4.5.2024 | Svátek má Květoslav


Diskuse k článku

Velký problém na Karvinsku

K panice nejsou důvody, v podstatě se nic neděje, nakažený není nikdo a když, tak bezpříznakově, ale nedá se vyloučit, že celé Karvinsko uvázne v karanténě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Moravcová 6.7.2020 16:05

Pak nezbývá, než vyjít do ulic. Protektorát už jsme tady měli. A Němci na nás rajtovali fest.

J. Ganaur 6.7.2020 16:14

Vyjděte!

M. Ilsner 6.7.2020 16:37

Nemělo být: Vy jděte?

P. Boleloucký 6.7.2020 16:39

Ganáču abys jsi zase někdy nelhal, na které straně sedíš. Jsi zaprodanec a vítač. Pěkně se vy vítači a není vás málo, vybarvujete ! Chytněte se s havekama, Jirkovskýma a Ilsnerama a táhněte do p*dele !:-/

P. Jirkovský 6.7.2020 16:45

A proč? Vy poloblbové furt vyjete o tom, že v EU nebudete, tak seberte a táhněte vy.

P. Boleloucký 6.7.2020 16:51

Abyste se vy blbové nepakovali vy. Zadělali jste si vy. My se s váma mazat nebudeme.;-D

P. Jirkovský 6.7.2020 16:56

Hehehe, takhle po netu, to jste silný jak silnice. Jinak jste krotký, není třeba se nějak vzrušovat.

V. Církva 6.7.2020 16:39

Tak já jsem na pár demonstracích proti ilegálům a Islámu byl a zdá se budu muset pokračovat. Nicméně zatím Ano ke kvótám není servilní.

Takže jde o téma pro MiChPrDy. 1)Půjdou s náma proti kvótám nebo 2)proti nám a za kvóty Zatím to vypadá 2)

P. Jirkovský 6.7.2020 16:43

Je mně vcelku u řiti, s kým se kamarádí VK (sen i jun). Ale aby bylo postavený najisto, jak to s právy a povinnostmi, plynoucími ze smluv (ZE SMLUV!) o EU, tak to bych uvítal.

M. Matura 6.7.2020 17:24

Heiko si asi vzpomněl na tátu nebo dědečka ,jací to byli pašáci.

https://www.novinky.cz/historie/clanek/jak-popravovali-nacisti-na-desive-fotografii-z-valky-poznala-ctenarka-sveho-dedecka-40327240

J. Matuška 6.7.2020 15:41

Proč dalajláma občas říká, že je marxista, a jak to nejspíš myslí

Jan Jandourek / Komentář . Publikováno 18. 10. 2016

... Čínským studentům řekl, že se považuje za marxistu a nebyla to jen nějaká hra, ačkoliv to mnohé lidi udivilo. Už v roce 1993 řekl, že „ekonomický systém marxismu je založen na morálních principech a zatímco kapitalismus se týká pouze zisku a ziskovosti, marxismus se zabývá rozdělením bohatství na základě rovnosti ... stejně jako osudem těch, kteří jsou slabí a potřební a stará se o oběti vykořisťování naloženého na menšiny a proto se mi tento systém líbí a zdá se mi spravedlivý“, třeba že není leninista a věří spíše v soucit spíše než v třídní boj a neobdivuje komunistické režimy, jako byl SSSR v Číně nebo ve Vietnamu, ale nesoulad mezi obrazem a realitou zůstává – dalajláma není uklidňující orientální mazlíček, který by se mohl líbit konzumní společnosti.

https://www.forum24.cz/proc-dalajlama-obcas-rika-ze-je-marxista-a-jak-to-nejspis-mysli/

M. Pivoda 6.7.2020 16:05

Dalajláma: "... věří spíše v soucit spíše než v třídní boj ..."

Věřím v technologický pokrok, který bez soucitu vymaže tlachaly.

M. Moravcová 6.7.2020 16:43

:-) jak to nejspíš myslí - to je dobrá věta. Asi tak, jak to říká. Není o čem pochybovat.

J. Matuška 6.7.2020 15:33

Ad 14:41 Armed group gathers and walks through downtown Raleigh

https://www.youtube.com/watch?v=iNGX0IW45gA

The BLACK POWER MILITIA have emerged

https://www.youtube.com/watch?v=DJ5ow5gK4Ww

Uvítal bych, kdyby se na Neviditelném psu objevil článek, který by vysvětlil, jak se věci vlastně mají.

S. Sidlichovsky 6.7.2020 16:03

Jak se věci vlastně mají, na to nemám, tohle není moje parketa. Ale dovolím si malý příspěveček.

Mám známého, který toho ví o královské rodině v UK a jejich jednotlivých členech všechno. Když to začínalo být mezi princem Harrym aa Meghan vážnější, jeden tabloid uveřejnil velkou fotografii obličeje Meghan, on si ji tak cca 2 min. prohlížel a pak nám řekl: "To nebude dlouho trvat a z té paní bude královnu pořádně bolet hlava".

Meghan včera: "všichni musíme přiznat nepříjemnou minulosti Commonwealthu". "nebude to snadné, ale musíme napravit tyto křivdy minulosti".

Tak jo, přezkoumejme minulosti 100 - 300 let staré kritérii dneška a nezůstane kámen na kameni.

J. Matuška 6.7.2020 16:17

Pane Sidlichovsky, díky za příspěvek. Minulost musela být strašná... WIKI to potvrzuje:

Commonwealth je volné sdružení Spojeného království Velké Británie a Severního Irska a jeho bývalých dominií a kolonií. Do roku 1931 nesl Commonwealth označení Britské impérium, v letech 1931–1947 pak Britské společenství národů. R^! Wikipedie

J. Havelka 6.7.2020 15:30

"Pokud si myslíte, že jste příliš malí na to, abyste něco změnili, nikdy jste nebyli v posteli s komárem." - Dalajlama

Zítra Jeho Svatost tibetský dalajlama Tändzin Gjamccho oslaví osmdesáté páté narozeniny. Dalajlama je jednou z nejvýraznějších osobností dneška, držitel Nobelovy ceny míru a nejvyšší duchovní vůdce Tibetu. Díky přátelství s naším prezidentem Václavem Havlem vzniklo mezi dalajlamou, Tibeťany a Českou republikou pevné přátelské pouto. Zítřek je příležitostí nejem mu pogratulovat, ale také se veřejně přihlásit k jeho ideálum.

Long live the Dalajlama, Happy Birthday![>-]

M. Panter 6.7.2020 15:37

Divné, že za minulé vlády ODS nevykonali oficialní návštěvu Tibetu ani ji nepřijali....

P. Jirkovský 6.7.2020 15:56

???

J. Havelka 6.7.2020 16:02

Taky jsem trochu v rozpacích...

M. Panter 6.7.2020 16:18

Běžné, že jste v rozpacích... jako vždy u předložených fakt.

M. Ilsner 6.7.2020 16:25

Předložil jste fakta, že po Havlovi už nikdo s Dalajlámou nemluvil. Je to ostuda Klause i Zemana. V rozpacích byste měl být vy sám...

M. Panter 6.7.2020 16:32

Nic takého jsem nepředložil . Řeč byla o oficiální návštěvě - ano, v souvislostí se senátorem Vystrčilem. Dalajláma zde za Topolánka byl, ovšem jen jako soukromá návštěva. Proč, když jsou najednou tací hrdinové, nepozvali Dalajlámu na oficiální návštěvu ? Proč nevyjela vládní delegace na oficiální návštěvu sídla Dalajlámy ? Divné, že....

F. Doušek 6.7.2020 17:07

Obsazeného čínskými komouši? Tam by pozvali leda tak vás.

P. Boleloucký 6.7.2020 16:46

Ani lidovci ne a jaké jsou to zbožné kravky. Raději jezdili za Posseltem !;-D

P. Han 6.7.2020 16:46

Žádná vláda ODS nebyla. Všechny byly koaliční a vždycky se tam našel někdo ochotný hodit do jednání vidle. Tak se s ním aspoň neoficiálně setkal Topolánek.

J. Vobr 6.7.2020 15:29

PŘEDSEDKYNĚ EK SE ZAPOJILA DO VOLEB V CHORVATSKU !!!

Nás to teprve čeká ;-D;-D;-D

M. Moravcová 6.7.2020 15:34

třeba ji navedl Putin

I. Kellner 6.7.2020 15:44

Neskutečný.

J. Vobr 6.7.2020 15:27

PRŮSER JE, ŽE BABIŠ TO OPISUJE OD FIALY ŠPATNĚ !!!

Nejlepší virology a epidemiology produkuje brněnská "Filda" !!! To může potvrdit i Boublíková ;-D;-D;-D