Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Pravá Míra
Hanzlíčku,
voni dycky byli vůl.....Podotýkám, že s jadernou energetikou osobně nemám problém. Dokonce vím, jak funguje jaderný reaktor
, což 90% diskutujících netuší...
bebe
Zelení fanatici ničí planetu odmítáním jádra
Tito zfanatizovaní zločinci by měli být postaveni mimo zákon, jen tak zachráníme planetu před zničením.
Miloš Zfrantišku
Pan Hanzlček a spol.
se budou tak dlouho odvolávat na životní úroveň a blokovat jaké koliv pokusy zvrátit současný sebevražedný kurz lidstva až už žádná životní úroveň nebude třeba.
Kočkodlak
Ekoligické klamání veřejnosti
Pane Hanzlíček, máte notný kus pravdy! Chtěl bych jen dodat ještě něco, co by mohlo být rychlým a poměrně levným vyřešením globálního oteplování. Je to několik dní, kdy ČT odvysílala dokument slovbenské televize o špatném hospodaření s půdou a vodou! Já si myslím totéž! Je třeba neprodleně začít jednat. Je třeba skutečně zrušit nesmyslné velkoplošné meliorace, možná by stačilo jen z poloviny. Taky je třeba obnovit alespoň část mezí a vysazovat větrolamy, případě aleje rychle rostoucích dřevin okolo větších - spojovacích polních cest. Je nutné obnovit mokré louky okolo vodních toků. Je třeba zastavit narovnávání malých řek jako třeba Doubravky. Je nanejvýš nutné obnovit mokřady, i vzhledem k tomu, že ubývá vodního ptactva. Je nezbytné obnovit vododržnost krajiny a schopnost vypařování vody ke vzniku oblačnosti a výparových, místních přeháněk a bouřek. Bude-li toto uskutečněno, dám na to krk, že se během deseti let ochladí na normál!
Pavel
Jde o nastavení priorit.
Já si myslím, že naši zelení by se měli věnovat jiným tématům. Třeba by si mohli dát kapitalistický závazek, že se vzdáváme lovu velryb.
Pete
A obava prezidenta ze zeleného ministra zahraničí
se díky panu Bursíkovi začíná vysvětlovat. On pan Bursík se velice váží svých nadstandartních vztahů v německy mluvících zemích a pro jejich rozvoj je zřejmě ochoten učinit lecjakou prasárničku. Doufám jen, že panu Schwarzenbergovi o takové nadbíhání nejde.
Pete
omlouvám
se všem rozumným občanům -voličům a zárověň sděluji ostatním stranám v parlamentu-Vaše debilita mne dohnala volit Bursíka-už nikdy k volbám-jedině proti Bursíkovi
H.K.
Re: omlouvám
Jste-li svéprávný, odpovídáte za svoje jednání Vy sám. Žádná strana nemůže být debilní, ani politická.
honzak
viděli jste to
hov@do v televizoru? Musím vzpomenout povinné četby před lety 45 a citát, který praví:"vražda na tyranovi není zločinem". Jak může takový ignorant a nedouk dělat ministra?
Jura Jurax
Poslouchal jsem to radiofórum
a byla to síla. Tolik kydů páně Bursíkových za takovou chvilku - to každý nedokáže; naštval mne natolik, že jsem se hádal s rádiem 


Emp
Hmm
Koukám, že tu bylo Páně Pavlovčí, hodilo pár lží a odešlo... Tkže bych to okomentoval.. Kdo lže, ten krade a může i zabít...
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz