23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

Zcela jiná debata

S úterní debatou na Primě měla čtvrteční společného jen to, že se jí účastnili stejní hlavní aktéři. Toto nebyly gladiátorské hry, to byla důstojná debata dvou důstojných pánů. Jiří Drahoš se pokoušel útočit, přesvědčivý v roli atakujícího jestřába nebyl.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Moravcová 26.1.2018 9:31

Re: Volte si koho chcete

co to melete?

B. Rameš 26.1.2018 0:20

Co tedy dodat

Jiří Drahoš mne nepřesvědčil o tom, že bude dobrý prezident. Miloš Zeman mne nepřesvědčil o tom, že nebude špatný prezident. Nemám koho volit.

V. Braun 26.1.2018 0:26

Re: Co tedy dodat

A koho jste volil v prvním kole?

M. Jandáková 26.1.2018 1:07

Re: Co tedy dodat

Ctyricet let jsme snili o navratu do zapadni euroatlantske civilizace. Do te, v niz ptat se sveho znameho na jeho vydelek ci politickou preferenci bylo vzdy faux pas. Ze ktere jste Vy?

V. Braun 26.1.2018 1:26

Re: Co tedy dodat

Já se neptám žádného svého známého, ptám se v diskusi člověka, který zřejmě nebude volit žádného ze současných kandidátů a zajímá mne, zda si alespoň v prvním kole vybral. Buď mi to sdělí nebo ne, jeho volba.

M. Jandáková 26.1.2018 1:42

Re: Co tedy dodat

Opravdu jsem neprehledla, ze se dokonce ptate uplne ciziho...

: ]]]

A. Trick 26.1.2018 0:18

Moji nerozhodnutou manželku

dnes Drahoš "přesvědčil". Prohlásila, že na Hradě nechce vzteklého dědka.

R. Houška 26.1.2018 0:31

Re: Moji nerozhodnutou manželku

Ale jděte, brebto. Vy to víte už 5 let...

J. Jelínek 26.1.2018 0:40

Re: Moji nerozhodnutou manželku

Ona vás nechce na hradě? Má recht, ta moje zase říká, abych seděl doma na p.deli a tolik nechlastal. Co je horší?

A. Trick 26.1.2018 5:19

Re: Moji nerozhodnutou manželku

Jelínek, voni sou ftipnej. To jim poradil Pepek Vyskoč?

R. Houška 26.1.2018 0:17

Zemanovi dárci:

Takže, Ray Service jsou zbrojaři, poslední dobou se jim daří. J.K.L. Partners je s.r.o., nezveřejňuje účetní závěrky. Construction je ve ztrátě, Jiří Berger asi dobře ukončil v roce 2016 podnikání, že mu zbyl milión pro Miloše. Teď už nepodniká. Car Service má základní kapitál 6Kč! Obrat 1 milion a je ve ztrátě. Filafil a Komerc spojuje jedna osoba vlastníka. Jedna z firem byla ve ztrátě, druhá v malém zisku. Jestřáb s Tománkem mají společnou advokátní kancelář...takže asi tak.

M. Moravcová 26.1.2018 9:28

Re:

no a?

T. Kubín 26.1.2018 0:13

iRozhlas

Pro ty, kteří také nevěřícně kroutí hlavou nad Neffovým článkem: https://www.irozhlas.cz/komentare/zeman-podal-dobry-vykon-drahos-udelal-dve-chyby_1801252235_jra

V. Braun 26.1.2018 0:24

Re: iRozhlas

Komentář jsem si přečet a i když s něčím souhlasím tak se zdá že neodráží debatu tak jak jsem ji viděl. Třeba moment, kdy Drahoš opáčil, že takovou politickou zkušenost jako Zeman by raději chtít neměl byl vyloženě vtipný. Jinak s tím refrendem má v podstatě pravdu, i když to možná někteří neradi slyší, nedá se také říkat, že by v tom neměl Drahoš pevný názor.

P. Kraus 26.1.2018 1:16

Re: iRozhlas

Jenže zároveň zpochybnil politiku jako takovou, když napadl politické vyjednávání, bez kterého politika dělat nejde. Možná na tento typ populismu nějaké hlasy lidí, kteří už mají politiky plné zuby, získá. Rekrutují se z řad voličů SPD a ANO například.

V. Braun 26.1.2018 1:27

Re: iRozhlas

Drahoš zpochybnil politické vyjednávání jako takové? A čím prosím vás?

T. Kubín 26.1.2018 0:10

trapné

Stejně jako v minulých volbách, i tentokrát O.Neff očividně plní zadání a jede propagandu. Ty bláboly nemůže psát bez studu a uzardění. Ale peníze zřejmě nesmrdí ani jemu, stejně jako celým Lidovkám, které se v posledních dnech proměnily v propagandistický server J.Drahoše.

J. Jelínek 26.1.2018 0:43

Re: trapné

Kubíne, pan Neff opravdu NEPOTŘEBUJE lézt komukoliv do rekta. Prostě - nepotřebuje.

A. Richter 26.1.2018 1:13

Re: trapné

Nepotřebuje? Tak proč to dělá? Já vím: "Non olet".

*8-D

J. Huml 26.1.2018 5:26

Pane Richter, Aston a mnoho jinych uz nechce byt zastupovan byvalymi komunisty. Take ne lidmi, kteri pouzivaji komunisticke praktiky lzi a manipulaci. Zeman si odslouzil svoje, na sve vlastni triko.

J. Jurax 26.1.2018 15:17

Re: trapné

Vy víte ... no dobře.

Nicméně soudím, že lidi - tedy i Aston - mohou mít a názory, jež s Vašimi nesouznějí.

Víte, použiv Vašeho způsobu argumentace, mohl bych směle tvrdit, že vím, že jako (předpokládaný) příznivec Zemana jste placen ruskými penězi, neboť Zeman je Putinův protégé.

A bylo by to tvrzení stejně propastně blbé jako to Vaše s narážkou "Non olet".