1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Vláda bez důvěry dnes odstoupí

Občan aby nevěděl, co dřív sledovat, zdali peripetie Babišovy vlády anebo prezidentské volby. Nejspíš udělá to, že hodí všechno za hlavu a bude koukat, aby se ráno na neposypané silnici nenaboural. Politická scéna je natolik náročná na koukání, že ji vydrží sledovat jen velmi otrlý divák.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 17.1.2018 15:13

Re: Připomínka

Dávají Monty Pythony? :-):-):-)

V. Hájková 17.1.2018 15:19

Re: Připomínka

Vsadím se , že to nebude vhodný pořad pro Vás:-))

M. Valenta 17.1.2018 15:04

Veleba na DVTV

To si fakt poslechněte - neuvěřitelný zemanovský hňup.

M. Prokop 17.1.2018 15:10

Re: Veleba na DVTV

Kolchozník, můj dlouholetý "oblíbenec".

P. Vandas 17.1.2018 14:19

Proč mi ten Drahoš tak připomíná Husáka? :-):-):-)

Asi podobnou úlohou v dějinách. :-):-):-)

M. Moravcová 17.1.2018 14:24

Re: Proč mi ten Drahoš tak připomíná Husáka? :-):-):-)

nezačínejte si, nebo dostanete világoš jako já :-)

P. Vandas 17.1.2018 14:26

Re: Proč mi ten Drahoš tak připomíná Husáka? :-):-):-)

Tak tedy budeme dva. A až nás bude víc, nebudeme se bát vlka nic. :-):-):-)

J. Franke 17.1.2018 14:31

Re: Proč mi ten Drahoš tak připomíná Husáka? :-):-):-)

Pak ovšem je Babiš dvousložkový lak.

J. Fialová 17.1.2018 14:31

Re: Proč mi ten Drahoš tak připomíná Husáka? :-):-):-)

S dovolením - přisedla bych :))

P. Vandas 17.1.2018 14:38

Re: Proč mi ten Drahoš tak připomíná Husáka? :-):-):-)

Jak pravil kdysi Grossman: "Slečno, je vedle Vás místo? Je. ...Jak tak na Vás koukám, tak ještě dlouho bude." :-):-):-)

P. Vandas 17.1.2018 14:49

Re: Proč mi ten Drahoš tak připomíná Husáka? :-):-):-)

Za tu "slečnu" si prosím dosaďte mne. :-):-):-) Aby to nedávalo jiný smysl, než byl mnou zamýšlen.

V. Fenzel 17.1.2018 14:38

Re: Proč mi ten Drahoš tak připomíná Husáka? :-):-):-)

Taky mi ho připomíná. A taky bude jen na to, aby na něj na stěně sr.ly mouchy.

O. Uživatel 17.1.2018 14:29

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 17.1.2018 14:36

Re: Proč mi ten Drahoš tak připomíná Husáka? :-):-):-)

V několika podobách. 1.) To že mi jej vizuálně připomíná je bezvýznamné, ale 2.) Po chvilce svobodného nadechnutí vidím zřejmý nátlak na naši zem ze strany EU, abychom s tím místním žvaněním něco udělali. 3.) Je třeba podepsat Dublin IV. A Zeman se zjevně bude vzpouzet. Tak je třeba dosadit do funkce vcelku přijatelnou a vizuálně pohlednou osobnost bez obsahu, aby ten obsah mohl být v pravý čas doplněn. 4.) Vždyť on ten Husák to s námi tehdy také myslel dobře.

No uznávám, že jsem napsal plky, ale tak to vidím. :-):-):-)

O. Uživatel 17.1.2018 14:42

Uživatel požádal o vymazání
M. Moravcová 17.1.2018 14:50

Re: Proč mi ten Drahoš tak připomíná Husáka? :-):-):-)

president sice moc rozhodovat nebude, ale může vyburcovat občany a to už je sakra autorita, které by se i premiér nebo ministr mohl obávat

P. Vandas 17.1.2018 14:52

Re: Proč mi ten Drahoš tak připomíná Husáka? :-):-):-)

Pokud ten nátlak nevidíte, tak marné moje volání. k AD 3.) Rada EU která o tom bude jednat a rozhodovat je prezidentská. My tam pošleme Drahoše, takže výsledek a jeho postoj si troufám odhadnout z jeho slov. :-):-):-):-).

M. Prokop 17.1.2018 15:20

Re: Proč mi ten Drahoš tak připomíná Husáka? :-):-):-)

Obvykle tam jezdí premiér, pokud president, tak s jasným úkolem od vlády.

M. Prokop 17.1.2018 15:16

Re: Proč mi ten Drahoš tak připomíná Husáka? :-):-):-)

Pokud by zde byla vůle podepsat nějakou lumpárnu, podepíše Zeman, Drahoš, podepsal Klaus. Nemají pravomoc nepodepsat. Leda že by se šprajcli Ústavě a to je dost nebezpečné.

A i kdyby nepodepsali, stejně to nic nezmění. Obrana před připrchlíky (tedy, účinná obrana, ne předvolební šaškárna) musí vycházet ze Strakovky, ne z Hradu.

J. Venc 17.1.2018 14:37

Re: Proč mi ten Drahoš tak připomíná Husáka? :-):-):-)

Husák měl ovšem brýle se skly tlustými na dva prsty, no a tento má brýle falešné, přece.

A našlo by se i více rozdílností pokud by tedy člověk chtěl.

:-)

P. Vandas 17.1.2018 14:41

Re: Proč mi ten Drahoš tak připomíná Husáka? :-):-):-)

Tak na to bych kladl důraz především. Vstoupit do "Tvrdého jádra EU" mi připomíná dilema Gustáva Husáka, co přemítal nahlas o naší potřebě stát se součástí SSSR, jako svazová Republika. :-):-):-).

J. Venc 17.1.2018 14:58

Re: Proč mi ten Drahoš tak připomíná Husáka? :-):-):-)

Hm, poněkud pošahaná analogie. Ovšem nenadělám s tím nic.

Tamtamy burácí i bez ozvěny, že?

:-)

J. Kanioková 17.1.2018 14:17

Česko letos splatí rekordní dluh

Stát musí letos od ledna do prosince vrátit věřitelům přes 300 miliard korun, tedy takřka o třetinu více peněz než v loňském roce. Jde o historicky největší sumu splatnou v průběhu jednoho roku. Bezmála z poloviny jde o půjčky, které nabrala předchozí vláda Bohuslava Sobotky v honbě za nulovými úrokovými sazbami.

http://zpravy.e15.cz/byznys/finance-a-bankovnictvi/cesko-hraje-o-povest-extremne-duveryhodne-zeme-letos-splati-rekordni-dluh-1342285

P. Vandas 17.1.2018 14:23

Re: Česko letos splatí rekordní dluh

Zdá se mi, že se všichni snaží, odmítáním koaliční vlády s Babišem, o odvrácení této hrozby. :-):-):-)

O. Uživatel 17.1.2018 14:26

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 17.1.2018 14:25

Uživatel požádal o vymazání
J. Venc 17.1.2018 14:42

Re: Česko letos splatí rekordní dluh

Ano. Nicméně koho zajímají budoucí účty?

Zdejší národovci na to nehledí, prostě. Příliš imaginární a složité.

Potřeba bojovat s nájezdníky odtamtud jest palčivější, zdá se. Byť sem tak nějak nemíří, ovšem tam ta případně nemilá budoucnost vypadá přece jen srozumitelněji.

:-)

P. Vandas 17.1.2018 15:05

Re: Česko letos splatí rekordní dluh

Já sím hledím, jako zdejší národovec, velmi. Na toho, kdo dluhy dělá a kdo je chce splácet. A ne, že ne. :-):-):-)

J. Venc 17.1.2018 16:15

Re: Česko letos splatí rekordní dluh

Přirozeně. Přeúvěrovaný ANOAgrofert a snaha řídit stát na stejném principu Vám patrně imponuje. No, někdo to nakonec zaplatí tak i tak.

Byť tedy nás (stát) z toho dotace a podobné špinavosti nakonec nevytáhnou.

:-)

D. Green 17.1.2018 13:51

Babišovy cukatury

Neschopný hlupáček v křesle premiéra si nevěděl rady s klesajícími preferencemi ČSSD (a rostoucími ANO) a proto se rozhodl Babiše zdiskreditovat jednak aférou s Čapím hnízdem, korunovými dluhopisy a z nich plynoucím odvoláním z funkce.....Nevtípil jede v Rittigově žoldu. Veřejné probírání této záležitosti výborem by samozřejmě pozici komisaře Nevtípila silně oslabilo a je třeba se ptát, proč – pokud tato informace z odposlechu je pravdivá – už dávno nekonají státní zastupitelství a GIBS.

1url.cz/ht5Qs