1.3.2021 | Svátek má Bedřich


Diskuse k článku

KONVOJ: Pro koho a proti komu?

Konvoj obrněných vozidel a transportérů má podle oficiálních tiskových zpráv demonstrovat Rusku, že síly NATO jsou v pohotovosti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Vyšata 21.3.2015 10:39

Máme v tom vysvětlování přesunu trochu zmatek.

Nabízí se spousta variant. 1. Demonstrace síly ukazující Rusku jak jsme silní (myslím USA), otázka je, zda se toho někdo v Rusku všimne a neomezí se to jen na usazené ruské občany.

2. Demonstrace síly ukazující českým občanům jak snadno se jejich vláda podřídí hloupému teatrálnímu nápadu zelených mozků.

3. Mapování ústupových cest až se ruské síly po vyprovokovaném konfliktu vydají na cestu.

4. Nevinné, ale z pokřiveného vidění světa zelených mozků pochopitelné, upozornění kritiků americké politiky, že když nebudou poslušně následovat zaplavení světa "demokracií", můžou nás v ní utopit.

5. Nákladné, ale humánní divadlo, ukazující jak za drsným zevnějškem amerického vojáka bije něžné srdce přítele. A přátele máme rádi, že pane Astone, jen ty plné zásobníky ostrých by mohlo radši naši zem přeletět.  No a taky mapování území kdyby bylo nutné rychle přesunout nějaké ty síly opačně, k plánování je třeba důkldných znalostí terénu, smýšlení obyvatelstva, průjezdnost silničních tepen a způsob odstranění případných překážek.