18.5.2024 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
MLOK 12.6.2009 12:40

Re: Milý MLOKU

Dávno, dávno již tomu milane, co jsem měl, coby dítko školou povinné co do činění s výkladem bible, takže na tom Vašem přirovnání k radiu Jerevan něco bude.;-D

        Leč to, že Ježíš Kristus hlásal o novém Bohovi, neuznával božstva dosavadní, postavil tehdejším mocným a dovolil si je kritizovat, to snad je pravda. A že mocní tohoto světa ze všeho nejméně strpí beztrestně kritiku svojí výsosti, to byla, jest a i v budoucnu bude pravda. Až na věky věkův! Bohužel;-(.

MLOK 12.6.2009 9:41

PROSTĚ A JASNĚ,

řečeno hezky česky - JSOU TO NENAŽRANÁ POKRYTECKÁ HOVADA!

HOWGH!

Jirka 12.6.2009 9:15

Dohnal a jemu podobní papaláši

jsou vlastně takové naše hýčkané socky, kterým všichni z daní platíme byty, auta, dovolené a já nevím co ještě, k čemu pak ale berou ty velmi slušné platy.

lada.sal 12.6.2009 8:54

Pořád stejná písnička.

Nevím, jestli jste si všimli jedné věci: jakmile se některý zloděj z poslaneckých a vyšších kruhů dostane před soud, okamžite to okomentuje slovy, že "je to celé humbuk vzniklý na politickou objednávku a tudíž je celá kauza zpolitizovaná".

Protože politika je založená (a patrně nejen u nás) na pravidlu "já na bráchu, brácha na mně", všechno se ututlá, vyšumí a dotyčný gauner je postižen maximálně kárným řízením. Tudíž se na něj udětá "ty, ty, ty, to nesmíš" a může krást dál. Pak se nedivte, že je stát ekonomicky v řiti, protože na veřejnost se dostane pouze .... % (čtenář si počet procent doplní dle své informovanosti) všech sviňáren, kterých se tato "elita národa" dopouští. 

Andrea1 12.6.2009 14:40

Re: Pořád stejná písnička.

Nevím jestli jste si všimli toho, že zpolitizováním a politickou objednávkou

se dnes hájí i běžní zloději a podvodníci jako třeba Krejčíř, Starka a

jim podobní. Mě by spíš zajímalo, proč pan Dohnal  (stejně jako jeho

britští kolegové, kteří neporušili zákon a "pouze" se chovali neeticky) nevrátí finanční obnos, který svým jednáním neoprávněně získal.

František 12.6.2009 8:23

Zlodějna zůstane zlodějnou

Jednoznačně musí zloděj Dohnal odstoupit.

děteněkam 12.6.2009 8:50

Re: Zlodějna zůstane zlodějnou

Blbý je, že on si to nemyslí!

MLOK 12.6.2009 9:44

Re: Zlodějna zůstane zlodějnou

Možná by pomohlo, trochu tu pobídku k odchodu zdůraznit házením shnilých rajčat, vajec a nebo též nepotřebných bot. Chytrému napověz - blbého kopni do p****e

Mirek 12.6.2009 10:19

Re: Zlodějna zůstane zlodějnou

Jako nápad to vypadá lákavě, ale nedospělo by to k tomu, že se umlátime navzájem?

MLOK 12.6.2009 10:44

Re: Zlodějna zůstane zlodějnou

Jisté nebezpečí tu Mirku skutečně existuje. Ale - na příklad na pana Schwarzenberka, a myslím, že ani na Vás  bych wegce, ani biomasu s prošlou záruční lhůtou nemetal;-D.

Anonym 12.6.2009 8:14

Napadlo mě,

jak je to vlastně s tím vztahem lidovců k majetku. Oni sami často deklarují, že světské statky nejsou jejich prioritou. Jsem si vědom toho, že nehlásají úplnou chudobu, ale přes to...

O to je zajímavější, když se ukáže, že Čunek má problémy s tím, vysvětlit jak k nějakým penězům přišel a proč v době relativního bohatství rodiny čerpal sociální dávky, Svoboda se soudí o dům, Dohnalovi nejsou majetkové výhody také zřejmě cizí.

Já vím, většině lidí jde o peníze až v prvé řadě, to nelze popřít, ale přece jen u lidovců by člověk předpokládal méně veřejných majetkových skandálů.

No, co si budeme povídat, nemám je rád. Tím méně pak katolickou stranu, jejíž je KDU-ČSL jakýmsi politickým oudem. A ta se soudí o Sv. Víta. Tak vlastně nic nového.

watabi 12.6.2009 20:39

Re: Napadlo mě,

R^

tich@dohoda 12.6.2009 8:10

v clanku je zminovan

pan Volenik , za cela dlouha leta si nevzpominam, zeby ten clovek zviditelnoval sam sebe ci NKU . Na takovy post musi byt delegovan clovek vysokych odbornych ale predevsim moralnich kvalit. Urcite by se takovych naslo vice, ja si z tech znamych tvari vzpominam jen na pana Spidlu, ten je sice mimoradne mizerny politik ale naopak vykonny a hlavne skromny urednik/technokrat. Treba si diskutujici vzpomenou take na nekoho. Cest :-)

Bolek 12.6.2009 14:00

Re: v clanku je zminovan

Proboha, co pan Špidla za plat půl milionu měsíčně v té ER tak obrovského vykonal?

Jenda 12.6.2009 19:32

Re: v clanku je zminovan

Cim min toho vykonal, tim lip. Vzpomente si na nektere jeho napady.

Map 13.6.2009 0:20

Re: v clanku je zminovan

No vidíte a tohoto člověka odmítal pan Havel (též nositel vysokých morálních kvalit, jak alespoň tvrdí "elitáři národa") znovu jmenovat. A tak kličkoval, jak se dalo jenom proto, že pan Voleník byl v té době členem Klausovy ODS. Ach ouvej!

Prokop 12.6.2009 8:08

Jen si zobnul.

Když z pohledu kontrolního úřadu vidí, jak všichni kolem něj , na vládní úrovní kradou a z titulu své funkce s tím nic nezmůže, byl by hloupý kdyby si nezobnul také.

Pešek 12.6.2009 8:49

Re: Jen si zobnul.

Jojo, kdo nekrade, okrádá svou rodinu, což, Prokope? Tedy Dohnal není hloupý, jenom bezcharakterní. Když všichni okolo vás kradou, kradete taky?:-P

Pešek 12.6.2009 8:55

Re: Jen si zobnul.

A pokud ne, byl byste hloupý, že?

honzak 12.6.2009 7:54

jediné, co není košer

v tomto článku je akcentování lidovecké příslušnosti toho šéfíka. Budiž popravdě řečeno, že stejně by se choval maník z LIBOVOLNÉ strany, který by na šéfovské místo byl vyslán rodnou stranou, aby kryl její šmelení. A to lidovce opravdu nemám rád. Ani na komunální, ani na celostátní úrovni!

dulcibelka 12.6.2009 8:35

Re: jediné, co není košer

Vy jste to nečetl celé - Voleník se rozhodně stejně nechoval!

honzak 12.6.2009 9:26

Re: jediné, co není košer

Pan Voleník byl NĚKDO!

dulcibelka 12.6.2009 10:04

Re: jediné, co není košer

Budiž popravdě řečeno, že stejně by se choval maník z LIBOVOLNÉ strany...Mám tomu rozumět tak, že pan Voleník NEBYL maník?;-)

honzak 12.6.2009 12:05

Re: jediné, co není košer

Máte 3 body! Pochopila.

jkotek 12.6.2009 11:20

Re: jediné, co není košer

Pan Volenik byl, slovy Velkeho Jyrky, modry fasista.

drak 2 12.6.2009 7:50

Je to na blití!

:-DCo se divíte? Prostě si chce za státní peníze (od ná vytažené), užít. Je to snad u ostatních politiku jině? Poslanci jedou na výlet do  již. Afriky, Topolánek letadlem na lyže,  s kamarády z velké firmy na dovolenou, tak to prostě v našem absurdistáná běží. Hlavně- zaplaťte důchodci lékaři, ať se  má ještě lépe, podpořte lékárníky, aby naumírali hlady! Je to normální?;-O

F..A.Kekule 12.6.2009 7:40

Nebuďte bláhoví

U nás je amorálnost politický standard. Už šedesát let.

Kanuk 12.6.2009 7:32

Hříchy p. Dohnala

Co se toho bytu týče. Za prvé jsem někde četl, že p. Dohnal už se přestěhoval.  Za druhé, z těch vykřikovaných 200 m čtv. byla 100 m terasa. Těch 70 000 Kč-měs. asi zůstává.

Co se týče aut. Jednoho Bavoráka koupil prý už p. Voleník. Podle jedné informace, k bytu patřila dvě garážová stání. Podle jiné informace, dvě ze tří aut byla garážována na úřadě, tedy výhradně pro služební potřebu. Nicméně, tak jak to tedy bylo?

watabi 12.6.2009 20:42

Re: Hříchy p. Dohnala

Kanuku, pokud chcete trousit moudra, doplňte si nejdříve informace. O Dhnalovi a jeho "nadlimitních" prebendách se toho už napsalo fakt dost. Nemám chuť vám to znovu ozřejmovat, na netu je informací dost. Ale zkráceně - pletete se téměř ve všem.;-)

Veselý 12.6.2009 7:19

Hon na čarodějnice?

Ministrům a podobným úředníkům snad bydlení a dopravu zajišťují úředníci. Pokud tady nebude srovnání s ostatními ministry, bude pro mne takový článek nedůvěryhodný.