18.5.2024 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
hanka 2.1.2010 17:58

Re: nekolik mych prispevku

Mám stejný zážitek- ale absolutně stejný! Napsala jsem  jen slušný dotaz, zda příslušného diskutujícího někdo nutil poslouchat proje pana prezidenta- to bylo vše- nepustili to ! A muj dotaz na inserovanou adresu se vrátil  jako nedoručitelný!

Martin Vlk 2.1.2010 18:11

Re: nekolik mych prispevku

Bacha, nějak blbnou smajlíky. Když jsem dal smajlík, vzkaz se neuložil. 4x vyzkoušeno, pak jsem se na ně vy...

emersonskej 3.1.2010 14:50

Re: nekolik mych prispevku

Jsem na tom podobně - asi se jim sype server...

Savi 2.1.2010 17:44

přísně tak

palec nahoru (ikonka je zřejmě zakázaná)

JaS 2.1.2010 15:47

Problém smajlíků

Když si smajlíka uložím, tak zabere místo za 179 písmen. Je možné, že smajlíky vyhodilil kvůli tomu, že zabírají moc místa. Je to grafická ptákovina a zabírá místo pro rozumný (cha cha) text.

Jirka13 2.1.2010 15:15

No, toto?

"Václav Klaus je člověk, se kterým jsem spojil téměř dvacet let svého – politického – života." (Šmajlík nelze!) Ta fotka, vy ořechu, je maminka!

Zahradnik 2.1.2010 16:11

Re: No, toto?

No tu fotku jsem nevidel ale verim tomu ze Stepanek ma Margaret i na zachode,tak se holt jen spletl. 

Martin 2.1.2010 18:27

Re: No, toto?

Je to Thatcherová, hlupáčku! http://stejskal.bigbloger.lidovky.cz/clanok_disk.asp?cl=117265

martiXXX 2.1.2010 14:32

chytrý Topolánek

Topolánek udělal velmi chytrou věc..prosadil Klause jako prezidenta.....jinak by v čele ODS nyl nyní Klaus......udělali z něj spíše ceremoniální figurku

JaS 2.1.2010 15:01

Re: chytrý Topolánek

To je pravda a byl to dobrý nápad. Jenže Klaus si představoval, že v ODS bude fakticky vládnout dál. Nedokázal překousnout, že by měl být prezidentováním odstrčen na vedlejší kolej. Proto se snaží ODS rozložit a proto taky pomáhal Paroubkovi zbourat Topolánkovu vládu. Tím ukázal, čím je.

a. 2.1.2010 14:20

Novorocni projev...

...pana V.K.,t,c.presidenta,je takove :"Patlama,patlama,patlama...."(viz.Pekaruv cisar),pronesene v zari reflekoru,pred TV kamerami a mikrofony. Inu, co lze ocekavat od

 toho pana! Jenom opet potvrzeni latinskeho:"SERMO DATUR CUNCTIS,ANIMI SAPIENTIA PAUCIS." (preklad-Kazdemu je dana rec,jen nekterym dusevni moudrost)

lubošek 2.1.2010 14:19

Mlčeti zlato.

Myslím,že toho neřekl málo ,měl toho neříci mnohem více,pokud možno vše.

a. 2.1.2010 14:31

Re: Mlčeti zlato.

Dobry den, vtipne,elagantni a suse anglicke. G.B.Show se asi pousmal. Se zajmem si prectu reakce. Srdecne Vas pozdravuji a.

onetearofbluedeer 2.1.2010 15:27

Re: Mlčeti zlato.

chtel jsem napsat jednim slovem, ze se klanim Vasemu strohemu vyjadreni. Bohuzel si pocitac usmyslel, ze chci delat reklamu jistemu tydeniku (Resp..t) a nedovolil mi to zverejnit Doufam ze tento muj prispevek je uz moralne, rasove a politicky nenapadnutelny

Lucy 2.1.2010 14:12

"Falesny a prazdny" Obama

Myslim, ze Cesko by potrebovalo politiky, kteri by se aspon trochu , co se tyce urovne, dali srovnat s Obamou nebo Angelou Merkel.

Myslim, ze autor clanku je nesmirne omezeny a arogantni.

dhimmi 2.1.2010 14:37

Re: "Falesny a prazdny" Obama

Ten slavný Hussein Chamberlain Obama je ještě horší než  Roko,protože bachráč z RaJe škodí "jen" v ČR.

pepašachista 2.1.2010 15:13

Re: "Falesny a prazdny" Obama

Proboha, proč se nepřihlásíte???

Martin Vlk 2.1.2010 15:15

Re: "Falesny a prazdny" Obama

Chraň nás pámbu před prázdnými žvanily jako Obama. Můžete mi sdělit co tak převratného zatím dokázal? Kromě takové spousty slibů, že by se od něj mohl učit i náš Bachor?

O definitivním stažení z Iráku se přestává mluvit, v Afganistánu se navyšuje počet vojáků, Ahmadineřád mu v podstatě plivnul do ksichtu, Puttinovi kompletně vyklidil pole aniž by za to čehokoliv dosáhl, z Kodaně utekl (kvůli počasí cha, cha) a doma chrlí nekryté peníze jako šílenec. Zapomněl jsem na něco?

dhimmi 2.1.2010 15:31

Re: "Falesny a prazdny" Obama

Možná,že by Hussein mohl v něčem poučit i od našeho milého Bachora.

ladislav 2.1.2010 13:51

Klaus má pravdu

když kritizuje Topolánka,jen to neřekl naplno.Takže pro méně chápavé - Topolánek způsobil, že této zemi tři roky vládl vlastizrádce a pomatenec Bursík.Výsledek ? Zablokovaná jaderná energetika, zablokovaná výstavba dopravní infrastruktury, ekonomická zvěrstva typu biopaliva, vetrníky a slunečné elektrárny, zpřísnění ekologických zákonů,už tak přísnějších než je standart EU.V součtu ekonomický úpadek,který jen zrychlil krizi a vyhnal desetitisíce lidí na pracák a ČR do třetí ligy východoevropských zemí.Tak za tohle je třeba kritizovat Topola-že se nechal tři roky držet od Bursíka za koule.

dhimmi 2.1.2010 14:09

Re: Klaus má pravdu

Falmer a Roko už to ekonomiku jistě odblokují.Jen jsem zvědav co řekne "ochránkyně přírody" Zubovová na to,až její kumpáni z KSČSSD odblokují i doly v Trojanovicích.

ladislav 2.1.2010 14:42

Re: Klaus má pravdu

A to je jako argument ? Mně by nevadila menšinová vláda ODS,nebo ODS s lidovci, ale nemůžu souhlasit s vládou zelených pomatenců a to byly tři roky,které fakticky kočírovaly biomasa, zubajda, bláznivá jakubková a zmíněný šéf tohoto harému bursík.

dhimmi 2.1.2010 15:29

Re: Klaus má pravdu

A to si jako myslíte, že by tu menšinovou vládu Bachor, Zubovová  a jejich parta tolerovali?

Ivan 2.1.2010 14:51

Re: Klaus má pravdu

Každá vláda, která odblokuje jadernou energetiku, bude lepší než Topolánkova. I kdyby neudělala už nic jiného.

pepašachista 2.1.2010 15:12

Re: Klaus má pravdu

Azavede louče a petrolejky - to bude super vláda!

JaS 2.1.2010 15:05

Re: Klaus má pravdu

Topolánek z Bursíka určitě neměl radost. Nic jiného mu ale nezbývalo, akorát se snažit uhrát aspoň něco. V takové situaci by toho jiný víc taky neuhrál. Za to, že Topolánek se musel vyrovnávat s Bursíkem a s pánbíčkáři, nemůže Topolánek, ale voliči.

ladislav 2.1.2010 17:39

Re: Klaus má pravdu

Nesmysl, vládu sestavoval Topolánek a ne voliči a vytáhnout  zelené teroristy z kanálu až do vlády byl nejhorší zločin na této zemi od roku 89, to koneckonců už začínáme pociťovat všichni a bude mnohem hůř.Topolánek měl příkladů z okolních zemí dost,za všechny jenom Jožka Molotov Fischer ze sousedního Německa.Bohužel zvítězila touha po moci a hloupost statného Valacha

mt 2.1.2010 18:08

Re: Klaus má pravdu

Souhlas!

Hlavně ta hloupost , podle mne byl pod velkým vlivem Bursíka , který je mimořádně chytrý a prohnaný politik. Myslím si , že ho Topolánek obdivoval , radil se s ním , to bylo vidět i na různých tiskovkách . Často se spolu domlouvali po dotazu novinářů ,  bez Bursíka by snad ani neodpověděl ! 

oh 3.1.2010 20:46

Re: Klaus má pravdu

Radost z něj možná neměl. Ale postavit se mu a prosadti vlastní politiku ODS proti zeleným nesmyslům nedokázal nikdy.