Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Vlády, nechte lidi spořit. Rovný důchod vede lidi do bídy

Jedině tím, že budou moci investovat na kapitálovém trhu a stát je v tom podpoří, se vymaní ze závislosti na politické garnituře a jejich momentálních rozmarech. Vždyť když se podíváme na to, jak se tu v posledních dvaceti letech vexlovalo s penzemi, přepadá většinu z nás zoufalství.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Lazarku, tak to jsem nechtěl, abyste odsud utekl. Mně se s vámi dobře klabosi, neboť tvrzení že máte v hlavěnasrano považuji jako nepřesnost.

0 0
možnosti
PO

nesnáší, když se někdo trefuje do jeho rodiny. Je vychován tak, že urážet smí jenom on !!!

0 0
možnosti
Foto

Tak podle Ilsnera a Mařáka na tom kole hajluju. Je to od nich podlost. A kdo ještě si to myslíte, ať se od těch svinstev vyčistí vzduch.

0 0
možnosti
DM

D14a64n98i88e93l 10M65a57c44h

25. 5. 2023 20:10

Vy zase tvrdíte, že jsem donášel estébákům. Tak si ta svinstva užívejte, když je sama roztrubujete.

0 0
možnosti
PO

OSN si 15. května poprvé ve své historii připomněla masové vysídlení Palestinců ze země, která se před 75 lety stala Izraelem.

Masové vysídlení z roku 1948, známé jako Nakba (což v arabštině znamená „katastrofa“), má pro Palestince na celém světě velký význam, uvedla Rosemary DiCarlo, náměstkyně generálního tajemníka pro politické záležitosti a budování míru, na akci na vysoké úrovni v sídle OSN v New Yorku u příležitosti tohoto dne, informoval web OSN.....ví se o tom v ČR ??

0 0
možnosti
TD

V ČR se ví, že v Izraeli žije asi 16% Arabů muslimského vyznání a také se ví, že z mnoha muslimských zemí populace Židů zmizela po roce 1948.

0 0
možnosti
PO

Žádám jejich českou televizi, aby při svých informacích (?) z Ukrajiny alespoň měnila dokumentační záběry !!!

Např. to, jak banderovci nabíjejí pořád stejné dělo a pak z něj nazdařBůh vystřelí, vidím snad již po 20x !!! ....neuvěřitelné.

0 0
možnosti
DM

D79a53n54i92e78l 47M74a14c86h

25. 5. 2023 20:06

Když na to čumíte celý den, tak se nedivte, K.Kotku. Vaši dezinformátoři opakují už půl roku scénu, jak vágnerovci vyvěšují vlajku nad Bachmutem. Stejnou scénu!

0 0
možnosti
Foto

Na lazarka pozor ❗ Hned vám při nelibosti vyhlásí válku a vůbec nevadí, že má modrou knížku.

0 0
možnosti
PO

Když ministr Válek lže, jak malej kluk, aneb :

Proč všude v Evropě léky jsou, jen né v ČR :

https://cz24.news/leky-v-evrope-jsou-vsude-krome-cr-a-ty-ceny-fiala-zbytecne-vyhazuje-desitky-miliard-rocne-za-leky-oknem/

0 0
možnosti
DM

D84a52n91i21e15l 70M75a97c13h

25. 5. 2023 20:04

Co tam maj ještě vaši oblíbení dezinformátoři? Už jsou russonáckové v Kyjevě? A co ten Bachmut, proč vagnerovci utekli?

0 0
možnosti
Foto

Lazarku, jestli vám ujíždí nervy, zkuste třeba psychologa, nebo domácí sex. Ne, ta možnost číslo 2 je pro vás to kakao kdysi :-)

0 0
možnosti
SL

Já jsem v poho Mohelo, vy bolševici už jste dneska cosi jako leguáni v teráriu, ale s tím barákem v poli, to se povedlo, palec nahoru.:-)

0 0
možnosti
Foto

Jedna vzpomínková na totáč.

Tehdy existoval Tuzex. Prodejny, kde se za bony kupovaly kvalitní výrobky ze Západu. Bony dostávali principiálně kádrově spolehliví soudruzi, kteří nějaký čas pracovali na Západě. Existoval však i černý trh. Bony se dali koupit na ulici. Možná znáte film Bony a klid. V něm je to podrobně popsáno.

Měl jsem tehdy kazeťák a kazety si kupoval v normálním obchodě. Většinou šmejd. Obzvláště emgetonky.

Bylo mi řečeno, že lepší dostanu v Tuzexu. Řekl jsem dobrý, ale kde seženu bony. Prej mi je někdo prodá před Tuzexem. V Opavě Tuzex nebyl, musel jsem jet do Ostravy.

Venku před Tuzexem jsem natrefil nějaké týpky, kteří se nabídli pomoci mi s bony. Ať jim dám koruny, že zbytek zařídí. Tak jsem jim dal větší bankovku, za kterou by se po výměně na bony dalo koupit několik kazet.

Donesli mi jednu kazetu a než mi došlo, že mi zbytek peněz nevrátili, stačili se vypařit.

0 0
možnosti
PB

No ani chytré telefony nebyly a to se nezmiňuji o výběru kvalitních televizorů. Děcka tenkrát se neměly čím bavit, tak jejich zábavou byl sport a lítání po venku. Byla to bída.

0 0
možnosti
JZ

J24o14s18e61f 17Z31e53m46a52n

25. 5. 2023 19:48

Však my ten komunismus přece jen vybudujeme. Třicet let mezera a jedeme dál ve starých kolejích. Jen názvosloví je jiné. A řítí se tam celá Evropa bez velkých rozdílů. No, snad se neukáže, že má pravdu píseň Sto let. Krize se blíží ...

0 0
možnosti
VZ

Dnes zase "smysluplná debata" co bylo a co nebylo.

Uplynulo 30 let vážení. Jak tento fakt chcete započítat?

0 0
možnosti
DM

D76a18n45i51e59l 77M76a76c40h

25. 5. 2023 20:12

Spíš chceme zapomenout na těch promarněných 40 let předtím.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz