17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Vstanou noví Duškové

"Podle předem připraveného scénáře jsem byl dnes popraven pučisty na základě vykonstruovaných argumentů," řekl dosavadní předseda železničních odborářů Dušek. Myšlenka imaginární popravy tohoto muže je mi sympatická.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Sekac 13.9.2007 21:15

Re: Re: Re: Čumile,

Vybuch Temelina je tajnou operaci CIA proti ...

NoName 13.9.2007 21:18

Re: Re: Re: Re: Čumile,

Čro ?

brouk 13.9.2007 20:57

Prosim vas, neberte si to osobne,

ale netusi nekdo z vas kde diskutuji " ti ostatni"? ;-)...tedy doufam ze se neurazite, ale ja si pracovne pojmenovaj "normalni" ;-)

Sekac 13.9.2007 20:59

Re: Prosim vas, neberte si to osobne,

Nekde jinde

brouk 13.9.2007 21:02

Re: Re: Prosim vas, neberte si to osobne,

Link by tentokrat nebyl?

Sekac 13.9.2007 21:06

Re: Re: Re: Prosim vas, neberte si to osobne,

http://www.foia.cia.gov/

Sekac 13.9.2007 21:08

Re: Re: Re: Re: Prosim vas, neberte si to osobne,

A zde maji citarnu

NoName 13.9.2007 21:07

Re: Re: Re: Prosim vas, neberte si to osobne,

Chtěl jsem dát link na pavouky, ale ... Co když ne ?;-D

brouk 13.9.2007 21:13

Re: Re: Re: Re: Prosim vas, neberte si to osobne,

;-)

Lucifer 13.9.2007 21:02

Re: Prosim vas, neberte si to osobne,

no, já se zkusím podívat do svého bazénu, jestli se tam ta holota náhodou nepoflakuje;-D

helena 13.9.2007 22:14

Re: Prosim vas, neberte si to osobne,

:-), brouku, taky by mě to zajímalo....  ale netuším, jak se to dozvíme.....

brouk 13.9.2007 22:25

Re: Re: Prosim vas, neberte si to osobne,

;-) Tak to ja taky ne............. mozna ze  si to nezaslouzime ;-)

helena 13.9.2007 22:33

Re: Re: Re: Prosim vas, neberte si to osobne,

ale snad zasloužíme :-) ale mám pocit, že už se znají víc a dlouho a mají na sebe maily a tak ......

NoName 13.9.2007 20:51

A jinak, Čumile

jestli je na nádražích něco hnusného, tak je to to, že jsou poblitá a plná smrdících bezdomovců a k*rev. V tom má Neff 100% pravdu, Tak, jak ji s tím meškáním nemá ...

Psí vrah Čumil 13.9.2007 20:56

Re: A jinak, Čumile

Jo, všiml jsem si vašeho zoufalství. Teď ještě promyslete, jak za to může Dušek a nikdo jiný než Dušek.

Mějte se spolu s Lucipérem rádi.

NoName 13.9.2007 20:58

Re: Re: A jinak, Čumile

Myslím, že s Luciferem vedete právě spor o to, že Nefff nemá pravdu v žádném z "bodů" ...

Lucifer 13.9.2007 20:59

Re: Re: A jinak, Čumile

a zase nic než demagogie - ale to není hlavní důvod, proč čro neposlouchám - nejsem zkrátka zvědavý na Vondráčkovou plus partu medieválních čumilů;-P

NoName 13.9.2007 19:57

Čumile,

teď si to zpětně procházím a Vy teda dokážete převyprávět myšlenky, když píšete o mých "kategorických estetických soudech ohledně vetrníků" ... Několikrát  jsem zdůraznil, že jde o velmi subjektivní záležitost a že to tak vidím JÁ...

Psí vrah Čumil 13.9.2007 20:08

Re: Čumile,

Když jsme u toho převyprávění, NoName, napsal jsem přesně toto: "...NoName spolu s jinými vyslovoval o větrnících kategorické estetické soudy."

Na můj dotaz jste mi - už značně opatrněji a rezervovaněji odpověděl, co se vám na nich nelíbí. Vřelé díky ještě jednou. Nicméně ty soudy zazněly a byly kategorické, jakkoli subjektivní. Neshodněme se konečně ani v názoru, zda existují či neexistují objektivní estetické soudy. Já jsem přesvědčen, že ano.

Ostatně, nepovažuji to vzhledem k větrníkům za tak kardinální otázku - jejich problémy jsou jinde.  Ovšem skoro je mi líto, že jste tak rychle přešel fakt, že se tentokrát temelínským podařilo spustit reaktor bez vašich "normálních a běžných" malérů, jaké takovou událost vždy provázely. Já mám z toho radost, vy ne? :-)

NoName 13.9.2007 20:14

Re: Re: Čumile,

Čumile, jsem elektroinženýr, který teď dokonce pracuje v oboru výroby a distribuce el. energie  a  řízení s tím souvisejících procesů a tak mám sice subjektivní, přesto jakou-takou představu o tom, co je nebezpečné a co ne. A za podstatně nebezpečnější považuji Kuchtovou a Bursíka na ministerských postech, než pár set litrů mírně radioaktivní vody v jímce na tento účel určené. Ale je to subjektivní ... ;-D

Psí vrah Čumil 13.9.2007 20:22

Re: Re: Re: Čumile,

Drahý elektroinženýre, nejde o to, co je nebezpečné reaálně, ale o to, co je nebezpečné mediálně. To jsem vám a mnohým okolo vysvětloval mnohokrát, zatímco vy jste mi vytrvale vysvětlovali, že veškeré problémy s primárním okruhem po čas odstávky a spouštění jsou zcela normální. Jsem rád, že se v tom Temelíně - na rozdíl od vás - už konečně poučili. Je to zatraceně důležité - i proto, že například ty větrníky, jakkoli esteticky víceméně nezávadné - nejsou řešením. Zkuste si proto dát trochu jedna a jedna dohromady.

NoName 13.9.2007 20:29

Re: Re: Re: Re: Čumile,

Milý Čumile, protože nejsem  novinář, považuju za důležité reálné hrozby, ne mediální. A je to důsledek práce lidí jako Vy, že se řeší problémy mediální, ne skutečné. Ale jestli se Vám zdá, že je to tak v pořádku ...

Psí vrah Čumil 13.9.2007 20:45

Re: Re: Re: Re: Re: Čumile,

Je to v naprostém pořádku, NoName. Protože úniky radioaktivní vody, byť do příslušných záchytných jímek, v pořádku nejsou. V pořádku nebyla ani tekoucí čerpadla, ani nezavřené ventily, ani přelívaný reaktor. To všechno byla lajdácká a nezkontrolovaná práce, která prostě na tak exponovaná pracoviště nepatří. To je celé. Zaplaťpánbu, že to ti temelínští pochopili a že se jim to konečně povedlo.

NoName 13.9.2007 20:49

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čumile,

No důležité je, že byl k Vaší spokojenosti vyřešený ne technický, ale MEDIÁLNÍ problem, který zjevně ohrozoval celou ČR ...:-/

Psí vrah Čumil 13.9.2007 20:53

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čumile,

Tekoucí čerpadla nejsou technický problém? Přelitý reaktor není technický problém? Nezavřený ventil na primáru není technický problém? No, snad nejsme závislí na dodávkách proudu právě od vás. NoName, měl byste se někdy zamyslet nad tím, co tláskáte.

Užijte si to.

klikalista 13.9.2007 19:45

A co popravit Astona?

... to by na svete ubylo hlouposti, nenavisti a demagogie .... ;-D

Desim se toho, ze by se lide jako Aston dostali k moci ... popravy a koncetraky by nas neminuly ;-€

Lucifer 13.9.2007 19:46

Re: A co popravit Astona?

vás by asi spíš neměl minout cvokhaus;-D

čulibrk 13.9.2007 19:52

Re: Re: A co popravit Astona?

On už tam je(cvokhaus)...právě mají osobní volno a mejlují:-D:-D:-D

Psí vrah Čumil 13.9.2007 19:54

Re: Re: A co popravit Astona?

Mno, zlatá padesátá to ještě nejsou, Skálovo psovi psí smrt ještě Aston nepřekonal, ale už mu moc nechybí. Škoda, že jsou světlonoši tak málo senzibilní...

Lucifer 13.9.2007 20:01

Re: Re: Re: A co popravit Astona?

ááá, tak já jsem včera na sebe prásknul, že jsem senzibil? Zapomeňte na to, Čumile - kecal jsem;-D