20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Slovenský příklad

Tisíce lidí na ulicích, protesty, petice, projevy. Přeje si někdo důraznější důkaz, že Miloš Zeman je člověk svou osobností nezpůsobilý vykonávat funkci prezidenta republiky, hlavy státu, politického svorníku a mezinárodního reprezentanta?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Kotas 15.3.2018 18:46

Re: Dva světy

Nebo konec hlásání ?

M. Prokop 15.3.2018 20:47

Re: Dva světy

Připomeňme si! :-P

P. Bolec 15.3.2018 18:49

Re: Dva světy

Babiš bude dělat šéfa GIBS ?

R. Neveselý 15.3.2018 18:54

Re: Dva světy

Ne, proč se ptáte?

P. Bolec 15.3.2018 19:18

Re: Dva světy

Spinkejte dál. Vás jsem nebudil.

M. Berka 15.3.2018 18:19

Satan 2

Mooc pěkný...

https://www.sciencealert.com/russia-announced-it-will-continue-testing-its-satan-2-nuclear-missile

S. Lazárek 15.3.2018 18:27

Re: Satan 2

Třeba tu krásu jednou uvidíte na vlastní oči, spíš čáru za ní.

J. Franke 15.3.2018 18:47

Re: Satan 2

Jó, satan byla značka kamen na piliny. Pamatuju si, jak děda pěchoval piliny do plechového válce, a v kamnech krásně hučelo...

Toto asi bude hřát víc.

V. Novák 15.3.2018 18:05

Tak podle Savčenko snajperům na Majdanu velel Parubyj.

Mmch. - vzpomene si ještě někdo z někdejších bojovníků za její svobodu, kdo to je?

A zajímá vlastně dneska ještě někoho ze skokanů na propagandistický špek, kdo vlastně na tom Majdanu střílel?

Dneska mají jinou hračku - a stejně jako tenkrát řvali "TO JANUKOVYČ NECHAL ZABÍJET!", tak teď řvou "TO RUSKO OTRÁVILO SKRIPALA!" - že, paní Václavíková, Hájková, Netzer, Rudolfe, Homarysi (tenkrát jen Rysi),...

A až se to vyšetří - pokud vůbec - budete mít zase jinou hračku, do které se zakousnete a budety vyřvávat zase novou Pravdu Zjevenou, budte hájit zase nový JPN...

M. Mařák 15.3.2018 18:11

Re: Tak podle Savčenko snajperům na Majdanu velel Parubyj.

A kdo jiný, proboha? Vždyť se mu to navíc hodí k sobotním volbám:

S. Lazárek 15.3.2018 18:15

Re: Tak podle Savčenko snajperům na Majdanu velel Parubyj.

Hodně to tlačí?

S. Netzer 15.3.2018 18:31

Re: Tak podle Savčenko snajperům na Majdanu velel Parubyj.

Ještě že vy jste takový odolný a nikomu na "propagandistický špek" neskáčete.

P. Han 15.3.2018 19:12

Re: Tak podle Savčenko snajperům na Majdanu velel Parubyj.

Však ho Rusové otrávili. A co jako? Anglie jim kvůli tomu válku nevyhlásí. A vy, místo abyste se prsil, jak se to vašim ruským soudruhům povedlo, jen zatloukáte a zatloukáte.

P. Vandas 15.3.2018 18:05

A potom, že se to nelepší.

Koukám na zprávy ČT1 o studentských demonstracích a ejhle, oni jsou vcelku vyvážené. A potom, že to nepůjde. :-):-):-)

V. Kotas 15.3.2018 18:12

Re: A potom, že se to nelepší.

V čem a jak jsou vyvážené ?

P. Vandas 15.3.2018 18:15

Re: A potom, že se to nelepší.

Někde řekli, že se účastnila polovina studentů, jinde zas ukázali a i pustili zvuk u odpůrce, onde zase ukázali aktivistku, jak to už dva dny organizuje "akci" na škole, kde nestuduje a nijak to s nadšenou podporou nepřeháněli. To mi vcelku ke spokojenosti stačí. :-):-):-)

R. Tesařík 15.3.2018 18:39

Re: A potom, že se to nelepší.

Poptal jsem se u nás ve škole. Něco tam jako bylo.. Co? Někdo tam mluvil, jak jsem se dozvěděl:-))

P. Vandas 15.3.2018 18:49

Re: A potom, že se to nelepší.

Něco podobného jsem tu meldoval od svého vnuka maturanta. A hned na mne skočil Schořík, až ze mne chlupy lítali. :-):-):-)

J. Blahová 15.3.2018 19:08

Re: A potom, že se to nelepší.

Též jsem se vnučky ptala jak se jí protestovalo. "Dobrý, skončili jsme dřív, tak jsem si napsala referát na pondělí." A pak že nemáme rozumnou mládež! :)))

P. Vandas 15.3.2018 19:11

Re: A potom, že se to nelepší.

Říkám to pořád. To jen někteří si myslí, že s nimi moho orat. Ne však se všemi a ne pořád. :-):-):-)

P. Vandas 15.3.2018 17:44

Tak dlouho tu budete kverulanti pyskovat, až

ten Babiš se naštve a bude kandidovat na toho prezidenta na Slovensku. A potom budete špendlíčkem škrábat a bude už pozdě. :-):-):-)

M. Prokop 15.3.2018 17:58

Re: Tak dlouho tu budete kverulanti pyskovat, až

Ještě by to chtělo, aby si tam vzal Zemana.

K. Berka 15.3.2018 18:03

Re: Tak dlouho tu budete kverulanti pyskovat, až

Miloš chtěl kandidovat v komunistické Číně, ale soudruzi v Číně mu to zablokovali neomezenou kandidaturou současného prezidenta Si!

P. Rajman 15.3.2018 17:43

Svoboda projevu je v demokracii samozřejmost,

která není vyhrazena pouze vládě, ale stejně tak opozici. Když se jej dovolává opozice (ať levá nebo pravá), je to v pořádku, je to její povinost. Když se jej v případě protestů dovolává vláda (ať pravá nebo levá) je to spíš výraz její nahluchlosti.

M. Berka 15.3.2018 17:46

Re: Svoboda projevu je v demokracii samozřejmost,

Jasně, ať si každý demonstruje jak chce. To je OK. Buď ať si vezme neplacené volno, dovolenou nebo demonstruje mimo pracovní dobu. Ne, že já to budu platit z daní...

M. Prokop 15.3.2018 17:51

Re: Svoboda projevu je v demokracii samozřejmost,

Jo, to vysvětlete odborářům, kteří si to (z vašich daní) navážejí autobusy.

M. Berka 15.3.2018 17:57

Re: Svoboda projevu je v demokracii samozřejmost,

Pokud jsou to pracovníci soukromých firem, tak mi do toho nic není. To ať si řeší zaměstnavatel. Mne zajímá pouze to, co jde z mých daní - veřejný sektor.

V. Kotas 15.3.2018 18:14

Re: Svoboda projevu je v demokracii samozřejmost,

A to jsou i učitelé a študenti.

P. Portwyn 15.3.2018 18:39

Re: Svoboda projevu je v demokracii samozřejmost,

Tak zas studenti neberou za docházku peníze.

Ale učitel by v pracovní době demonstrovat neměl. Kolega když kdysi (cca roky) jel na demonstraci, vzal si volno... Popravdě by učitel vůbec neměl sdělovat své politické postoje v pracovní době. Škola má být apolitická.

V. Kotas 15.3.2018 18:51

Re: Svoboda projevu je v demokracii samozřejmost,

To ano, ale když to vezmu do důsledků, tak jim přes daně platím minimálně veškerý servis a komfort, ve škole. Nebo si snad platí otop, elektřinu, atd. ?