Vstanou noví Duškové
Bohužel má hodně následovníků. Vstanou noví Duškové a postarají se, aby železnice byla dál socialistický skanzen, příšerný, odpuzující - jako vše, co má se socialismem něco společného.
Zelení větrníci
Taky dnes bylo v rádiu, že zelení (říkali "ekologové", což je samozřejmě nesmysl, protože ekologie je věda, kdežto to, co tito pánové a dámy předvádějí, je jakási bojůvková politika) jsou proti větrným elektrárnám, které "živelně" vznikají na Vysočině. Že prý jejich zřizovatelům jde o prachy. Jaké pitomce to chcete z nás dělat? Bodejť by nešlo o prachy, když si ekologisti vyřvali subvence a dotace a speciální tarify pro nesmysl zvaný větrné elektrárny! No a když se tedy ruka páně otevřela, tytéž kruhy začaly křičet a objevily, že elektrárny jsou hnusné, drahé, hlučné a škodící životnímu prostředí.