17.5.2024 | Svátek má Aneta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
sociolog 22.12.2007 9:09

Re: Re: Nebyl snad prognosticky ustav pod primou kontrolou KGB?

Tak mi laskave sdelte, v cem je Svejnar pro ODS neprijatelny, pokud pouze kidam?

lordpavka 22.12.2007 10:43

Re: Nebyl snad prognosticky ustav pod primou kontrolou KGB?

Zase pitomosti o volbě prezidenta před 5 lety! "Novináři" vám tak dlouho tu pitomost tloukli do hlavy,že je to už jako zákon. Papír,tužku a sečíst tehdejší hlasy ODS a komunistů! Výsledek? Ne a ne dát dohromady potřebný počet. Tak už s tímhle "FAKTEM" běžte pro příště do p...le. Stejné je to s tvrzením-"za to může Klaus"! Copak jeden člověk z tisíců by to mohl udělat? Jste k smíchu!:-D:-D:-D

Lagron 22.12.2007 11:05

Re: Nebyl snad prognosticky ustav pod primou kontrolou KGB?

Samozřejmě, že byl! Stejně, jako komunisty ovládaný národ!!

westík 22.12.2007 14:35

Re: Nebyl snad prognosticky ustav pod primou kontrolou KGB?

pokud Váš nick označuje Vaše povolání, pak nás ode všeho zlého ochraňuj pánbůh. !  Tak duševně pokleslé  úvahy jsem už dlouho nečetla - a to je co říci !. Asi patříte do té mafie humanitně  alternativně inteligentních vzdělanců , jak je produkuje fakulta humanitních studií:-(. A to jsem si myslela, že sociologie je věda !8-o

MeKu 22.12.2007 7:02

Zeleným pan Š nemusí nic slibovat

Stačí se podívat na oficiální stránky o panu Š (jeho vlastní a jeho alma mater). Syn pana Š. pracuje v konkrétně pojmenovaném bankovním ústavu v odboru financování fotovoltaiky a větrníků. Člověka nemusí osvítitduch svatý aby věděl odkud vítr fouká. Ale možná slyším trávu růst.

sociolog 22.12.2007 8:15

Re: Zeleným pan Š nemusí nic slibovat

Vam obnovitelna energie nejak vadi? Vy byste radsi financoval uloziste na dalsich 200 000 let a prodal republiku CEZU, ktera uz dnes ma uplny monopol na statni podporu pres Tunelin?

sdf 22.12.2007 8:20

Re: Re: Zeleným pan Š nemusí nic slibovat

nám obnovitelná energie určitě nevadí. Ale sám sociologu určitě také nejezdíš pro benzín k té nejdražší benzince v okolí

Fleischer 23.12.2007 7:22

Re: Re: Re: Zeleným pan Š nemusí nic slibovat

Až dojde ropa nebude žádná benzinka, ani levná ani drahá!

Flasi 22.12.2007 8:58

Re: Re: Zeleným pan Š nemusí nic slibovat

Mě tedy obnovitelná energie vadí. Protože kromě vodní (jejíž kapacita je u nás už využívána úměrně našim geografickým možnostem) ta obnovitelná energie škodí životnímu prostředí. Resp. škodí víc než jiné. Rozhodně více než jaderná energie.

Mimochodem uložiště může být díra do země. Díra, kterou zasypete poté, co tam uložíte co potřebujete. Co na tom chcete 200 000 let financovat?

honzak 22.12.2007 10:06

Re: Re: Zeleným pan Š nemusí nic slibovat

omývej si přirození vlažnou vodou. Třeba to pomůže.

janoryna 22.12.2007 12:02

Re: Re: Zeleným pan Š nemusí nic slibovat

a čez bude mít monopol i na větrníky. jistě jste juž o plánech čezu slyšel ? obnovitelné zdroje budou zase patřit velkým koncernům. elektřinasedá levně vyrábět jen ve velkém.  můžete si zkusit vyrábět ji sám. generátor až tak drahej není. 

badaxe 22.12.2007 12:36

Re: Re: Zeleným pan Š nemusí nic slibovat

Ano mně opravdu vadí "obnovitelná" energie, ne proto že ji získávají obvykle dost nesmyslným způsobem, ale proto že ji ze svých peněz musím dotovat. Ve chvíli kdy bude energie z větrníku (nebo jiného podobného zdroje) vykupována za stejné peníze jako třeba z toho nenáviděného Temelína (proč nikoho neštve třeba elektrárna v Landshutu) přestanou mi vadit. Ale bláboly blbů kteří mi tlačí do hlavy svá "moudra" a ví "líp než já co je pro mne dobré" mne upřímně štvou. Klasický příklad "obnovitelných zdrojů" je blbý nápad s lihem do benzinu, usnesení zabezpečilo jediné, a tím je zdražení obilí, protože líh se samozřejmě dělá z rostlin a ty tedy je nutno někde pěstovat. Protože země je dané množství (víc jí asi nebude) tak se omezí pěstění něčeho jiného. Takže proto že nějaký zelený trotl se cítí líp máme všichni dražší rohlík, to je opravdu nádhera, podobné to bylo za komoušů, kdy velký soudruh taky věděl co je pro nás nejlepší. A mne opravdu nijak netěší vzrůst snah zelené bandy která se snaží zavést nové totální ovládnutí populace.

Stachanov 22.12.2007 2:33

co stačí v česku na prezidenta

pěkně se usmívat a nebýt namočen v privatizaci

Čírtek 22.12.2007 3:40

Re: co stačí v česku na prezidenta

No ještě je taky potřeba trochu zajistit popularitu přes různé "novináře-strašáky" v médiích tj. tzv. solidních novinách a TV (ČT a Novu nevyjímaje). Jen nechápu jaký smysl má cestování ve volební kampani po vlastech českých a moravských, když prezidenta volí kdosi jiný.

derik 22.12.2007 4:01

Re: co stačí v česku na prezidenta

Nebo nic praktickeho v domaci politice nedelat, k nicemu se nevyjadrovat a nemit nazor (Fischer jako nejprospesnejsi politik jeste driv nez se politikem stal, Buzkova a Gross jako nejoblibenejsi, atd.)

MeKu 22.12.2007 7:04

Re: co stačí v česku na prezidenta

Ale pan Š v privatizaci namocen je, jenom se o tom raději nemluví. Pan Š. dělal poradce ministrovi pro ekonomiku panu Dybovi (pokud si pamatujete kto to byl a co dělal).

Kony 22.12.2007 8:44

Re: Re: co stačí v česku na prezidenta

Chyba lávky, Dyba fungoval jako emisar a dělal jen to , co chtěl hudlař Klaus. To, že někdo byl poradce ještě neznamená, že se jeho radami někdo řídil. Dnes, po dokonané zlodějizaci víme, že nikoliv. Bohužel.

westík 22.12.2007 14:56

Re: Re: Re: co stačí v česku na prezidenta

víte,KONY, někdy největší tragedií je,když dostaneme, co si tak moc přejeme- takže Vám -ale jenom osobně-bych přála privatizaci, "zhudlařenou" Švejnarem .:-P To byste se divil 8-o

Jarda 22.12.2007 2:20

Je to smula

ODS nemuze. ma uz Klause a CSSD nechce tak ten nejlepsi (podle meho skromneho nazoru) knize pan Schwarzenberg  prezidentem byt nemuze, skoda preskoda.

Realista 23.12.2007 0:27

Re: Je to smula

Možná by pan Schwarzenberg  mohl být králem ... na 5 let bychom to prezidentování přerušili, pokud nechtěj Klause

al 22.12.2007 1:52

Srovnejte:

Klaus jako ministr financí hned v roce 90 zajistil titul kandidáta věd pro podprůměrnou ekonomnku Livii (v Ekonomickém ústavu usilovala o ten titul 20 let!), aby mohl argumentoval její vzdělaností když chtěla do dozorčích rad. Manželka Švejnara  tu v té době školila pracovníky pro nově vznikající úřady práce a psala pro ně  skripta, Livie nenapsala a pro zemi užitečného neudělala nikdy nic. Ověřte si na webových str. obou dam.

divana 22.12.2007 3:30

Re: Srovnejte:

obě dámy někam kandidují? ;-D

Culek 22.12.2007 3:36

Re: Srovnejte:

Demagogie na vše, že ano

sdf 22.12.2007 8:19

Re: Srovnejte:

zase kidy. Podívejte se skutečně na životopis paní Klausové.

Kecal 22.12.2007 19:02

Re: Re: Srovnejte:

Já bych se raději podíval na její výplatní listinu z dozorčí rady ČEZu. To by bylo zajimavější počteničko než její životopis.

Šprtál 22.12.2007 20:55

Re: Re: Srovnejte:

Nemohu ten životopis najít, řekni mi kdy vstoupila do pionýra, do ČSM nebo SSM, jaký měla prospěch z marxismu-leninismu a vědeckého komunismu, jaký stanovisko zaujala k okupaci ČSSR vojsky Varšavské smlouvy a jakou vědeckou práci obhajovala při kandidatuře CSc? ?

Patrik 22.12.2007 0:32

Strach

Koukám,že začínají mít příznivci Klause strach ze Švejnara.Čekám,že ještě napíšou,že ukradl spolužákovi svačinu aj.Klaus jistě vyhraje,protože to  má zajištěné ve sněmovně a v senátě,tak proč takový strach?

derik 22.12.2007 4:14

Re: Strach

Ja osobne mam obavu z vlady Paroubka a Filipa. To ze jim Svejnar je ochotny delat kulisu, ulehcovat situaci a vylepsovat obraz u verejnosti (americky ekonom by volil CSSD a vidi KSCM jako perspektivni silu budoucnosti) je pro mne dost sokujici. Bud se opravdu nevyzna v ceske historii a soucasnych politickych stranach, nebo je naivni hlupak, nebo bezcharakterni individuum ktere za prebendu udela cokoliv.

Kony 22.12.2007 8:55

Re: Re: Strach

Přece nechcete tvrdit, že ODS je nositelem třeba jen smítka perspektivnosti. To již i ti komunisté jsou na tom lépe. Sledujte, jak jako parlamentní strana hlasují a jak hlasuje ODS. Protože jsou více státotvorní, proto ten nenávistný povyk. Kdybych musel, jakože nemusím, raději bych dnes volil komunisty, jako ty spratky ostatní. A to jsem nebyl ani v  "pionýru", dokonce ani člen ROH.

Kecal 22.12.2007 19:09

Re: Re: Re: Strach

Tak tak. Stejně komunisti , i kdyby byli zastoupeni ve výkonné moci by nemohli udělat žádný převrat, protože by to ohrozilo zájmy a bezpečnost USA a hned bychom tu měli invazi US armády, protože by byla u nás ohrožena demokracie jako v Iráku. Takže proč fanatici ODS pořád straší komunisty. Je to jen jejich politická neprozíravost a nevědomost a ztrapňuji se bubáky na lidi.