4.5.2024 | Svátek má Květoslav


Diskuse k článku

POLITIKA: Dynamický rozjezd hnutí Trikolóra

Jako eurofederalista a příznivec větší integrace Evropské unie směřující k budoucí evropské federaci, nebo alespoň ještě pevnější konfederaci, než tomu je doposud, bych neměl být z dynamiky hnutí Trikolóra příliš nadšen, nicméně opak je kupodivu pravdou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Vlček 1.10.2019 15:04

Pane Valento, být vámi, pochutnával bych si na bavorských klobásách a kašlal bych na nějaké české koblihy. Jinak ale přijďte zase diskutovat. My k vám taky nelezem.

M. Prokop 1.10.2019 15:24

Pan Valenta je velmi užitečný, co ukazatel cest, na které neradno vstupovat.

J. Vlček 1.10.2019 15:28

Asi tak.

P. Aron 1.10.2019 19:12

Souhlas !

P. Kubáč 1.10.2019 12:52

V Ústavě Sovětského svazu se taky psaly různé hezké věci.

P. Aron 1.10.2019 12:49

A ještě co se týče Trikolory, teď je to hlavně o práci, přesvědčování lidí. Kontakty s lidmi. Nikoliv přemýšlení o funkcích.

P. Aron 1.10.2019 12:44

Nejprve díky Martinu Mařákovi za článek. V mnoha věcech a to dost zásadních se s ním sice neshodnu ale říká své názory jasně a slušně.

Já jsem odpůrcem eurofederalismu a to především toho, který vznikl v hlavách evropských sociálních inženýrů, hrabětem Kalergim počínaje. A není výsledkem přirozeného vývoje ale byrokratickým diktátem.

Co se týče toho, že se Trikolora nedeklaruje jako pravice ? To je hodně diskutabilní téma. Já s tím celkem souhlasím. Mimo jiné proto, že pojmy pravice a levice už jsou tak zkreslené, že to přestává dávat smysl. Navíc skutečné ohrožení našeho světa a naší západní civilizace jde odjinud. Od extrémní neomarxistické levice, která se skrývá pod pojmy boj za práva menšin, politickou korektnost, genderismus apod. Není jistě náhodou, že zakladatelkou gender studies v České republice je bývalá zapálená komunistka Jiřina Šiklová.

J. Kanioková 1.10.2019 16:23

1*****

J. Matuška 1.10.2019 10:39

Že jsem nacionalista? Nestydím se za to, svět bez Česka pro mě nemá smysl, říká Klaus

Máme se starat o to, co je v zájmu českých občanů, nemáme zodpovědnost za miliardu lidí v Africe, tvrdí poslanec Václav Klaus mladší, zakladatel hnutí Trikolóra. Není naším zájmem dávat do legislativy a cpát dětem do škol klimatické náboženství a genderové šílenosti, říká.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=V_zDjaVMOP0

Martine, je od tebe férové, že jsi v blogu postoval DVTV. Kvůli diskusi pod videem dávám přímý odkaz na You Tube.

Svým blogem jsi Trikolóře polibek smrti nedal. Šídlo v pytli totiž neutajíš. Celý svět se mění, doufám, že dojde i na změny v EU. Kéž by došlo na tvrdý brexit. Už je to únavné... Zdravím!!! [>-]

M. Mařák 1.10.2019 18:50

O žádný polibek smrti mně nešlo, Jardo, Trikolóře zcela vážně přeji, aby měla více než pět procent.

I já doufám, že se vývoj v EU změní, protože ten současný směr mne neuspokojuje.

M. Malovec 1.10.2019 10:22

KBYSTE BYL VÝZNAMNÝM A VIDITELNÝM politikem, mohl by to být pro Trikoloru takový malý polibek smrti. Naštěstí nejste a ni významný ani viditelný.

M. Valenta 1.10.2019 9:59

Osobně jsem na tu národoveckou přetahovanou v českém pro-kremelském koutku také zvědav a v pohledu na vznik Trikolory jsem zajedno s autorem. So geht das.

P. Han 1.10.2019 12:35

Neseďte pořád v prokremelském koutku a běžte mezi lidi. Bude to pro vás poučné.

M. Moravcová 1.10.2019 13:23

:-)

J. Vlček 1.10.2019 14:09

Co by si s Němci vyprávěl. Pan Valenta umí otravovat jenom nás Čechy.

P. Flener 1.10.2019 9:38

Schovejte Klause jun. někam do ústraní, ať nestraší malé děti. Také neotravujte lidi nějakou přiblblou novou stranou, kterých máme nadbytek. Ten kdo je trochu inteligentní, ten na další podvod profláklé rodiny Klausů nenaletí - blbci ano. Podíváme-li se co v této zemi napáchal starej Klaus, jak kolaboroval s vadným Zemanem a protekčně udělal z Lívie velvyslankyni na Slovensku - to vše dokazuje, jak si tato původem ruská rodina představuje politiku.

M. Malovec 1.10.2019 10:25

Vy, prosím, nestrašte svým rozumem.

M. Prokop 1.10.2019 15:26

Jak chcete strašit neexistujícím?

J. Kalipso 1.10.2019 15:53

Pane

P. Flener

To vse co jste sem napsal je skutek a upozornuji ze jste vynechal spousty zvracene povahy rodiny Klausu To co zvani ten ml.Klaus to vse mu naseptava jeho ubohy tatik. Trikoloru muze volit jen proruskej zmetek a nebo debilek Pri volbach budou radi kdyz se dostanou pres 1% protoze je budou volit jen volove a tech zase u nas neni moc :-):-):-)

D. Polanský 1.10.2019 8:57

Jsou úspěšné rozjezdy, ale často i smutné dojezdy. Je ale pravdou, že typ strany Trikolóra zde opravdu chyběl. Do parlamentu se dostane, ovšem je otázkou, co vlastně prosadí, jelikož vlastně neuvedla, co by fakticky v kterých zákonech chtěla změnit. Zatím je to všeobecně líbivé.

P. Flener 1.10.2019 9:42

Trikolóra zde opravdu nechybí - stran máme nadbytek, slušného člověka v politice žádného. Kdybychom jich pár měli, mohli by i ve stávajících stranách dělat dobrou politiku. Takže i Klaus jun .a ti co se na něj kvůli touze po příp. korytech nalepí jsou jen dalšími populisty a defektními duševně nemocnými mocichtivci.

J. Uzel 1.10.2019 10:19

VK jun. se snažil změnit politiku jedné současné strany, tak ho vyhodili.

M. Malovec 1.10.2019 10:26

Platí již psané výše.

S. Donát 1.10.2019 12:41

Vám nechyběla, mně a mnoha dalším lidem ano.

P. Aron 1.10.2019 12:47

Je fascinující pozorovat jak lidé jako jste vy se sice zalykají nenávistí a plivou po druhých a zároveň se ohánějí slušností. Ono je to takovéto : Všichni jste blázni jen já jsem letadlo.

I. Koreň 1.10.2019 8:13

Souhlasím s autorem, že je dobře, že Trikolóra vznikla. V české politice se konečně vyjasní, kdo stojí kde.

M. Prokop 1.10.2019 8:38

To už je dost jasné. Problém je jedině v tom, že příliš mnoho lidí stojí na straně, která věří na vznik blahobytu přerozdělováním podle podrobných příkazů a hlavně zákazů.

Domácích i EUnijních.

M. Valenta 1.10.2019 10:50

S kým myslíte, že Trikolóra utvoří vládu, jestli bude mít příležitost?

Š. Hašek 1.10.2019 8:05

Trikolora mě velice zajímá.

Což se nedá říci o TOP09, STAN, Pirátech, ..... ani o ODSbruselské.

Zkráceno.

A. Sedláčková 1.10.2019 11:24

Souhlasím. Nechápu, že p. Mařák vidí a označuje fialovou TOP09 II. za pravicovou stranu a Trikoloru za levo pravo cosi. A EU je pravicová !?!?To jsou věci...