1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Sněmovna přehlasovala prezidentovo veto

Možná, že kdyby prezident víc ovládal své ego a méně při svém projevu před poslanci žertoval o přeříznutých aktivistkách a dodal více argumentů, kdyby vystoupil seriózně a věcně, ano, možná by to dopadlo jinak.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Hlosta 5.4.2017 9:24

Re: Boj proti suchu?!

Skutečné Pražáky sežrali parazité! ;-)) Leč nemohu až tak plošně. Určitě v Praze je hromada rozumných lidí, nebo spíše většina. Ale není pro ně doba příznivá. ;-)

R. Tesařík 5.4.2017 9:22

Re: Boj proti suchu?!

Samej pražák, ale s podivným přízvukem.

J. Vobr 5.4.2017 9:25

Re: Boj proti suchu?!

Ten, kdo říká "okurek" ... není Pražák !!!

:-)))

R. John 5.4.2017 9:25

Krásně jste to veliteli napsal...

... naprosto souhlasím... jen s malou douškou na závěr, ti "pražáci", co jim tak dáváte zakouřit, tak jsou tam od vás, obrazně řečeno..když vystoupíte na hlaváku na peron s kufrem, tak ještě nejste pražák. A jinak malá poznámečka , v historii byly pohraniční hory odlesněny dvakrát... proto ta monokultura , která tak láká dřevopíliče a šmelináře všeho druhu..

J. Vobr 5.4.2017 9:32

ZDAR ÚTVARE !!!

Pražák je až ten,co vystoupil s kufrem na Wilsoňáku skočí i s kufrem do Vltavy !!!

Pak je Vltavou křtěnej Pražák !!!

:-)))

R. John 5.4.2017 9:40

:-)) Dík za upřesnění...

..a já proč je v Braníku takovej nával lidí s kuframa , kteří se mě ptají, jak se dostanou k Vltavě.... Posílám je směrem na Kavčí hory, aby měli rozhled ...

J. Vobr 5.4.2017 9:47

UDĚLEJ SI Z KOLA RIKŠU

... a odvážej je na žižkaperč TV věž. Tam je větší rozhled a mohou skákat bombičku do Vltavy !!!

___________________________________________________

KUFRY BUDOU U MNĚ V ÚSCHOVNĚ ... to mi poradil starej Silberstein !!!

:-)))

K. Berka 5.4.2017 9:06

Koho chleba jíš....

Může takto mluvit ještě nějaký větší vůl v České televizi, než Fištejn? Jo, asi může, zní odpověď. Votápek a Procházková, ale je to o prsa...

http://6b.cz/01bj

R. Tesařík 5.4.2017 9:08

Re: Koho chleba jíš....

Vy.

M. Prokop 5.4.2017 9:15

Re: Koho chleba jíš....

Chleba vašeho chlebodárce bych tedy nejedl.

F. Navrátil 5.4.2017 9:28

Re: Koho chleba jíš....

Jefimka Fištejn je nemocný člověk, nemůže za to, co říká. Za jeho projevy může Česká televize, která si ho zve jako experta na fšecko.

K. Zelený 5.4.2017 9:05

Aston má kliku,

že ochránci přírody jsou vesměs klidné, uvážlivé, tolerantní a přející bytosti. Být to stejné nátury jako zdejší žlučovití dědci, už by ho za ten blábol o pokoutném vysazování stromečků tahali po soudech s požadavkem omluvy a tučného odškodnění za nemajetkovou újmu.

Inu, možná, že kdyby víc ovládal své ego, méně fabuloval a dodal více argumentů, kdyby psal seriózně a věcně, ano, možná by tento článek dopadl jinak.

R. Tesařík 5.4.2017 9:09

Re: Aston má kliku,

A vysazovali nebo ne?

K. Zelený 5.4.2017 9:19

Re: Aston má kliku,

Nevím, Aston to neví, vy a další žlučovití dědci to nevíte, ale nic vám nebrání o tom žvanit. Aź vysadí a aktivisti Böhmerwalder Dorf Bundu je při tom nachytají, to teprve bude fičák.

R. Tesařík 5.4.2017 9:27

Re: Aston má kliku,

Když nevíte, tak proč melete?

K. Zelený 5.4.2017 9:32

Re: Aston má kliku,

Melete Aston a vy, eslistesišim.

R. Tesařík 5.4.2017 10:06

Re: Aston má kliku,

Já se zeptal jestli víte, eslistesišim..No a vy melete.

K. Zelený 5.4.2017 10:33

Re: Aston má kliku,

No a já vám odpověděl. Nazývejte si to dle své letory.

P. Lenc 5.4.2017 9:09

Re: Aston má kliku,

A nějaký blábol jako od Rady by nebyl?

K. Zelený 5.4.2017 9:20

Re: Aston má kliku,

Stačí bláboly od Astona, Zemana, vás a vašich mentálních soukmenovců.

P. Hlosta 5.4.2017 9:22

Re: Aston má kliku,

Kdyby i přinesl argument ověřený notářem, stejně byste mlel svou! KDO je ochránce přírody?! Nějaký kdo na to má papír? Nebo ekologicky se chovající hospodář, co má z toho ekonomický prospěch? Ona(jak řekl V.Klaus) ekonomie musí být ekologická, aby byla správnou, protože co je ekonomické, je i ekologické a co je ekologické, je i ekonomické. TAK je to jednoduché "ochránče přírody"!

K. Zelený 5.4.2017 9:30

Re: Aston má kliku,

Tak tak, jak s oblibou cituje zdejší klasik klasiky: "I kdyby seděl, stejně by nepustil !"

Mmch Hlosta, nemáte to nějaký krátký ?

Z. Čábelka 5.4.2017 9:47

Re: Aston má kliku,

Pane, vy nejste žádný ochránce přírody. Vy ji jen ničíte. Pravda, ničíte ji v naprostém klidu profesionálních vyděračů.

Astona pochopit nechcete, protože má pravdu, že bukvice se do hor sami nedostanou, nemají totiž nožičky. Zelení je sice mají ale ruce dozadu! Chápete, co za hovadinu po té přírodě chcete!? Kde se ta původní divočina bez lidí sama vezme!? V podobě, kterého tisíciletí ji chcete tvořit?

K. Zelený 5.4.2017 10:01

Re: Aston má kliku,

Vy máte taky kliku, ze stejného důvodu jako Aston. Čoveče kam na ty kydy chodíte ? "Nejste ochránce...ničíte (přírodu)...klid profesionálních vyděračů...ruce dozadu..."

Astona chápu dokonale, stejně jako Zeman a vy nemá rád ochránce přírody a proto je mu, stejně jako Zemanovi a vám, každá lež a pomluva kterou na ně mohou plivnout, dobrá, tak jste jednoduší a průhlední.

Z. Čábelka 5.4.2017 10:24

Re: Aston má kliku,

Opravdový ochránce přírody, nezdevastuje stovky hektarů zdravého lesa obstrukcemi, sabotážemi a intrikami! Nepleťte pojmy! Veškeré škody za dvacet let na lesích Šumavy jdou na váš účet! Evidentně vám to nestačí, tak ničit přírodu budete dalších dvacet let! Hanba vás ani nefackuje!

K. Zelený 5.4.2017 10:39

Re: Aston má kliku,

Snad abyste na mě podal trestní oznámení, sabotáž, zničení stovek hektarů zdravého lesa a ani ta hanba mě nefackuje - to bude mít PČR vyšetřený ajncvaj a zbytek života v kobce mám jistej. Tak do toho, týraná příroda volá po vaší záchranné paži !

Z. Čábelka 5.4.2017 11:05

Re: Aston má kliku,

Víte co je smutné? Právem a spravedlností tato společnost není schopna už ani vyhnat zelené okupanty z cizího domu! A to se jedná pouze o provokativní šaškárnu. Čím to je, soudruhu? Co má normální člověk dělat, frajere?

K. Zelený 5.4.2017 11:20

Re: Aston má kliku,

Čím to je ? To objasnil již slovutný Nick Carter komisaři Ledvinovi: "Evropa je v rozkladu."

Vám pak, pakliže vás Klinika natolik svrbí, nezbývá než osobní angažovanost. Jak pravila Matka Dolores zbývajícímu synovi Tonimu, kladouc mu do ruky pušku: "Cizí domy, oni okupují cizí domy ! Jdi !"

Z. Čábelka 5.4.2017 12:19

Re: Aston má kliku,

Ubohý zelený troubo. To musíte zneužívat i K. Čapka?

K. Zelený 5.4.2017 13:04

Re: Aston má kliku,

Tak inspirativnímu a sugestivnímu literárnímu příkladu z pera národního velikána říkáte zneužívání ? Hele nevymlouváte vy se abyste ho nemusel následovat a mohl zůstat u potírání zelených škůdců jen hubou ?