19.5.2024 | Svátek má Ivo


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
pitr 17.3.2007 21:12

Re: Altner prohraje všechno.

R^

Radekter 18.3.2007 7:30

Re: Altner prohraje všechno.

možná by to mohli uhrát na tu ROZUMOVOU SLABOST   :-)

čtenář 18.3.2007 8:00

Re: Re: Altner prohraje všechno.

Pokud to na tohle uhrají, tak to bude vypovídat něco nedůstojného o českém voliči (vzhledem k volebním výsledkům posledních deseti let). :-)

Starý J. 18.3.2007 11:52

Re: Altner prohraje všechno.

.... nezkušenosti nebo rozumové slabosti nebo něčího rozrušení....

No a jsme u toho! A taková strana vedla a nadále chce vést tento stát! Ani se nedivím tomu bilionovému dluhu!

rafp 17.3.2007 16:57

123

a jenom tak mimochodem  tak to rozmáznni  v celos

rafp 17.3.2007 16:53

123

altnere jsi vůl a já bych ti nedal ani korunu

baci 17.3.2007 16:31

K.u.K

moje babička vyrostla za K.u.K.monarchie a když svému vnoučkovi chtěla předvést právní stát,uváděl příklad sporu arcivevody Ferdinanda  s  mlynářem blízko Konopiště a zdůrazňovala ,že ten spor mlynář vyhrál. 

Vlali 17.3.2007 15:42

jen připomínku

Tohle mám od svých amerických přátel. Víte co je tisíc advokátů na dně mořském dva km pod hladinou? Odpověď: dobrá zpráva!! To já jenom abychom nezapomínali o koho asi tak jde.

čtenář 17.3.2007 15:25

Od "lidskosti proti sobectví" k "jistotám a prosperitě". :- !

Vzpomínáte ? :-)

LadaHaksna 17.3.2007 13:58

Já bych to tak neprožíval...

Nemyslím si, že existuje férový advokát. Předpokládám, že jeden ze psů, kteří se rvou o kost, použit další férovou fintu a ovlivňuje veřejnost po internetu.

venkovan 17.3.2007 14:07

Re: Já bych to tak neprožíval...

Pravda je příliš omamná květina. A tak je třeba udělat z dlužníka hrdinu a toho, komu se dluží, očernit. Že si to Paroubek může dovolit je jasné - předvedl to například na nepohodlných redaktorech. Je vás tady hodně, kteří vzhlížíte ke starým dobrým časům.

František I. 17.3.2007 16:31

Re: Re: Já bych to tak neprožíval...

Vždyť je to přece tak jasné. Sockomouši nedovedou nic jiného než krást, vyhrožovat, dělat dluhy a neplatit. Tím poté imponují obdobným xindlům, zastoupeným v české populaci. Rozhlédněte se kolem. Tihle sockomky na Psíku jsou jen tzv. vrchol ledovce.

Jen tak mimo, kdopak asi zaplatil vydání knihy o Paroubkovi? Zlé jazyky tvrdí, že se prý zaplatí. Každý delegát sockomoušského sjezdu si bude muset koupit určitý počet knih. Bude se to řídit podle počtu rodinných příslušníků, kteří je pak budou s přirážkou 19% prodávat po svých sousedech. Tedy celkem za 1071,- Kč. A to jim ještě Paroubek neřekl, že zmíněných 19 % je DPH.

Radekter 18.3.2007 7:34

Re: Re: Re: Já bych to tak neprožíval...

váš první odstavec je naprosto trefný :-)

BuBu 17.3.2007 12:50

Pane Altner, dám Vám jednu radu !

S KRYSOU SE MUSÍ JEDNAT JAKO S KRYSOU !

Každý Váš ústupek, každá Vaše slušnost . . . bude chápána Krysou - jako Vaše slabost !

nené 17.3.2007 14:41

Re: Pane Altner, dám Vám jednu radu !

Bubu, bohužel, to je hodně ze života

jk 17.3.2007 12:14

ČS soudy

Jsa právnicky graduovaný občan a býv. policista , jsem se se soudem poprvé v životě setkal v J. Hradci. Chtělo se z té prohnilosti zvracet. Špína na špínu, komplot na komplot. A proč že k soudu vůbec došlo? Pouze jsem trval na svých právech, jak je "chrleno" z TV obrazovek.

Dovedu si tedy už barevně představit nechutnosti, kterým i erudovaný právník musí čelit jenom proto, aby pár nabubřelců tzv. "byli úspěšní".

jk

Buvol 17.3.2007 10:34

Pochybuji, že je možné někoho kriminalizovat,

aniž proto na jeho straně nejsou žádné důvody a když se ještě k tomu jedná o právníka "všemi mastmi mazaného" ....

Lapil 17.3.2007 10:47

Re: Pochybuji, že je možné někoho kriminalizovat,

Tímto Vám oznamuji, že na Vás podávám trestní oznámení pro podezření, že jste mi 6.2.2007 večer vykradl auto.

Tak, a jste kriminalizovanej, a to ještě nevíte, že mi to auto ten den opravdu vykradli; sklo z okna tam možná ještě leží a svědky mám hned tři :-P

LV 17.3.2007 9:18

Držím Vám palce

Pane Altnere máte mou podporu. Velmi Vám fandím ve Vašem STATEČNÉM počínání. Ano, statečném, protože jestliže v tomto státě je možné veřejně, prakticky v přímém přenosu, kriminalizovat a zastršovat věřitele, pak je Váš postoj skutečně obdivuhodný a statečný. Bude li třeba, pripojil bych se i ke sbírce na sodní a jiné poplatky, kterými se Vám "nezávislá" justice snaží házet další klacík pod nohy.

Velmi se těším, že uspějete a že uslyším jistého Paroubka, jak vysvětluje exekutorovi, že dluhy se přece neplatí!

hanka 17.3.2007 11:01

Re: Držím Vám palce

já se taky strašně těším, tohle prohlášení o neplacení dluhů mě kdysi hrozně rozčililo ;-)

Hariet 17.3.2007 14:08

Re: Držím Vám palce

Pane Altnere, zajímalo by mě, jestli jste při uzavírání dotyčné smlouvy s ČSSD věděl, že je pro ČSSD krajně nevýhodná. Pokud jste o tom věděl, což u tak erudovaného a schopného advokáta předpokládám, proč jste je na to neupozornil? Je možné Vás vůbec považovat za slušného člověka? Takový by to snad udělal. Díky za odpověď.!

JiriF 17.3.2007 14:44

Re: Re: Držím Vám palce

Mohl byste prosím poukázat na konkrétní ustanovení zmíněné smlouvy a uvést, v čem jsou podle Vašeho názoru "pro ČSSD krajně nevýhodná" ? Pokud vím, a jak je také všeobecně známo, vedení ČSSD se přes naléhání p. Altnera zveřejnění znění smlouvy křečovitě brání. Máte snad k té smlouvě přístup a můžete její znění nechat autorizovat ? Pokud ano, doložte prosím svá tvrzení argumenty. Pokud ne, proč veřejně lžete ?

Vlali 17.3.2007 15:03

Re: Re: Re: Držím Vám palce

Já si myslím, že smlova, která umožní účtovat 18 tisíc milionů jako sankce bude nevýhodná bez ohledu na její znalost. Věřitel a lichvář to je dle mého mínění rozdíl.

JiriF 17.3.2007 16:16

Re: Re: Re: Re: Držím Vám palce

1. Myslet neznamená totéž, co vědět.

2. Sankční ustanovení smlouvy jsou její součástí a obě smluvní strany k nim přistupují na základě vzájemné dohody. ČSSD, pokud vím, nikdy smlouvu soudně nenapadla s odůvodněním, že byla uzavřena za nápadně nevýhodných podmínek.

3. Máte pocit, že dodržování smluv nepatří k dobrým mravům ?

miroslavb 17.3.2007 17:22

Re: nemluve o tom, ze cssd ma pravni poradce

kteri smlouvu pozehnali.

pavel 99 17.3.2007 16:27

Re: Re: Re: Re: Držím Vám palce

obávám se, že zaměňujete nevýhodnost smlouvy a nevýhodnost mnohaletého NEPLNĚNÍ smlouvy. A mimochodem zkuste si takovou dobu neplnit své daňové povinnosti, co se stane.

kirast 17.3.2007 18:14

Re: Re: Re: Re: Držím Vám palce

Vážený, raději už nemyslete. Mohlo by vás to stát moc peněz. Takové prudce rostoucí sankce proti vám uplatní klidně třeba zdravotní pojišťovna, protože jste zapomněl zaplatit v hotovosti za víkend,  jestliže jste ukončil pracovní poměr v pátek třicátého prvního a nastoupil nové zaměstnání v pondělí třetího. Nebude to sice v miliardách, ale na konci období, kdy bu došlo k promlčení vašeho přestupku (a dříve vás pojišťovna neupozorní) to bude nepříjemná a nečekaná pokuta. A takových příležitostí je. A kdyby jste se rozhodle neplatit třeba deset let, schválně si to spočítejte, kolik vám ze zákona naskočí pokuta z původně banální částky. Takže nemyslet a vědět.

jirka.s. 18.3.2007 16:38

Re: Re: Re: Re: Držím Vám palce

V té smlouvě totiž bude s největší pravděpodobností chybět ustanovení, že sankční nároky začnou nabíhat teprve po sedmi letech!

pitr 17.3.2007 21:10

Re: Re: Držím Vám palce

Tím jste označil své představené spolusoudruhy co smlouvu dobrovolně podepisovali za nesvéprávné blbce.Upřímně tleskám...R^,jen víc konstruktivní kritiky do vlastních řad

ucitelka 17.3.2007 8:53

altner for prezident