19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

POLITIKA: Antibabišismus pokračuje a přímo kvete

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman rozhodl o obnovení trestního stíhání premiéra Andreje Babiše a Jany Mayerové ve věci „Čapí hnízdo“. Vyslyšel tak volání opozičních politiků, kteří obnovení stíhání Babiše prosazovali.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Svoboda 7.12.2019 17:41

Kam profesně výš může NSZ v oboru? US nepadá v úvahu, toho M.Zeman nikdy nenavrhne.

Pěkný den.

J. Chaloupka 7.12.2019 12:37

P. Zeman je poděla.. až za ušima.

J. Lukavsky 7.12.2019 9:17

"Zemědělské dotace udržují při životě neefektivní farmy ve Francii" no otázka je, co se stane když se ty farmy přestanou dotovat. Pole, louky či vinice zarostou lesem? To by bylo ještě nejméně špatné. Sedláci udržují krajinu. Ale namísto dotování farmářů (z daní které platí ostatní i ti farmáři) což jim zastavit dotace ale snížit event v horách zrušit daně? Podle nadm. výšky. Kdysi král když chtěl osídlit pohraniční hvozdy tak osídlencům dal zdarma kus lesa a na 10 let jim zrušil daně. Od toho jsou všechny ty Lhoty, Lhotky atd. Dotace jsou jako když manželka v supermarketu nechá ležet v nákupním vozíku nahoře peněženku. Polovina těch dotací se spotřebuje na rozhodování, přesouvání a kontrolování. J.L. end

J. Jurax 7.12.2019 15:14

Co se stane, když se ty farmy přestanou dotovat? Jejich výpěstky a výrobky budou mít reálnou cenu, samozřejmě vyšší. Jenže když se o dotace do nich sníží daně a zvýší důchody, bude to v globále šulnul. A trh nebude politicky křiven.

Mimochodem my bychom na to v rámci EU mohli jenom vydělat. Naši zemědělci by nemuseli bojovat s výrazně víc dotovanou konkurencí.

Š. Hašek 7.12.2019 17:06

Minimálně s druhým odstavcem naprostý souhlas!

V. Kučer 8.12.2019 22:29

Na Novém Zélandě zrušili dotace, zemědělství začalo být produktivní, kde se nevyplatilo nic pěstovat rostli stromy.

V. Heidlerová 7.12.2019 7:58

No možná kvete proto, že AB provádí kousky neslučitelné s demokracií a stává se z něho šašek, sice nebezpečný- má moc, ale přece už jen šašek. Kdo viděl jeho vystoupení ve sněmovně, ustrnul nad jeho hloupostí i drzostí. S takovým premiérem se dostaneme do ........, jestli tam už nejsme.

J. Havelka 7.12.2019 8:07

A je s podivem, kolik jeho věrných je raněno selektivní slepotou, že jeho otlemenou drzost nevidí.

Š. Hašek 7.12.2019 12:39

Kdo vidí a slyší proslovy Gazdíka ve sněmovně, je jimi uchvácen natolik, že ihned volí Gazdíka. Je jich tak 5%. Gazdík jest slučitelný, že?

Kdo vidí a slyší Babiše, není uchvácen, ale popřemýšlí ...... a volí Babiše. Je jich tak 30%.

Možná, že vskutku máte po ránu stále pocit, že jste v pr...... Nás to tady moc nezajímá, paní Heidlerová.

J. Jurax 7.12.2019 15:25

Možná.

Nicméně pak jak patrno lidi mají zjevně rádi víc některého šaška než některé politiky.

Jistě to lze arciť vysvětlit hloupostí onoho špatně volícího lidu. Taky jsem si to tak vysvětloval vždy po volbách, třeba když lidi volili socany, zelené, komanče, veverky ... ostatní politické subjekty případně doplňte podle vlastních preferencí ... :-)

J. Havelka 7.12.2019 7:51

Antibabišismus je podobný pojem jako čtyřicet let starý pojem antisovětismus, podobně ideologicky trapný. Ano, tehdy jsem byl antisovětista a teď jsem antibabišista :-).

J. Tulejová 7.12.2019 7:58

Tož si to užijte. A co jste tím vlastně chtěl říci? Že nesnášíte Babiše? Aha.

J. Havelka 7.12.2019 8:08

A vy jste tímto chtěla říci co?

J. Tulejová 7.12.2019 8:23

Že vám opravdu věříme, že nesnášíte Babiše.

J. Svoboda 7.12.2019 9:20

"věříme" ... mluvte sama za sebe, vy nulo.

Pěkný den.

P. Grigar 7.12.2019 9:38

..tož i já, stejně jako pí.Tulejová, věřím, že p.Havelka nesnáší Babiše. Tedy oba věříme. Spokojen, vy nulo?

J. Svoboda 7.12.2019 17:43

Ano, jsem nula, jako vy nebo madam Tulejová, ale píšu své názory sám za sebe.

Pěkný den.

J. Tulejová 7.12.2019 15:04

J. Svobodo, vy musíte být děsně milý člověk. Takový plný lásky, pravdy a dobroty. Jak vy umíte každého napadnout, vcelku zbytečně /ta nula je ve vaší větě už navíc, jen prozradila úmysl urazit/ a další větou jakoby procedit mezi zuby - pěkný den. Tož se přidávám k dalším a přeji vám J. Svobodo, hnusný den.

J. Jurax 7.12.2019 15:32

Ano.

Ovšem zbytečně krmíte trolla.

J. Svoboda 7.12.2019 17:42

Já nejsem trol, ale vy jste registrační podvodník, který nedoržuje pravidla registrace.

Pěkný den.