich obcanu. To vas v ustredi Pekarova nepochvali.

S. Sedlák 22.1.2022 13:29

Tu demagogii si laskavě odpusťte. To, že předseda evropské rady něco prohlásí, tak to nezmená, že to musí být správné a už vůbec ne, že s tím musím souhlasit, vy rebele. To vy tady stále kňučíte a hledáte hnidy.

Máme tady prezidenta, který evidentně kolaboroval s Rusem i Číňanem s čím nemá potíže ani Orbán. Museli jsme koukat na to, jak čtyři nejvyšší ústavní činitelé napsali pod Zemanovým velením servilní dopis Číňanovi nebo stáli vyskládaní jak slepice v kurníku, když přiletělo letadlo s čínským šmejdem. Tak laskavě sklapněte, když Pekarová mluví za druhou půlku společnosti. Za čtyři roky (nejpozději) dostanete novou šanci.

R. Tichý 22.1.2022 15:17

:-D

Tak Pekarova rozhodne nemluvi za druhou "1/2".

Jestli jsem Vas pochopil spravne, pak ti, kteri nepatri do jeji staje jsou vhodni akorat k vhozeni hlasu 1x á4roky, jinak nesmi projevovat svuj nazor.

Jaky je Vas nazor na nesklapnute Miliony chvilek, ktere necekaly na volby?

S. Sedlák 22.1.2022 17:27

Je pár měsíců po volbách, vláda je u moci měsíc a vy vyřváváte jako postřelené oné a kvičíte jak v posledním tažení kvůli tomu, co Pekarová řekla.

A kupodivu si ani nepřipadáte hloupě, když se domáháte práva na reakci a Pekarové byste to upřeli.

R. Langer 23.1.2022 6:30

Kvičíš tady jedině ty, bruselouši. ;-D

R. Tichý 22.1.2022 12:48

V Kazachstanu naridil prezident prepadnout spici a poklidne obcany a nechal je pobit? Vy mate jeste zajimavejsi informace nez Pekarova

S. Sedlák 22.1.2022 13:48

Já něco takového naznačoval?

Pokud vím, tak jim dal policii volnou ruku v tom, že do nich nechal střílet. Obvykle se při masových demonstracích použijí vodní děla, případaně gumové projektily. Ostré nebo tanky nechá použít jen skutečné hovado.

R. Tichý 22.1.2022 15:19

Nenaznacoval, primo jste to tak napsal. Anebo nevite nic o dejinach a Vas primer s Hitlerem byl pouze jenom hloupy.

S. Sedlák 22.1.2022 17:21

Alespoň nelžete. Já nikde nepsal o spících občanech, lháři.

J. Jurax 22.1.2022 19:33

I psal.

Počtěte si někde o průběhu noci dlouhých nožů, respektive o Unternehmen Kolibri.

S. Sedlák 22.1.2022 19:50

Další lhář.

J. Jurax 23.1.2022 10:16

Je to marný, je to marný, je to marný ... :-)

J. Jurax 22.1.2022 19:19

Není.

Vaše srovnání je jednak propastně pitomé a jednak svědčí o tom, že neznáte historii ani nejste informován o situaci v Kazachstánu.

Mimochodem, Vy vskutku shledáváte paralelu mezi Röhmem a SA a protestujícími v Kazachstánu?

R. Langer 23.1.2022 6:29

Ano, to bychom všichni na první poslech poznali, kdo je kráva, a kdo vůl. Ovšem většina je mnohem chytřejší, takže to tak okatě nedávají najevo. ;-D