16.5.2024 | Svátek má Přemysl


Diskuse k článku

Smutná postava

Snad jen v jediné televizi se objevil sotva desetivteřinový šot o sobotní demonstraci. Není ani příliš divu, dnes mají přednost dvě témata: prezidentská volba a amnestie prezidenta republiky. Dlužno poznamenat, že před volbou politika, jenž má sedět příštích pět let na Pražském hradě, upřednostňují naše média onu amnestii.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Trhlík 7.1.2013 11:24

Re: HYSTERIE- současných novinářu - je neuvěřitelná

Tomu se už nedá ani říci, že je to hloupé, ale primitivní,což u Vás nepřekvapuje.

J. Kombercová 7.1.2013 11:28

Re: HYSTERIE- současných novinářu - je neuvěřitelná

Když jsem paní Hajkové říkala, že jsem ráda, že si rozmyslela neúčastnit se diskuzí, protože tím se úroveň zvedne řádově o stovky procent, nevěřila tomu a nazvala mne "štěnicí smrdutou".

Zase jsem měla pravdu!

V. Hajková 7.1.2013 11:06

to: p. BOLESLAV

Přijměte   prosím  moji  omluvu!  

J. Boleslav 7.1.2013 11:07

Re: to: p. BOLESLAV

Paní Hájková, není proč se omlouvat. :-)

V. Hajková 7.1.2013 11:08

Re: to: p. BOLESLAV

Ale  ano-   špatně  jsem  četla!

M. Ilsner 7.1.2013 11:24

Re: to: p. BOLESLAV

vy čtete špatně furt, perličko

J. Boleslav 7.1.2013 11:00

S. Dienstbier ml. se v dnešních novinách

ohrazuje proti tvrzení spisovatele Stránského, dlouholetého politického vězně, že kdyby jeho otec žil, dostal by od něj přes držku kvůli žádosti o podporu od komančů. Dle ml. Dienstbiera se Stránský mýlí, on komanče o podporu nežádal, pouze s nimi hledal styčné levicové plochy. Navíc, jeho taťka prý byl velký demokrat a žádný primitivní antikomunista. Myslím si, že pravdu má Dienstbier, nikoliv Stránský. Je to o těch (bývalých) černoších. A je dobře, když takto věci vyplavávají na povrch. Čím dřív, tím líp.

J. Tolman 7.1.2013 11:06

Re: S. Dienstbier ml. se v dnešních novinách

Jojo, čím dřív, tím líp. Máte zprávy o tom, kolik lidí by rádo dalo přes držku tatínkovi Klause, kdyby se vůbec vědělo kdo to byl? Proč myslíte, že to nesmíme vědět? 

M. Prokop 7.1.2013 11:08

Re: S. Dienstbier ml. se v dnešních novinách

Nejspíš nechcete. Ono je to tajné?

J. Boleslav 7.1.2013 11:10

Re: S. Dienstbier ml. se v dnešních novinách

Já to vím, Vy ne? Obergruppenfuehrer SS přece. A jako první svou oběť poslal do Osvětimi svou vlastní matku - židovku.

V. Hajková 7.1.2013 10:59

Je užasné

jak  na  muj  příspěvek  k  p. SOBOTKOVI  -  DOKÁZAL  REAGOVAT  -  JEN   rohovník   ŠIMEK  a  komouš  BERKA!   Tyto  diskuze  už  dnes  téměř  -  dalece  svou   stupidností  -  překonávají   ubohost   diskuzí  na  ""BÝVALÉM  RUDÉM  PRÁVU-  NOVINKÁCH"   Co  dodat!

A. Fritscher 7.1.2013 11:02

Re: Je užasné

.......jestli to nebude tím, že na cokoliv vy káčo ukážete po tom je hovno..............něco jako když idiot vysloví řešení cestování vesmírem.............. protože je to idiot, nikdo ho neposlouchá ... :o)

R. John 7.1.2013 11:02

Na tu vaší debilní hámotinu ?

   Pánům Šimkovi a Berkovi byste měla být vděčná , že vůbec reagovali na tu vaší snůšku lží a pololží .

V. Hajková 7.1.2013 11:11

Re: Na tu vaší debilní hámotinu ?

V  čem   spočívají  moje  LŽI?   Jste  schopen   reagovat??

R. John 7.1.2013 11:17

Jak dáváte rovnítko mezi Marxák a VUML.

    Jak omlouváte  VUML , na který nikdo nemusel, tedy krom bolševiků, ti to měli za svoji rudou čest.    Jak děláte ze Sobotky div né obět´ režimu,  když se cpal mezi bolševiky, tak se  jděte se vycpat i se Sobotkou .

F. Šimek 7.1.2013 11:36

Re: Je užasné

ty komunistický tele...do BÝVALÉHO RUDÉHO PRÁVA a Blesku píše ZÁSADNĚ pan president...ty to nečteš?

S. Ševeček 7.1.2013 10:44

Čím to,

že když píše úvodník JAG, je to vždycky na úrovni a - ač ne vždy souhlasím - musím to akceptovat beze zbytku ...

J. Boleslav 7.1.2013 10:45

Re: Čím to,

JAG je víc doprava než Aston, asi proto Vám víc vyhovuje. I mně. :-)

V. Hajková 7.1.2013 10:47

Re: Čím to,

To  jste  mě  zklamal :-))))))))))))))))))))))

J. Boleslav 7.1.2013 10:51

Re: Čím to,

Vám snad vyhovuje Aston víc?

V. Hajková 7.1.2013 11:01

Re: Čím to,

To  jste  mne  nějak  nepochopil!   Jen  nevím  v  čem  to  nepochopení  spočívá!

M. Trhlík 7.1.2013 11:08

Re: Čím to,

To není problém paní Hajková. to nepochopení spočívá ve Vás, protože jste nečitelnáa mimo odkazy toho mnoho nevymyslíte.

K. Berka 7.1.2013 10:57

Re: Čím to,

http://www.budovatel.wz.cz/foto-index/prezident_karel_gott-a.jpg

V. Hajková 7.1.2013 10:43

to: p. JOHN

Pan  ing   Mach  se  od  nikoho  nenechá  vyživovat !   Je  evidentní  jak  toho  to  člověka  neznáte!   Jste  opravdu  hloupý  žvanil!  

R. John 7.1.2013 10:54

Jako vždy kecáte, až se vám od teček práší.

V. Petrová 7.1.2013 10:42

Tykadýlka

Když pan Smetana zaplatil škodu, kterou způsobil, tak je to v pořádku a o žádné další veřejné práci a zavírání do vězení nemělo jít. Patrně by ani nešlo, kdyby ho nesoudila "nezaujatá" manželka postiženého - Langra, kterého stejně voliči vykroužkovali. Proboha živého, to už se v demokratickém státě nesmí ani čmárat po předvolebních plakátech ? To přece k předvolebnímu boji patří a kdyby toho nebylo, tak si těch slavných plakátů ani nikdo nevšimne - "takových už jsme viděli"!

J. Kombercová 7.1.2013 10:55

Re: Tykadýlka

Urážka majestátu.

M. Prokop 7.1.2013 11:07

Re: Tykadýlka

Stejnou "logikou", pokud Janoušek zaplatí škodu poškozené, nemá  už být trestán?

J. Kombercová 7.1.2013 11:16

Re: Tykadýlka

To je to, na čem se neshodnem... když přirovnáváte trestný čin Janouškův k blbým volebním plakátům. Hernajs, toho Smětanu měli pověsit!

M. Prokop 7.1.2013 11:52

Re: Tykadýlka

Já trestní zákník nepsal ......oba se dle něj provinili, oba zaplatili škodu.