Diskuse
POLITIKA: Chyba občanských demokratů
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J63i51ř14í 50Š35a65m67á20n90e65k
Fiala se jeví být hrobařem české pravice obecně a nyní tím, že se paktuje s eurohujerskou topkou, i ODS.
F20r18a32n24t49i75š98e65k 63Ž84ů59r72e86k
Ano, chyba ODS a lidovců zachraňovat M. Kalouska. Tečka.
J51o13s31e62f 13K20. 88K76a62š68p28á53r13e96k
ODS mne zklamala a reakce p. Kalouska na schválení daňového balíčku (zrovna v této době) je správná. Proč? ODS nepodmínila zrušení SHM žádnou úsporou v nákladech státu, které se rok od roku nepřiměřeně zvyšují. Pokládám to za naprosto hloupý a nezodpovědný krok, hodný tak max. ČSSD, nikoliv konzervativní strany. ODS to zavařila celé opozici a hlavně příští nebabišovské vládě. Ta bude muset dělat nepopulární a bolestivé škrty, takže pravděpodobně nepřežije další volební období. A přijde další " babiš". ODS skočila babišovi na lep, anebo ..Vzhledem k historické "pragmatičnosti" ODS..... no, radši nechám konspirace stranou....
V82l14a17d66i10m94í43r 23Č11e70r18m17á49k
Příští Babišova vláda žádné škrty dělat nebude, bude nadále posilovat ekonomiku za tichého klení Kalouska...
J69a57n 70R44á36ž
Kavárenský politik Fiala dnes a denně dokazuje, že dlouhodobě žije v sociální bublině, hodně vzdálené od české reality. A proto zvláště v posledních dvou letech dělá jednu botu za druhou. Na příklad tvrdý postup proti VKml. a hodně "zajímavý" vztah k Novotnému, mu rozhodně kladné body u pravicových voličů nepřinesl. A to nezmiňuji, že ODS nemá i díky němu jasný politický program, který by oslovil zejména voliče, kteří se od této strany odklonili. Vypadá, že si dosud nevšiml, že nepřednáší teorii politologie za katedrou a stále dokola opakovanými kecy, jakými roky oblboval studenty, lidi z praxe neosloví.
V90l64a62d47i13m13í63r 98Č12e88r56m49á14k
Tak program kromě antiBabiše sice nemá, stejně jako ostatní opozice, ale nyní po vzoru Bartoše mlčí, čímž se aspoň neztrapňuje...
L70u45c77i25e 61S56n27i59f77e52r
VKml bych nikdy nevolila, je to neslanej nemastnej odvar VK sr, kterého budu volit při každé příležitosti. Ve svých šedesátkach mu to myslí lépe než Einsteinovi Quasimodo.
F37r12a60n53t95i69š28e29k 90K33u90s62á48k
No, kdyby šedesátkách. Ale myslí mu to, to je fakt.
V44a45ň10u14r12a 11P92e53t66r
Myslím, že volič ODS skousne spíše koalici s ANO než s TOP 09!
F60r65a47n70t70i53š94e24k 27K76u22s21á34k
No, já bych to určitě bral. A místo Fialy a Stanjury třeba Martina Kubu. Je to akční člověk, to dokazuje svými úspěchy. Myslím, že by byl i dobrým premiérem.
V45l51a58s67t38i82m69i65l 25P22o18d96r43a79c60k51ý
Myslím si, že polovina členů ODS inklinuje k mladému Klausovi. Fiala to ví a proto bere Trikolóře její argumenty a zabraňuje tím rozštěpení ODS. Trikolóra tím dělá dobrou práci, byť třeba na to sama doplatí..
J 24V57l83č97e70k
Zajímavý postřeh, pane Podracký.
Také bych rád věřil tomu, že je dost členů ODS, kteří tíhnou k myšlenkám VKml, ale každopádně mezi těmi, kteří mají ve straně rozhodující vliv, je takových málo na to, aby dokázali stranu v tomto směru ovlivňovat.
Důkazem toho je vyloučení VKml z ODS, zatímco nechutné stvoření Novotných si ve straně hýčkají v očekávání, že jim svojí prostořekostí přivodí volební preference. Já doufám, že více hlasů slušných lidí odpudí, než hlasů lidí, jako je on sám, přivodí.
Trikoloře držím samozřejmě palce.
P50r93o16k35o97p 74M33i76l15a24n
Náš volební systém si tu chybu přímo vynucuje.
Kéž bychom měli většinový. V jedné komoře (asi PS) jednokolový, Senát už dvoukolový má.
M49i36r19o10s58l55a44v 71M19a83l11o45v52e39c
S lidovci je to taky vošajslich, ale máte pravdu, s lidovci by se to dalo skousnout. Jinak ODS ave.
L73a37d72i44s71l13a28v 37N23o63v93á56k
Tak s TOP 09 ne a s lidovci ano?
Marnost nad marnost. Je jasné, že volby vyhraje Bureš a ODS bude vymýšlet nevolitelné koalice...
Takže mám další důvod nevolit nikoho, pokud se nestane zázrak. Ale po protirouškové masáži veřejnosti, kterou tady opozice
synchronně předváděla svou hloupost a nekompetentnost, na zázraky nevěřím.
F51r42a39n17t46i87š20e97k 67K70u34s79á12k
Nevím, kdo je Bureš, a jinak si dělejte, co uznáte za vhodné. Je to vaše věc. A lidovci jsou alespoň stranou, která má nějakou podstatu, i když k ní mám řadu výhrad. TOP09, tak to nevím, kdo je, a bez Kalouska, beztvará hmota. A to nemám Kalouska rád.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz