29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

Tvrdý trest pro Janouška

Roman Janoušek, za časů Václava Klause a Pavla Béma jedna z šedých eminencí Prahy, ODS a režimu vůbec, dostal u vrchního soudu v Praze čtyři a půl roku vězení a zákaz řízení auta na sedm let. Městský soud mu dal tři roky, proti tomu se odvolal.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Hajková 17.9.2014 11:23

Re: Je spravedlnost slepá?

Ano!   to  muže  být  pravda !  Ne  však  v  odsouzení   bohatého  JANOUŠKA!  :-))  Naprosto   evidentní  bylo.  když  státní  zástupce  - kvalifikoval  čin  ožralého  JANOUŠKA -  jako  pokus  o  vraždu!   Díky  BOHU-  /  ne  pro  Janouška /  ALE  PRO  SPRAVEDLNOST-  že  se  soudce   tohoto  politického   tyátru   odmítl  učastnit!

V. Čermák 17.9.2014 11:38

Re: Je spravedlnost slepá?

No pokus o vraždu to asi nebyl, spíš něco jako ..Uhni hmyze!

V. Čermák 17.9.2014 11:36

Re: Je spravedlnost slepá?

Ano, neznáme okolnosti.

V. Hajková 17.9.2014 11:10

Re: Je spravedlnost slepá?

SKVĚLÝ   -PŘÍSPĚVEK!!!!!!!!!!!!!!!   Naprostý  souhlas.  I  mně  je  Janoušek  naprosto  ukradený-  což  zdejší  magoři  nepochopí!   Jde  jen  o  jediné-  o  hnus  současné  justice!

J. Láníček 17.9.2014 11:42

Re: Je spravedlnost slepá?

A co teprv Rath, to bylo jiné divadlo. Ten se ani nepokusil nikoho zabít a hnil ve vazbě víc než rok. A pustit ho nechtěli, prý by určitě utekl. Že by utekl Janoušek, který má sídla všude možně po světě, z toho strach nikdo neměl. To jsou ale paradoxy. Ani jsem tenkrát nezaznamenal, že by to zdejší pravičáky nějak rozhořčovalo.

O. Uživatel 17.9.2014 11:44

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 17.9.2014 11:45

Uživatel požádal o vymazání
J. Láníček 17.9.2014 11:59

Re: Je spravedlnost slepá?

Já vím, omlouvat to nechcete, ale měl jste z toho upřímnou radost. Tak jak to mnozí upřímně přejí pracovitému a úspěšnému šíbrovi Janouškovi, který úkoloval polovinu pražské pravičácké politické reprezentace. A rozhodně se choval po svém činu arogantněji a nevhodněji, než Rath. Byl si jistý, že ho z toho pravicoví soudruzi vysekají maximálně s podmínkou.

O. Uživatel 17.9.2014 12:06

Uživatel požádal o vymazání
J. Franke 17.9.2014 12:23

V čem je rozdíl?

Ta paní náhodou nezemřela. Janoušek utekl také a navíc byl ožralý. Podle mne je to srovnatelné a s platy v justici to vůbec nesouvisí. Kdybyste se líp učil, mohl jste jste soudit také a lépe, ne? ;-))

Pokud mu prokázali úmysl na ženu najet, je ten trest podle mne malý... :-(

P. Vítek 17.9.2014 10:55

Kvuli hloupym volicum se pakazi vsechno dari

Občanští aktivisté strkají nos, kam nemají, napsal Jiří Janeček, předseda Občanské konzervativní strany. Česká pobočka Transparency International se na něj obrátila se žádostí o informace, jak je financována volební kampaň Občanské konzervativní strany v komunálních volbách 2014 na jejího předsedu.Kdo stojí za Transparency International?

Pro osvěžení paměti připomeňme, kdo jsou lidé stojící za českou pobočkou Transparency International.

1) Václav Láska, bývalý policista, který českou pobočku Transparency International zakládal a stál v čele její správní rady, byl později šéfem divize bezpečnostní agentury ABL

2) Adriana Krnáčová, bývalá ředitelka české pobočky Transparency International je volební lídr na primátor v hl.m. Prahy za hnutí ANO

3) David Ondračka, současný ředitel české pobočky Transparency International, byl při vyjednávání o vládě jedním z kandidátů na ministra vnitra.Neboli českou pobočku Transparency International od začátku ovládají lidé, kteří jsou v střetu zájmů. Tato organizace dlouhodobě poškozovala ČR tvrzením, že čeští politici jsou jedni z nejzkorumpovanější a tím připravovala půdu pro tzv. zachránce a spasitele. Z čehož lze učinit závěr. Doufejme, že Česká republika je stále ještě zemí, kde vládne právo a nikoliv samozvaní aktivisté. Tím, že se podobné aktivistické spolky domáhají interních informací jako „výpalného“ s tím, že v opačném případě budou stranu skandalizovat, se nenechme zastrašit.Nezdá se vám ostatně, že je tu čím dál tím víc obskurních spolků, které nedělají politiku přímo, ale hrají si na páchání veřejného dobra?

V. Hajková 17.9.2014 11:00

Re: Kvuli hloupym volicum se pakazi vsechno dari

S  tímto   naprosto  souhlasím!  ZHRZENÝ  p. ONDRAČKA-  který  tak  toužil  po  křesle  min.  vnitra   -  se  svým   příjemným  výzorem  je  pěkný  parchant!

O. Uživatel 17.9.2014 11:03

Uživatel požádal o vymazání
J. Stejskal 17.9.2014 11:56

Re: Kvuli hloupym volicum se pakazi vsechno dari

To byla opravdu strašná drzost, něco takového po panu Janečkovi chtít. Měli by je věšet, aby tu byla konečně svoboda.

V. Hajková 17.9.2014 10:27

Je užasné

jací   inteligenti  -  mě  vždy   napadají!   magor  ŠIMEK-   S. RAJMAN -  a   hulvát   LÍZNER  :-))))))))))))))))   Máte  nevážení  strejcové  smulu-   jste  mně  zcela  ukradení  :-)))))))))))))))))

F. Šimek 17.9.2014 10:34

Re: Je užasné

VLASTO  HAJKOVÁ....Užasné  se píše  ÚŽASNÉ ! To ví i  magor  ŠIMEK!  A to je  magor.....:-) Běžte vařit  tu  VAŠI   uŽAsnOU kULajDu.....:-))))))))))))))))

J. Franke 17.9.2014 10:27

Volal mi dodavatel dřeva, že přijede až odpoledne...

Skočím se podívat do lesa, zdali ještě rostou... ;-)

F. Doušek 17.9.2014 10:34

Re: Volal mi dodavatel dřeva, že přijede až odpoledne...

U nás růst teprve začaly.

F. Šimek 17.9.2014 10:39

Re: Volal mi dodavatel dřeva, že přijede až odpoledne...

V JČ-je babičky prodávají na ulici.....samej hřib a křemenáč! Já už jich mám dost !

M. Prokop 17.9.2014 10:47

Re: Volal mi dodavatel dřeva, že přijede až odpoledne...

Mohly by, všechny podmínky splněny.

F. Šimek 17.9.2014 10:50

Re: Volal mi dodavatel dřeva, že přijede až odpoledne...

soudruhu-tys jasnej! Furt s tvojí s. starou prdíte v kině?

M. Vondráček 17.9.2014 10:20

aby paní Hájkovou tolik nemrazilo

Vtip?

Obama v nebi

Zomrel Obama, ale o 10 rokov sa nudil v nebi, tak poprosil Boha, aby ho pustil späť na Zem, zistiť, ako sa má jeho krajina. Boh súhlasil. Obama ide do jedného baru v New Yorku. Objedná si rum a informuje sa u výčapníka, čo nového, ako ľudia žijú, ako sa rozvíja krajina, aké sú problémy. Výčapník začudovane sa pýta:- Akéže problémy?

Veď sme jedna velikánska krajina, všetko okolo nás je naše...! - Ako to? A Irak, Afganistan...?- Už všetko je naše!- A Európa, Afrika, Blízky-východ...? Výčapník zpod pultu si vyberie glóbus, roztočí ho a pyšne vraví:- Veď vravím, že sme svetová veľmoc .. Celý svet je náš!Obama je natešený, pyšný a spokojný. Objedná si ďalší rum, vypije a pred odchodom vraví:

- Tak teda, ďakujem, priateľ môj. Koľko platím?- Jeden rubel a dvadsať kopejok...

J. Franke 17.9.2014 10:25

No jo,

ale když se v New Yorku mluví slovensky, proč se tam platí rubly? ;-)))

V. Hajková 17.9.2014 10:29

Re: No jo,

:-))))))))))))))))))

M. Vondráček 17.9.2014 10:35

Re: No jo,

Vy víte jak to bude vypadat v New Yorku deset let po odchodu Obamy do věčných lovišť ??

S. Lazárek 17.9.2014 10:39

Re: No jo,

Zdá se, že to víte Vy.

M. Prokop 17.9.2014 10:51

Re: aby paní Hájkovou tolik nemrazilo

To byl lepší ten, jak chtěl z pekla na dovolenou Hitler: Vrátil se dřív a tvrdil "Už jsem se na to nemohl dívat! Němci obchodují, Židi válčí a Slováci obsadili celý Protektorát!

Už je to pár let, pravda.

V. Hajková 17.9.2014 10:09

to. p. RYS

Velmi  Vás  prosím-   nekrmte   magora  JANYŠKU!  I  tak  stačí  jak  svou  tupostí  plevelí  diskuzi!  Víte  dobře -  že  není  svazarmovský  bolševik-  je  to  jen  nevzdělaný  - nabubřelý  BLBEC!

M. Ilsner 17.9.2014 10:13

Re: to. p. RYS

Jestlipak uhodnete, kdo svou tupostí plevelí víc než on ?

P. Rajman 17.9.2014 10:15

Re: to. p. RYS

A tu o tom Kré'tanovi znáte?