19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

STAN to bere

Ve volebním roce je předsedou STAN rozhodnutím delegátů opět Petr Gazdík. Dostal 93 procent – kupodivu nevyvolalo ironické poznámky ani toto podivuhodně vysoké číslo, ani fakt, že byl jediným kandidátem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Trick 27.3.2017 15:40

Re: A přitom řešení je prosté ...

K čemu církvi vojsko, policie, státní úřady?

I. Mertl 27.3.2017 16:11

Re: A přitom řešení je prosté ...

Co ten češtin, bolševníčku? Nejde o smysl, ten od Vás stejně nikdo nečekáme, ale ta forma!

A. Trick 27.3.2017 16:39

Re: A přitom řešení je prosté ...

Hlupáčku, po odeslání jsem si toho všiml a nechal to být. Hnidopichů jako vy zde moc není.

Hlupáčku, zmůžeš se někdy na něco sofistikovanějšího?

V. Novák 27.3.2017 17:26

Re: A přitom řešení je prosté ...

Nebyla.

Církevní desátek (někde devátek) byl jen jednou částí povinností (pracovních, materiálních, peněžních), kterými byl nevolný poplatník povinen svému majiteli. Volný poplatník - tedy města a polovolný poplatník, tedy židé, platil taky jako morovatý.

Jediný, kdo neplatil, byla církev a šlechta. A ti, na které vrchnost nedosáhla, tedy tuláci a žoldnéři, prostě osoby bez pána.

A. Alda 27.3.2017 15:20

Jednou to přijít muselo.

Sbohem, Lidovci.

J. Matuška 27.3.2017 14:11

NEJSME PRŮMĚRNÍ

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=sAx6EOzIJRI

P. Vandas 27.3.2017 14:38

Re: NEJSME PRŮMĚRNÍ

Máš pravdu Předsedo! Robejška mohu. Stejně nemám koho volit, tak mu to možná hodím. Ale jenom nevím, jestli to nehodím někomu, koho neznám, neb on sám osobně je jen mentor kantor motor, ale já nevím, kdo mu bude dělat kola a podvozek a kdo v tom jeho autobusu ještě bude sedět. Nerad bych byl překvapen, neřkuli zaskočen:-):-):-)

J. Vobr 27.3.2017 14:45

VANDAS,to bude double decker !!!

:-)))

:-)))

J. Matuška 27.3.2017 14:59

Re: NEJSME PRŮMĚRNÍ

Tajemníkem je Michal Moroz. Zpočátku jsem se vylekal, ale našel jsem si informace na Googlu a už jsem v klidu. Na setkáních hovořil s přehledem a s přesvědčivostí. Čekám na oznámení, kdo bude v čele Klubů REAL v jednotlivých krajích. Je ustaveno 9 skupin, v dubnu mají přjít s Programem, v květnu představí lídry... Zatím všechno pokračuje krok za krokem - žádné zmatky /jeden na začátku s názvem strany mají za sebou/. Mainstream si je půjčí, pokud se objeví REAL ve volebních průzkumech - to bude teprve tóčo - nudu přímo nesnáším... Zdravím, kapitáne!

P. Vandas 27.3.2017 15:12

Re: NEJSME PRŮMĚRNÍ

v tom naznačuji ten problém. Robejšek dobrý, ale ve skutečnosti zvolím do Sněmovny Moroze, bez Robejška a Bůh ví koho ještě. Takže Moroz Předseda vlády? To je ten problém, který nelze odbýt mávnutím ruky. :-):-):-)

J. Vobr 27.3.2017 15:14

Re: NEJSME PRŮMĚRNÍ

Asi tak !!!

J. Matuška 27.3.2017 15:18

Re: NEJSME PRŮMĚRNÍ

Ani Moroz, ani Robejšek se premiéry nestanou. Oba bych v PS ale rád viděl...

J. Vobr 27.3.2017 15:12

HLAVNÍ JE NAJÍT PRAVDU !!!

... nevěř převozníkovi v Podbabě !!!

:-)))

R. Tesařík 27.3.2017 15:13

Re: NEJSME PRŮMĚRNÍ

Jardo, Godot zase nepříjde.

J. Matuška 27.3.2017 15:15

Re: NEJSME PRŮMĚRNÍ

Richarde, máš pravdu. Gogoti nezvednou zadky a zůstanou v říjnu doma...

J. Vobr 27.3.2017 15:16

Re: NEJSME PRŮMĚRNÍ

Udíš ???

:-)))

R. Tesařík 27.3.2017 15:56

Re: NEJSME PRŮMĚRNÍ

Udím, udíš, udíme.

J. Vobr 27.3.2017 15:58

Re: NEJSME PRŮMĚRNÍ

A UDINE je v Itálii !!!

:-)))

P. Vandas 27.3.2017 14:06

Tak já to tedy řeknu nahlas. Je to znárodnění soukromníků.

EET je jen novodobá forma nuceně dosazené státní správy do podniku živnostníka. Prostřednictvím EET udělal stát z živnostníků nový druh státního zaměstnance. Protestuji! Ale protože vím, že postupně budeme vyvlastněni všichni, tak to přijímám, jako neodvratnou živelnou pohromu. Svět se v prdel obrací.:-):-):-)

O. Uživatel 27.3.2017 14:10

Uživatel požádal o vymazání
J. Anděl 27.3.2017 14:11

Re: Tak já to tedy řeknu nahlas. Je to znárodnění soukromníků.

Je pravda, že myslet si po devětaosmdesátém, že ideje znárodnění, zbavení svobody a soukromého majetku, vzaly za své a jsou poraženy, bylo naivní. Ještě nás čeká dlouhá cesta ke svobodě. Odhaduji to na, tak asi, sedm tisíc let, plus mínus. Možná sto tisíc.

P. Vandas 27.3.2017 14:13

Re: Tak já to tedy řeknu nahlas. Je to znárodnění soukromníků.

Já to vidím na podzim. Letos. :-):-):-)

J. Anděl 27.3.2017 14:16

Re: Tak já to tedy řeknu nahlas. Je to znárodnění soukromníků.

Tomu se říká optimismus :).

To chválím.

P. Vandas 27.3.2017 14:12

Re: Tak já to tedy řeknu nahlas. Je to znárodnění soukromníků.

A mladý Klaus má pravdu. Ve všem co v tom článku napsal. Když EET, tak i pro úředníky. S příchodem do práce se povinně připojí přes internet na stát a budou evidovány veškeré úkony i s časovými a množstevními údaji , tak jako u prodavačky v bufetu. Přijde-li stížnost, či přesněji udání, tak jako na živnostníka, tak stát nahlédne do příslušných záznamů a hned bude mít jasno. Pokuty bych sázel podle sazebníku fin.úřadu. Konečně budou závistivci mít srovnané podmínky pro všechny, tak jak to hlásají pro ty druhé. :-):-):-)

O. Uživatel 27.3.2017 14:13

Uživatel požádal o vymazání
P. Boublíková 27.3.2017 14:16

Re: Tak já to tedy řeknu nahlas. Je to znárodnění soukromníků.

Ale ono to tak dost podobně je, s těmi úředníky :-)

P. Vandas 27.3.2017 14:25

Re: Tak já to tedy řeknu nahlas. Je to znárodnění soukromníků.

Není. Jakkoli vím, že otázka špiclování je v mzinárodních firmách dovedena téměř k dokonalosti, tak pro statisíce státních úředníků to neplatí. Nemají onen "centrální mozek lidstva" , který by archivoval úkony a pohyby v časové posloupnosti, tak jako to mají nyní EET živnostníci. :-):-):-)

P. Boublíková 27.3.2017 14:29

Re: Tak já to tedy řeknu nahlas. Je to znárodnění soukromníků.

Většina úřednické práce se dělá na počítači a tim pádem se i vše zaznamenává v časové posloupnosti, s tím rozdílem, že se údaje neodesilaji do žádného centra. Ale v případě potřeby se cokoliv důležitého dohledat dá.

P. Vandas 27.3.2017 14:32

Re: Tak já to tedy řeknu nahlas. Je to znárodnění soukromníků.

Rozdíl je zásadní, v tom Vašem "pouze". :-):-):-)

P. Boublíková 27.3.2017 14:40

Re: Tak já to tedy řeknu nahlas. Je to znárodnění soukromníků.

Žádné pouze nevidím :-) tak jak jste to popsal ve 14.12 kontrola úředníků plus mínus funguje.