20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Smysl Unie obhájců

Každý obhájce bez problémů vyjmenuje celý katalog problematických či vysloveně nezákonných praktik, kterých se orgány činné v trestním řízení dopouštějí. Tyto závadné postupy mnohdy porušují práva osob a přitom jsou dlouhodobě tolerovány.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Šimek 24.6.2014 15:51

Dejte si oraz

http://www.youtube.com/watch?v=dk3Ei_yoI4c

P. Vandas 24.6.2014 16:12

Re: Dejte si oraz

Kinks jsou skvělí a dík. Při poslouchání jsem tam na You Tube narazil na vrtošivého staříka mého gusta Joe Cockera ... https://www.youtube.com/watch?v=hfgwrdYUQ2A

:-):-).-)

P. Vandas 24.6.2014 16:21

Re: Dejte si oraz

Joe Cocker      "N´oubliez jamais"

https://www.youtube.com/watch?v=MBpyuYgfCWA

P. Vandas 24.6.2014 15:46

Tak, kde je pan Gellner? :-):-) Zradááá!

J. Tolman 24.6.2014 16:51

Re: Tak, kde je pan Gellner? :-):-) Zradááá!

Kde je Maceček? Zradáááá!

P. Vandas 24.6.2014 17:03

Re: Tak, kde je pan Gellner? :-):-) Zradááá!

V hajzlu a zavřel za sebou poklop. :-):-):-)

M. Prokop 24.6.2014 15:06

Má pravdu, dobrý muž Vučka.

Dobrou ilustrací je proběhlá sprosťárna s Growshopy i nedávné uzavření Jižní spojky, za účelem buzerace všech řidičů tam se nacházejících. Autor (autoři, autorky) obou sprosťáren už by měli být registrováni na pracáku, bez výsluh.

S. Lazárek 24.6.2014 15:55

Re: Má pravdu, dobrý muž Vučka.

Growshopy je sprosťárna, s tím souhlasím, ale občasná policejní blakáda jakékoliv silnice u nás pro obdobnou akci, je věc více, než prospěšná. Kdyby ten chlapík, co s dvěma promilemi zabil ty cyklisty, jel v ten večer po Jižní sojce, on by byl dneska sice bez papírů, ale oni by nebyli v truhlách.

M. Ilsner 24.6.2014 16:14

Re: Má pravdu, dobrý muž Vučka.

Po sojce zpravodajce? :-))

Ale fuj ... to byl zase průšvih, sakra, za to bych dával 30 let bez milosti. Kolik ještě bude muset zemřít, až se těm pitomcům Vítkům a dalším hovadům v kebuli rozsvítí?

S. Lazárek 24.6.2014 16:21

Re: Má pravdu, dobrý muž Vučka.

Holt samá buzerace, regulace, brusele a tak. Měli jsme nedávno jeden poměrně bolestivý výkon v jedné nemocnici na kraji města, pacientka připravena a dostatečně nervozní, při sestavování aparátu ovšem vyšlo najevo, že Američané, jako dodavatelé jednoho z přístrojů, kteří ještě nepodlehli kouzlu unifikace, celý přístro vybavili šrouby s Withworthovým závitem a na imbus, který byl samozřejmě na klíč v palcích. Měl jsem poměrně honičku sehnat do pár desítek minut v onom městě tyhle šrouby a tímto děkuji firmě Fabory za to, že mi vytrhla trn z paty a že díky ní jsme mohli nakonec onen výkon provést.....všechno má svoje plus i mínus.

J. Václavíková 24.6.2014 16:30

Re: Má pravdu, dobrý muž Vučka.

Na Vítkovi je vidět, že příliš mnoho Macka může být pro zdravý rozum dost nebezpečné.

Jinak gratuluji, že jste to zvládli :-)

M. Prokop 24.6.2014 16:55

"kteří ještě nepodlehli kouzlu unifikace"

Withworth je ovšem stejná unifikace, jako metrický. Pro celé USA je stejný. :-P

M. Prokop 24.6.2014 16:52

Re: Má pravdu, dobrý muž Vučka.

Kdyby měla teta koule .........

Buzeračních akcí víc než dost a mrtvých také. Kde jste došel k onomu bláhovému přesvědčení, že komu seberou papíry, nejezdí?

Pokud jdete po chodníku a policajt vás chce buzerovat, musí mít KONKRÉTNÍ podezření, jinak je to i dle zákona buzerace. Proč to tak není na silnici či na ulici? To jsou řidiči "neobčané"?

Možná se policajti víc soustředí na pohodlné buzerační připravené akce, než aby hledali a trestali skutečné šmejdy. Ano, je to namáhavější.

M. Dukát 24.6.2014 14:51

Lidi co kdyby jste si...

třeba poslechli rádio Svobodný vysílač: http://www.svobodny-vysilac.cz  rádio které je na vaší straně.

O. Uživatel 24.6.2014 14:53

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 24.6.2014 15:11

Re: Lidi co kdyby jste si...

Blázen možná jsem, ale ne zas až takový.

Č. Milota 24.6.2014 15:58

Re: Lidi co kdyby jste si...

Děkuji, uspávači hadů nejsou má parketa. Větší ptákovina bylo Rádio Tirana.

P. Vandas 24.6.2014 16:14

Re: Lidi co kdyby jste si...

To rádio jsem si po Vašem včerejším doporučení pustil. Ano, je na Vaší straně. :-):-):-)

P. Pavel 24.6.2014 14:37

Tak se zase loučím.

Jakmile se objeví tahle megera prolhaná udavačská, opouštím hospodu. Nejen stůl

M. Varadinková 24.6.2014 15:02

Re: Tak se zase loučím.

Hurá. To se budu snažit se tu objevovat co nejčastěji:-)))))

Prolhaný, udavačský a zbabělý magor jsi ty, Kohute. Myslíš, že jsem z tvých výkřiků zde nepoznala, že jsi mi chtěl zařídit ban? Tehdy, jak jsi tady brečel, že "sponzoruju lidovky", tak taková pitomost tě přece mohla napadnout jen proto, že ti tehdy admin nevyhověl. Nedošlo ti, že on nedává ban na požádání, ale především sám posoudí, jestli si dotyčný ten ban vůbec zaslouží nebo ne. A já jsem si ho zřejmě nezasloužila, zatímco ty sis ho ještě jako Kohut zasloužil, i když tě v té chvíli nikdo neudal. Nebo jestli někdo, tak ne já, protože já jsem - a tím jsem se tady od počátku nijak netajila - tehdy požádala o ban jen pro tvého zuřivého pitbula Udatného.

A když jsi udavačsky neuspěl u admina, tak si to zkoušel telefonickým vyhrožováním mému manželovi. A to vše jenom proto, že jsem si dovolila nenechat se trvale kousat tvým pitbulem Udatným, kterého jsi na mne poštval, protože ti "nevoněly" moje názory. A ještě jsi tady zbaběle lhal, že ho neznáš. To ty sám jsi neuvěřitelně zákeřný, podlý a zbabělý udavač, Kohute.

A místo, abys byl rád, že jsi tady vůbec trpěn pod už nejmíň pátým falešným nickem a choval se slušně, tak se nikdy neopomineš do mne navézt.

V. Hajková 24.6.2014 15:14

Re: Tak se zase loučím.

Nechápu-  oč  se  tu  s  KOHUTEM- neustále   štěkáte  :-)))))))))))))))  

Vždyt  vy  jste  si  podobní  jak  jednovaječná  dvojčata!  To  , že chvílemi  máte  rozdílné   názory-   vubec  nezpochybnuje-   vaše  stejné  egoistické  blafání-  které  je  jak  přes  kopírák!   Jste  oba  SMĚŠNÍ! :-))))))))))))

M. Varadinková 24.6.2014 15:17

Re: Tak se zase loučím.

Když nechápete, tak neštěkejte.

A neurážejte.

V. Hajková 24.6.2014 15:19

Re: Tak se zase loučím.

Pokud  já  štěkám-  tak  co  pak  děláte  vy  - FRNDO??  :-))))))))))))))))))))))

M. Ilsner 24.6.2014 15:25

Re: Tak se zase loučím.

áááá, to se soudruh Svobodný na vás bude zlobit, jaká jste sprostá kráva :-))))

F. Šimek 24.6.2014 15:40

Re: Tak se zase loučím.

fakt nevím-seš  Hajek, nebo Hajková???   Je otázka   ?  Nejste vy-   FRNDY  domluvený???

P. Spáčil 24.6.2014 15:18

Re: Tak se zase loučím.

nic si z toho nedělejte, že to nechápete. (:-))

M. Ilsner 24.6.2014 15:25

Re: Tak se zase loučím.

Však ona si z toho nic nedělá, vždyť to vidíte :-)))

M. Varadinková 24.6.2014 14:35

Ať udělá Putin cokoliv, je to pro putinobijce vždycky špatně

Přitom pro každého, kdo má v hlavě mozek (někteří ho, zdá se, bohužel nemají), musí být jasné, že od počátku Putin neměl sebemenší chuť vojensky obsadit východní Ukrajinu a šlo mu pouze o Krym, kde má Rusko od nepaměti svoji námořní základnu. Už několikrát jsem zde psala, že se Putin naopak určitě musí modlit, aby kvůli zločinům ukrajinských nácků páchaných na civilním obyvatelstvu ruské národnosti nebyl k vojenskému zásahu nakonec dotlačen veřejným míněním v Rusku. Teď se ukazuje, že jsem měla pravdu, protože při první možné příležitosti (tedy sjednanému klidu zbraní) se chce pro jistotu zbavit i mandátu, který ho (aspoň z pohledu ruských zákonů) k použití armády na Ukrajině opravňuje.

A západní propagandisté a jejich přihlouplé zpovykané oběti (tedy zdejší hysteričtí rusofobové) už tady vykreslovali tažení nového Hitlera do Evropy a do členských zemí NATO. Proč by to proboha dělal a co by tím získal?

Co tou křečovitou a hysterickou propagandou chtěli získat západní politici, je zřejmé - naladit obyvatelstvo k vyššímu zbrojení a odvést pozornost od domácích problémů. V každém případě jsou to uječení západní politici a nikoliv racionálně a pragmaticky konající Putin, kdo se v celé kauze Ukrajina ztrapnil a dále ztrapňuje.

P. Vandas 24.6.2014 14:38

Re: Ať udělá Putin cokoliv, je to pro putinobijce vždycky špatně

Bohužel nemám mozek, neb mi to není jasné dodnes, natož od samého počátku, jako Vám. A že jste to neřekla hned, že víte, jak to dopadne? Nejste nějaký Bilderberg, že máte ve všem  tak jasno? :-):-):-)

O. Uživatel 24.6.2014 14:54

Uživatel požádal o vymazání