30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Vakcína druhé generace

Po zoomové poradě členů Smart first-movers oznámil rakouský kancléř Sebastian Kurz, že se už nelze spoléhat ve věci vakcín na Evropskou unii. Připomenu, že Smart first-movers, překládáno jako Rychle jednající státy, je sestava ve složení Austrálie, Dánsko, Izrael, Norsko a Řecko.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Sember 3.3.2021 0:49

"... je velmi pravděpodobné, že se vakcinace stane trvalým průvodcem našich životů."

Vakcinaci tady máme několik set let a ve druhé polovině 19. století francouzský vědec Louis Pasteur, zakladatel imunologie a mikrobiologie, definoval základy teorie imunizace, vypracoval obecné postupy pro přípravu vakcín a několik jich sám vyvinul.

https://1url.cz/tzygh

Takže nic nového. Vlastně něco nového tady přece jenom je. Stávají se z nás otroci vakcinace. Ne její uživatelé. Otroci farmaceutických firem a hlavně těch, kdo tenhle nový totalitní systém diriguje. Lidé se budou pravidelně, řekněme jednou za tři měsíce, dostavovat k povinné vakcinaci. Z médií budou neustále plynout "moudrá slova", že pokud chceme přežít, musíme se nechat vakcinovat na věčné časy. A i nadále pochodovat v rouškách či respirátorech atakdále. Tedy přežít, ale nežít. Hnít.

K. Nový 3.3.2021 2:20

Očkování je nepovinné.

P. Dvořák 3.3.2021 2:49

Pamatuji, že členství v Pionýru také.

V. Kolman 3.3.2021 7:02

Máte pane Dvořáku pravdu. Pokud nebylo dětičko předpo$rané, mohlo po počátečním zblbnutí z "pionýra" opět i "vystoupit". Sám jsem byl jedním ze cca 2 - 3 rebelů (ze 30 - 40 žáků ve třídě), kteří tento "hanebný a nepochopitelný krok" učinili. Jediným trestem tehdy bylo "odebrání rudého pionýrského šátku" a káravé a nechápající pohledy ostatních v "pionýru" dále setrvávajících "oveček". Také jsem se pak nemohl zúčastňovat schůzí pionýrů, což byl ovšem trest přímo strašlivý;-D;-D;-D

P. Vychodil 3.3.2021 8:33

no, a taky ne zrovna vstřícný posudek na střední školu, na střední škole to samé s SSM, no a na vysoké a dále dtto s KSČ - také dobrovolné, akorát že bez knížky člověk nemohl dělat tu práci, která by ho bavila...

takže asi jste žil v jiné době či jiném státě...

V. Kolman 3.3.2021 9:14

Asi vás to pane Vychodile překvapí, ale žil jsem tady a dělal jsem i práci, kterou jsem si vybral a která mě bavila (byla i mým koníčkem). Měl jsem v té mizérii zřejmě také trochu kliku. Pravda, na vysokou školu jsem se nedrásal;-D;-D;-D

P. Vychodil 3.3.2021 9:27

tak to jste měl klid...já jsem byl tlačen celou kariéru do KSČ, když tedy chci pracovat na důležitých projektech...vyvinil jsem se tí, že jsem byl až do revoluce v SSM, "činný" mládežník hodně přes 30...:-):-):-)

R. Langer 3.3.2021 5:15

No, doufám, že to tak bude i zítra. Tedy ta zbytečná očkování proti chřipce a podobným nepodstatným chorobám. ;-)

V. Kolman 3.3.2021 6:39

Ještě před cca 150 - 200 roky, z 10. narozených dětí se dospělosti dožily cca 2 -3 děti. Ostatní zemřely na nakažlivé nemoci. Tak bychom opět mohli žít bez té (fujtajblové a ee) vakcinace.

Na druhou stranu, kvalita populace by vlivem přirozeného výběru byla vyšší a ani přemnožení lidstva by nebylo katastrofální.

Tak si račte vybrat vážení ;-D;-D;-D

M. Hromádko 3.3.2021 0:32

Současná vláda podle mne není schopna zmobilizovat ten vědecký potenciál, který tu máme. Mohlo by se ukázat ještě výrazněji, že to tady pohnojili...

T. Kohout 3.3.2021 3:15

Byla některá vláda za 30 let "schopna zmobilizova vědecký potenciál, který tu máme"? Vy "současná vládo"!

R. Langer 3.3.2021 5:18

Ale jo, byla. Ale naposledy za druhé světové. Což je tedy trochu dříve. Ale možná že už je zase nějaká válka na obzoru... ;-)

V. Mokrý 3.3.2021 6:39

Nám tady ještě nějaký zbyl ? Když s ním bylo nakládáno jako s komunistickým přežitkem ( stejně jako s mnohým dalším ).

L. Turek 3.3.2021 0:29

No jo no. Vyřešme, jak se na Slovensku dostat k Sputniku V - a jak se dostat na Slovensko.

Váš chytrolín

V. Kolman 3.3.2021 9:21

Dočetl jsem se, že v Rusku je zatím "Sputniku V" nedostatek!

Takže otázka by spíše mohla znít: "...jak se na šíré Rusi dostat k Sputniku V...."?