17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

POLEMIKA: Nová éra kopání do Václava Havla

Václav Klaus minulý týden pocítil potřebu striktního vymezení vlastní osoby vůči svém předchůdci. Učinil tak způsobem jemu vlastním, když jej označil za reformního komunistu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Donát 6.11.2014 13:16

Re: Holt, ten argument - uspěchanost... !

Pane Venci, jak jste mě mohl dát do jedné závorky s panem Radou a paní Baldovou, to mi opravdu není jasné. Můžete mi prosím říct, na základě čeho soudíte, že s těmito lidmi názorově souzním?

V. Venc 6.11.2014 14:55

Re: Holt, ten argument - uspěchanost... !

Ad Donát Datum: 6.11.2014 13:16

Vážený pane, ani mně to není jasné! Stala se chyba a moc se omlouvám.

Vaším názorům rozumím a souhlasím.

S. Donát 6.11.2014 15:06

Re: Holt, ten argument - uspěchanost... !

Já jsem si říkal, že jste se jen někde překoukl :). Jsem rád že se to vysvětlilo. S těmi lidmi v závorce ve Vašem příspěvku bych byl opravdu velmi nerad spojován, byť jen virtuálně :). Díky a hezký zbytek dne.

M. Moravcová 6.11.2014 15:15

Re: Holt, ten argument - uspěchanost... !

Pane  Venci, Vaše věta : "My totiž vůbec netušíme, čemu jsme se vyhnuli, hlavně díky Klausovi s Mečiarem " by se měla opakovat  všem plivačům na Klause. Díky za ni. To je totiž podstata dnešní rozdělené společnosti.

T. Pansky 6.11.2014 1:10

Autor to napsal velmi dobre. Neni treba zvelicovat, jen ...

... podporit a mozna neco dodat.  Vaclav Havel pro nas udelal vice, nez mnoho Cechu vi.  Vaclav Havel Cesko pozdvihl na svetovou uroven.  Jeho jmeno je skutecne znamo po celem svete.  Ano, delal chyby, protoze nebyl profesionlanim politikem.  Ale co po nem zustalo?  Inspirace, hledani lepsich idealnich reseni ci usporadani.  To je neco, co ocekavam od ceskeho prezidenta.  Po nem tuto ulohu nikdo neni schopen prevzit:  druhy prezident je po svete znamy kradenim propisek na mezinarodnich navstevach a treti je znam svymi nachylnostmi k alkoholu a sprostote.

J. Kanioková 6.11.2014 1:39

No...

"Cesko pozdvihl na svetovou uroven. Jeho jmeno je skutecne znamo po celem svete."

Ona je za tím značná snaha paní Albrightové, tehdy nejmocnější ženy světa, která Havla všude velmi propagovala.

O. Zuckerová 6.11.2014 0:44

Zkrátka: to pověstné zrcadlo z pohádky

o Sněhurce na otázku "Zrcadlo, zrcadlo, pověz, kdo je na světě nejslavnější, nejkrásnější, nejchytřejší?" - odpovídá ke vzteku tazatele: "No ty určitě ne!"