17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

POLITIKA: Kde jsem mohl být, kdyby tenkrát...

Propadl jsem domnění, že bych snad mohl být té straně užitečný. A dokonce jsem zkušenému funkcionáři ve své prostotě tento fakt při přijímacím pohovoru i sdělil. Jeho ironický pohled mi již tehdy měl být dostatečným varováním. Ale nebyl.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Eva D. 1.7.2009 13:52

Re: Země zprasečtěla ...

Chrisi, R^R^R^VV

jirka.s. 1.7.2009 15:20

Re: Země zprasečtěla ...

Jenom blb volí podle informací, které mu podají politrucká média ! Nepochybuji, že tak činíš právě ty !!!

jirka.s. 1.7.2009 11:40

Re: Země zprasečtěla ...

No aby ne, když tady volně pobíhají prasata jako jsi ty a don číčo!!! ;-P

balance 1.7.2009 8:49

Skvěle podáno

R^

Forstmeister 1.7.2009 8:21

Princip bonitní investice

Můj nebožtík děd říkával "Politika a politik je vždy největší ku..a, jde vždy s tím, kdo nejvíce zaplatí". Jakýsi francouzký politik kdysi říkával "musím obětovat 5000 franků, abych měl pak profit desetinásobný". A v tom to je, nejde o "bono publico" ale o vlastní "kešeň" politika. Není těch příkladů v našem politickém rybníku (napříč politického spektra) málo? Již polní kurát Otto Katz říkával, "to se nám to hoduje, když nám to lidi platí". Mohu se ale mýlit. Můj názor.

Petr Kohout 1.7.2009 7:29

Možná nejde o 100 melounů jako poslanec vydělat, ale o 100 (svých) melounů jako

poslanec zachránit před ukradením. Což je něco docela jiného.

JJ 1.7.2009 3:14

On to zinkasuje od CSSD,

ne nezbytne v Prlamentu, kam se strana Zubove tezko podiva. Pokud jste cetl pozorne.

takyodbornik 1.7.2009 2:21

Jeste lepsi, nez koupit si poslanecke kreslo

 je si koupit s tim kreslem i toho poslance. To pak clovek ani na ty potlachy tam chodit nemusi a za nej to tam odkeca nekdo jiny. Navic, kdyz zbydou nejake drobne, tech kresel (i s s posranci) se da koupit i vice.

Chris Kelvin 1.7.2009 11:06

Re: Jeste lepsi, nez koupit si poslanecke kreslo

Problém ovšem je v tom, že drtivá většina těchto křesel je již pravděpodobně rozprodána.... :-)

jan 1.7.2009 0:21

jojo

A ještě jako zvoleny poslanec kdyby jsi dal do zákona nějaký přílepek,to by bylo,to by bylo.

NobodyWasHere 1.7.2009 0:50

Re: jojo

jj, za malý přílepek velký balík - ale musíš se o něj rozdělit s vedením