5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

Šlo to rychle

V pátek vláda prosadila daň z mimořádných zisků a už týž den se Energetický a průmyslový holding Daniela Křetínského stěhuje z Česka do zahraničí. Zdanění pokládá prostřednictvím mluvčího za nesmyslné.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Doušek 6.11.2022 16:48

Po slavnostním projevu volgogradského gubernátora ku příležitosti opravy prasklého kanalizačního potrubí nové potrubí opět prasklo.

Tlak fekalií stalingraďanů byl obrovský.

P. Diviš 6.11.2022 16:49

Serou na to! :-P

J. Ganaur 6.11.2022 17:35

;-DR^R^R^

E. Novotny 6.11.2022 16:34

I za to, abys 'pomohl; cloveku kdyz je smutny chces zaplatit. To uz ale neudelam nikdy Je to dobre, co se vcdera stalo. Vlastne to byl pro me velky lek. Kaslu na tebe a kaslu na kazdeho kdo je stejna sketa jako ty. Nepotrebuju vas, vystacim si.

V. Sember 6.11.2022 16:36

Vykašli se na to;-D

P. Spáčil 6.11.2022 17:25

Zkuste psychiatra. Nebo potřebujete exhibici a veřejné řešení svých problémů?

M. Pivoda 6.11.2022 16:19

Cituji Lidové noviny (a nekomentuji):

Vedení Kyjeva připravuje scénář evakuace všech obyvatel města pro případ, že by v něm nastal úplný výpadek proudu. Starosta Kyjeva Vitalij Kličko varoval již v sobotu občany před tím, že se město může ocitnout bez světla, vody i vytápění.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/valka-na-ukrajine-blackout-kyjev-pripravy-nyt.A221106_160846_ln_zahranici_vag

E. Novotny 6.11.2022 16:16

Je tu x dopisu tvoji zeny, ktara dostavala biti i jako handikovana osoba, ktera ti musela nosit kazdy vecer piva i kdyz sotva nesla sebe a ktere jsi zahybal jeste tesne pred jejim skonem. Ty mi povidej ze se nekdy postaras o jeji hrob, zatim jsi to neudelal ani jednou.

V. Sember 6.11.2022 16:17

Kecáš a lžeš. A do mé rodiny se nenavážej. Jinak budeš mít těžký problém.

E. Novotny 6.11.2022 16:24

Ne, ona se navazela do mne a toto mi psala a je to tu. Problemu s tebou se nebojim, bylo jich uz neurekom a vzdycky jsem na to doplatila je nebo Pavel a ja. To co jsi tu ukazal vcera mi ale pomohlo pochopite, proc tech praskacu za totality byli tolik. Fakticky neznam cloveka, ktery by sel tak low - nakonec se zname ctvrt stoleti a ja jsem se ti sverila s lecczims, jako ty mne. Podivej se, jak jsi toho zneuzil. Nejpodlejsim zpusobem jaky si vubec dokazu predstavit.

V zadne narkoe jsem nebyla, blbe, ty na to abys lidi uvedl do narkozy nemas.

V. Sember 6.11.2022 16:26

Do narkózy se uvedeš sama. Nemusím s tím nic dělat;-D

V. Sember 6.11.2022 16:27

S čím ses mi svěřila? Ani netuším, jestli máš nějaké dítě. O mých synech víš všechno.

E. Novotny 6.11.2022 16:36

Jo o svych synech nevis vubec nic.

V. Sember 6.11.2022 16:40

Co to zase meleš. Staršího syna jsem přivedl na gympl na Malé Straně a s tím mladším, kterého jsem si přivezl z Motola, jsem s kočárkem brázdil celou Prahou. Nic takového jsi nezažila.

E. Novotny 6.11.2022 19:57

Ano, toho starsiho jsi ale trestal za to, ze ten mladsi, jehoz jsi mel na starosti, vypadl z kocarku a odnesl si to tvrde ten starsi. Nejen jsi ho fyzicky ztrestal. ale nechal klecet pomoceeho v predstini. Hodint. Pani Havove ci jak se jmenuje vyrid, ze mne muze polibit. Vubec nezna souvislosti ale jako psrava domovnice uz ma svuj nazor.

O. Hávová 6.11.2022 19:39

Madamme, jestli jste schopná sem tahat soukromé věci jiné osoby takovýmto způsobem, tak jste větší zrůda než ti vaši komunističtí práskači. A to pana Sembera opravdu nemusím.

E. Novotny 6.11.2022 16:18

handikooavana, to jest invalidni

M. Pivoda 6.11.2022 16:20

česky asi: hendykepovaná

E. Novotny 6.11.2022 16:25

Proste invalidni, co musela opatrit denne piva pro tohoto blba aby byl uspokojen.

V. Sember 6.11.2022 16:29

To už jsi fakt přehnala. Jiřina mě měla ráda. A pivo si strč do prdele. Zavolej Joshuovi, ať ti přiveze deset flašek vína.

D. Hrubý 6.11.2022 17:06

Handicapovaná. Když už. Ty vole... Máte to zapotřebí? Myslím všichni.

V. Sember 6.11.2022 16:22

Mimochodem, před dvěma týdny jsem tam byl. Je to přes celou Prahu. Ďáblický hřbitov. Mám ještě dva syny. Ti by se taky mohli postarat, když na tom ďáblickém hřbitově mají popel své matky. Upozorňuji tě ještě jednou: Strč si ty svoje kecy do prdele a neotravuj tady lidi. Nikoho to nezajímá.

J. Kombercová 6.11.2022 16:29

Co to tu předvádíte? Běžte se picnout, oba. Děkuji.

Maily určitě máte.

V. Sember 6.11.2022 16:31

Máte pravdu.

J. Ganaur 6.11.2022 16:16

Šlo to rychle!;-D;-D;-Dhttps://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-ve-fekaliemi-zatopenem-volgogradu-zprovoznili-nove-potrubi-hned-po-proslovu-zase-prasklo-40413735

V. Sember 6.11.2022 16:16

E. Novotny se už probrala z narkózy. Tož čau děvče;-D

J. Fridrich 6.11.2022 16:13

Je to zde nyní na nic. Nejsou zde ti hlavní komici na NP, tedy naše prorusácká Rudá Garda... Ani se nezasmějeme těm jejich debilitám...

E. Novotny 6.11.2022 16:08

U tebe by to byla jedno i kdyy jsi byl neobcanem do smrti, což je stejně nedaleko.

Včera ses tu předvedl náramně. Já si pořád říkala, kde že vzalo za totality tolik praskačů a včera jsem zjistila, že to bylo jednoduché. Stačí zaplatit pár skleniček.

A máme i udavače splachovací, co se otřesou a ráno zváni nanovo. Nicméně sembere varuju té, ještě jednou a máš těžký problém.

V. Sember 6.11.2022 16:12

Co to meleš?

V. Sember 6.11.2022 15:59

Nechal jsem si dělat novou občanku. Za čtrnáct dní by měla být hotova. Tu starou jsem na radnici nechal. Paní mi už ji zpátky nevrátila a nedala mi ani žádný papír. Takže teď jsem bez občanky. Čtrnáct dní budu neobčanem. V podstatě je to jedno. Problém ale bude, když dostanu doporučený dopis a budu si ho muset vyzvednout na poště. Podotýkám, že řidičák a pas mám propadlý. V podstatě teď nemám žádný doklad, kterým bych se mohl prokázat. Vlastně mám - rodný list. A dvě platební karty ze spořitelny. Snad to bude těch 14 dní stačit:-)