18.5.2024 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
AndyO 14.5.2008 14:09

Re: Ve zdejší diskusi mě stále zaráží jeden fakt

jak jste na to přišel?

Bruno 14.5.2008 14:13

Re: Ve zdejší diskusi mě stále zaráží jeden fakt

Protože ty ryze komerční projekty pravděpodobně nedostanou grant  na základě doporučení odborné komise. Dostanou pouze grant na vstupeku a ten tvoří pouze čtvrtinu !  z celkového objemu grantů. Musí to tak být, jinak hrozila prohraná arbitráž s Kratochvílem. Já zase nepochopím, jak se pořád lže a zkresluje, takže se vytváří dojem, že Suchý a spol. nedostanou nic. Dostanou o něco méně, ale můžou dostat i o něco více, pokud jejich divadlo bude za něco stát a odborná komise jim přiřkne větší balík.

martin TT 14.5.2008 14:42

Re: Re: Ve zdejší diskusi mě stále zaráží jeden fakt

prosím Vás, koho tady zajímá, jak je to ve skutečnosti. Je to určitě nespravedlivě rozděleno, mělo by se dát našim miláčkům a těm druhým nic. Za všechno může Klaus, pak ODS a pak Richter - v tomhle pořadí.

Psí vrah Čumil 14.5.2008 15:14

Re: Re: Re: Ve zdejší diskusi mě stále zaráží jeden fakt

Ale strýcu, vy jste na to už jednou káp - může za to grantová komis. Mohl byste ji ještě jednou vyjmenovat. Ale nezapomenou taky uvést, co ta komis vlastně rozdělovala a za jakých podmínek pana radního Richtra a magistrátního konšelstva staroslavného hlavního města Prahy. Když byste s tím měl potíže, najděte si v lidovkách páně Justovu polemiku s panem radním, jmenuje se to tuším Komise není ústní voda. Však vy už si poradíte.

Kirken 14.5.2008 13:26

Jiří Suchý

Kdysi osobnost, nyní ubrečená vyžírka. Smutný konec...:-/

gerda 14.5.2008 16:38

Re: Jiří Suchý

Souhlas

Petr 14.5.2008 13:08

Děti kapitána Granta?

Pan Suchý by měl na tenhle námět rychle napsat satirickou hru, lidi by se do divadla hrnuli a  peníze taky. Prostě ukázat radnici, že umění přežije i Darwina.  Zatím píše jen Sarabandy pro zhrzené umělce, tím to nevyhraje.

Ivan Nový 14.5.2008 13:14

Petře,

no jestli právě ta satira už tolik netáhne.

Petr 14.5.2008 19:57

Re: Petře,

Já vím, ono je to spíše k pláči. Připomíná to vtip o tom malém divadélku, kam se vejde jenom jeden a ještě musí stát :-):-):-) Tam taky žádná podpora nepomůže . . .

Míra 14.5.2008 13:49

Re: Děti kapitána Granta?

Děti kapitána Granta mají dnes premiéru

honzak 14.5.2008 13:06

včera jsem

měl v garáži puštěné rádio a tam trampská  skupina  SEKVOJ popisovala, jak shání prachy na vydání CD. Zaplatíte si velmi drahou vstupenku a obdržíte potvrzení, že jste investovali do vydání CD částku 250,- Kč. Až se CD vylisuje, dostanete ho i s podpisem kapely.

V mechanice se teď točí INDIGO, které jsem koupil přímo na koncertě bez marží překupníků.

Když se chce, tak se cesta najde. Námitky, že trampská píseň není KULTŮRA neberu. Písně S+Š se u táboráků taky hrají minimálně 50 let (dál si nepamatuju, bylť jsem velmi mlád). Proto taky používám jako ukolébavky kombinaci Niagary a Pramínku vlasů. 32 let a s úspěchem u synů i vnoučat.

Taras 14.5.2008 13:00

To má z toho, pan Suchý,

že nečte klasiky. Když Král s Vévodou předvedli v americké jižanské díře Šejkspíra a nepřišla jim ani noha, stáhli ho okamžitě z programu a uvedli burlesku, jejíž děj spočíval v tom, že po scéně hopsal nahý Král s pštrosími péry v zadku. To se líbilo, lidi řvali nadšením.

A dnes se potomci těchhle diváků přestěhovali do Prahy a vstoupili do ODS.

ocelin 14.5.2008 13:30

No Tarasi,

to jsi Marka Twaina ale hodně zjednodušil....;-P

martin TT 14.5.2008 13:53

Re: To má z toho, pan Suchý,

kdepak do Prahy - rozdávají důchodcovské rady ze severních Čech

Kenavp 14.5.2008 13:59

Re: To má z toho, pan Suchý,

Asi ses splet´, snad do KSČSSD. Nic si z toho nedělej, to se stává.

AndyO 14.5.2008 14:52

Re: Re: To má z toho, pan Suchý,

socani zřejmě mají jako nové image onikání. Za chvíli začnou rozdávat kapustu a starý kalhoty. To je ale banda blbců;-D;-D;-D;-D

ocelin 14.5.2008 12:39

Tak jsem se hluboce zamyslel,

kdy jsem naposledy byl v Národním divadle, v Národním muzeu a Národním ... už nevím co.Jen jsem si vzpoměl, že asi před desíti lety jsem byl v Národní galerii v Jiřském klášteře, kde jsme kustodce způsobili těžký šok, protože poté, co nás oslovila německy jsme jí ujistili , že jako pražáci ovládáme češtinu.;-DSuchýmu ani suchý z nosu, Semafor jsem nikdy nesnášel.A pokud je slyšet v rádiu, okamžitě přeladím.

honzak 14.5.2008 12:39

Re: Tak jsem se hluboce zamyslel,

tebe bych chtěl mít doma vycpanýho!

inspektor Trachta 14.5.2008 12:47

Re: Re: Tak jsem se hluboce zamyslel,

Fuj to máte dost zvrhlej vkus 8-o;-D Ocelin by se hodil tak na Bítov do pokoje s vycpanejma pejskama barona Haase z Haasenfeldu ;-D

PROKOP BUBEN 14.5.2008 12:49

Re: Re: Tak jsem se hluboce zamyslel,

To tedy máte odvahu i když odhmyzení je asi možné.....

ocelin 14.5.2008 13:32

Ale kuš honzáku,

tak velkej byt nemáš abych se ti tam vycpanej vešel.;-D

hulwat 14.5.2008 14:41

Re: Ale kuš honzáku,

Za použití techniky lovců lebek lze zmenšit na přijatelnou velikost.:-P

honzak 14.5.2008 15:19

Re: Ale kuš honzáku,

víš prd o velikosti mého bytu!

Pavla B. 14.5.2008 13:10

Re: Tak jsem se hluboce zamyslel,

No vidíte - já sice Semafor snáším velmi dobře, ale přesto si myslím, že si má každý zacvakat, co ho baví. Řeč je totiž o zábavě, nikoliv o záležitostech nutných k přežití...

ocelin 14.5.2008 13:28

Pavlínko,v Semaforu jsem v životě nebyl,

jejich představení jsem viděl leda v TV a nějak si nedovedu vzpomenout, že bych se u toho nějak bavil. Dnes by se mi to už nestalo, je kam přeladit.;-PSuchý i se Šlitrem jsou typický kulturní paraziti, co tyli z toho , že Jiřinky Švorcový měl už každej dost.

martin TT 14.5.2008 12:32

Dotaz k věci

Kdo z diskutujících byl v posledním v roce v Semaforu?

martin TT 14.5.2008 12:32

Re: Dotaz k věci

mám se opravovat sám nebo ten překlep za mě někdo zostudí?

honzak 14.5.2008 12:43

Re: Dotaz k věci

já se přiznám - jako vesničan už nemám sílu se trmácet v noci z Prahy vlakem. Taxík je příšerně drahej a auto řídit nemohu, neb k SEMAFORu patři dvojka červeného o přestávce....

Míra 14.5.2008 12:44

Re: Dotaz k věci

Já:Lysistrata, Pension Rosamunda, Koncert, Tiše a ochotně, Včera večer poštou ranní, Sukně smutnou jehlou spíchnutá, Jako když tiskne, Sekta, Život je náhoda v obnošenýá vestě

martin TT 14.5.2008 12:48

Re: Re: Dotaz k věci

já z dálky 360 km jsem byl na "Sukni" a cestou noční Prahou jsem konstatoval, že "to všechno odnes čas".