19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

POLITIKA: Babiš vzorně plní svou historickou úlohu

Nejhorší premiér v celé historii země vzhledem k nárůstu státního rozpočtu podle mne během příštích týdnů srdnatě vybojuje o něco větší pytel €-škváry pro svůj ČRfert, než bylo původně ohlášeno.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Mařák 14.7.2020 11:35

Co to je za šepot z STB podzemí, toto?

:-)

D. Švik 14.7.2020 7:12

Drahý neofašoune Martine,

už máme zase ty vaše EUfašounské bulíky na nose. Pojďte si raději se mnou zazpívat. Tu písničku jsem sesmolil speciálně pro vás :-)

https://www.youtube.com/watch?v=_LGx7Tr_9rE

J. Ganaur 14.7.2020 9:41

Nebyl by text.Tomu blbovi, co hraje dva akordy, není dobře rozumět.

M. Mařák 14.7.2020 11:32

Zdarec troubo na pečení zmnatených švikovin:

https://denikn.cz/287952/fasismus-neni-nacismus-kremelska-propaganda-pred-75-vyrocim-konce-valky-rehabilituje-mussoliniho/

Co se týče Vašeho songu, moc nerozumím textu, jde to dost těžce rozšifrovat. Pokuste se příště lépe intonovat, nebo to nahrejte bez echo efektu, nebo co, když nemáte nějaký kvalitní. Asi by také bylo vhodnější to při mixáži raději nechat mono, nebo dát kytaru do sterea a zpěv uprostřed do mono s tím, že ty občasné vokály byste mohl hodit doleva, nebo doprava. Nebo to tam na YouTube ještě celé napište v úvodu.

M. Mařák 14.7.2020 11:36

zmatených

R. Tichý 14.7.2020 6:56

Jestli si myslite, ze SPD, Trikolora nebo nekdo dalsi ma iluze o Babisovi, pak opravdu zijete daleko....

Ano, je to skvele EU federace bude zalozena na vydirani a podplaceni-skvela vizitka :-P

R. Langer 14.7.2020 10:49

A na čem je podle vás založená teď? Na přátelské dohodě? ;-D ;-D ;-D

R. Tichý 14.7.2020 12:32

Já se vyjadřuji k autorově nadšení pro EUfederaci.

M. Mařák 14.7.2020 11:19

Žiji relativně blízko a paměť mně funguje, vzpomínám si například, jak se Okamura pilně a urputně snažil vetřít do Babišovy přízně:

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2383756-okamura-s-ano-mame-mnoho-spolecneho-je-na-nich-s-kym-chteji-vladnout

Klaus ml. byl v tomto směru opatrnější, neřekl tak, ani onak, ale často se vyjadřoval způsobem, jenž naznačoval, že se chce jak s ODS, tak s Trikolórou podílet na vládě, nicméně zatím ani ODS a ani nové hnutí nemají tolik poslanců, aby to mělo smysl. Teď však konečně prohlédl a jeho postoj se začíná profilovat:

https://echo24.cz/a/SCv3d/babis-a-kalousek--dva-kapitani-ceskych-eurohujeru?fbclid=IwAR1CZsS7Y-INdb5O9-Ptke3bXg34gCAynq11fpfbjfy2ONBcYfzkTiAs5kk

R. Tichý 14.7.2020 13:43

Mícháte jablka s hruštičkami.

Ani SPD, ani Trikolora ani nikdo jiný se nedělá iluze o Babišovi. Každý politik se má snažit prosadit svůj (svých voličů) program. Jestli je to zrovna s Babišem nebo Standou Omáčkou může být lhostejné.

Babiš nemá ideu kromě peněz. Kdyby s ním šla ODS, tak se Babiš třeba tvářil jako pravičák. Takhle holt ho ohnuli socani a bolševici doleva.

M. Mařák 14.7.2020 13:47

"Babiš nemá ideu kromě peněz," píšete, no a já bych k tomu ještě dodal kromě velkého pytle €-škváry pro svůj ČRfert.

Je zajímavé, že si to Okamura neuvědomoval, když se k Babišovi tehdy tak lísal. No, snad již prohlédl.

V. Pavelka 14.7.2020 5:55

Vypadá to že nebude potřeba takových pisálků (jako Mařák) ,Metrix zvládne všechno sám ...EU

V. Pavelka 14.7.2020 5:50

No a kde bude Mařák, vaše místo v tom Metrixu na který se tak těšíte ?![>-]EUEUEU:-/

P. Dvořák 14.7.2020 3:51

Nádhera!!!

". . . . méně početná hnutí najednou s úžasem procitnou a začnou nad tou děsivou pohromou divoce kvílet mohutným rykem srdcervoucím až k samotným nebesům coby žhavá láva z hlubin země mocným výronem bez přestání tryskajícím."

Vítězslav Halas by to lépe nenapsal a ministr školství a národní osvěty Zdeněk Nejedlý by to lépe neobhájil.

Závidím vám ". . . pocit, že se svět zvolna vrací do svého přirozeného řádu věcí a vše do sebe zapadá." Což je nepochybně především zásluhou, jak píšete, Moudré Angely Merkel.

Kdo mi odpoví na otázku: Je Mařák provokatér a recesista nebo to tam má opravdu úplně vyprášené? 8-o

D. Švik 14.7.2020 7:16

Myslím, že recesista. Vedeme už léta spolu diskuze, ale takový debil nemůže být nikdo. Dělá si kozy.

P. Dvořák 14.7.2020 8:28

Strašný kozy!!

J. Uzel 14.7.2020 14:02

Jsem téhož názoru.

P. Moravčík 14.7.2020 8:29

Asi zase otěhotnět...

J. Horáček 14.7.2020 9:24

Jen drobnost: Halas byl František, Vítězslav byl Nezval.

P. Dvořák 14.7.2020 20:45

Eh . . .já vím. Smotalo se mně to dohromady.