1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Sláva Čínské lidové republice, spasitelce našeho národa

Je mnoho toho, co se dá v současné situaci bezpříkladné zdravotní krize udělat. Jeden takový příklad podal prezident republiky Miloš Zeman. V době, kdy je třeba jednat věcně a bez emocí a je třeba víc než kdy jindy spolupráce a porozumění, zašťoural do vosího hnízda a své vyčmoudlé polívčičky ohřál snad na pěti plotýnkách najednou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Mařák 20.3.2020 20:55

Se mají vdát, nebo co, od vaření jsou tu v dnešní době chlapi.

P. Spáčil 20.3.2020 20:56

S tím vařením, pokud nic neumí, měli by za to poděkovat svým rodičům a sobě, že o to neměli zájem.

Ale celkově, není to pro ně lehké. Když k tomu přidáte učit se s dětmi, tak je to pro některé opravdu nářez.

P. Forejt 20.3.2020 21:02

dříve byly ženy v domácnosti naprosto běžně ....ale od té doby slovo hospodyně vypadlo ze slovníku.

V. Petr 20.3.2020 22:19

Roku 1968 vydala jedna žena článek, který se jmenoval "Osvobození od dětí." Takto ona viděla to levicové "osvobození ženy" a sama za sebe to odmítla, Nikdy předtím ani potom jsem nic podobného neviděl.

Korunu tomu nasadili už soudruzi Marx a Engels, podle kterých se měly děti hned po narození odkládat do kolektivních zařízení...

P. Vandas 20.3.2020 20:44

A s tou poštou je to jak u blbejch. Dnes jsem to řešil. Tři oznámení doporučených dopisů ve schránce i když byla žena doma. Volám na poštu, zda by mohli doručit znovu. ..Nemohli. A to musím tedy na Poštu osobně. Ano musíte. Tak jsem tam došel a celkem nikdo tam v poledne nebyl. Ale přesto nechápu, že nemohu dát poště souhlas s hozením doporučeného psaní do schránky, když oni mají zakázáno to předávat do mých rukou. :):-):-)

M. Mařák 20.3.2020 20:49

Pavle, no toto, jsem svišťákům u večeře vysvětlil, jak se dostala do Alsaska nákaza koronaviru díky evangelickým křesťanům z církve Otevřené dveře, a žena k tomu suše poznamenala, že to nejsou žádní praví křesťané, páč nemají papeže...

:-)

P. Vandas 20.3.2020 20:52

On si to Pán Bůh přebere, kdo je a kdo není pravý. Jsem si jist, že nebude zkoumat konfesní příslušnost. :-):-):-)

J. Ganaur 20.3.2020 20:59

Už jsem to tady dneska psal.Není čas zjišťovat kdo je kdo.Dvě dávky...

P. Boublíková 20.3.2020 20:52

Syn, když teď má volno, šel na brigádu na poštu. Už tam kdysi byl, tak ho znají. Je z těch pravidel tumpachový. A nosí se teď jen důchody, a sice všem co nemají účet - i těm, kteří si dřív chodili na poštu. Tak se má snad množství lidí na poště zase vracet na původní hodnotu, když tam část důchodců nechodí, nebo co. Jen aby to nebyli zas ti důchodci, co mají zůstat doma :-)

P. Spáčil 20.3.2020 21:00

Těch důchodů, co se vyplácely na poštách, je údajně 75.000. O to by měla klesnout návštěvnost pošt.

P. Staronový 20.3.2020 20:52

Nehledej logiku u státního podniku.

R. John 20.3.2020 20:53

Ty to máš kousek... ale já musím dálku až k Bohemce.... ač mám poštu za rohem... někdy to žena převede z pošty n poštu.... to jde.... tak to udělej také tak... kam to máš blízko..musíš mít fištróna... :-))

L. Kolman 20.3.2020 20:44

V Německu natočili hezký klip: "My z Browser Ballett říkáme koronaviru ano, planeta se jeho prostřednictvím ozdravuje. Je pozoruhodné, jak je virus spravedlivý. Vymete staré, ale mladí lidé infekci bez námahy přežijí. Generace 65+ naši planetu poslední půlstoletí devastovala." Který národ bude nejvíc zasažen, ptá se autor a vzápětí si odpovídá: "Američané, tedy ti, kteří planetu politikou růstu za každou cenu přivedli do nesnází. Možná je koronavirus odpovědí na turbokapitalismus. Zkrachovala letecká doprava, omezuje se výroba, slábne poptávka po všem. Planeta nemůže dostat lepší zprávu. Půjde-li to tak dále, možná zažijeme nový zelený ráj. Méně lidí znamení menší nedostatek zdrojů, znamená méně hladu, znamená méně válek a méně důvodů pro uprchlictví. Koronavirus je krásný a smyslupln reflex přírody, aby lidem opětovně řekla, kdo je tu pánem". Takové německé Přemluv bábu, přemluv dědka.

R. John 20.3.2020 20:46

Ty woe... koroňák přestává stíhat... nechceš si to hodit ?...Já si asi pustím plyn...taková stylovka...

J. Anděl 20.3.2020 20:48

To říkám od začátku.

Teda, jen tak opatrně naznačuju, abych nedostal přes hubu :-).

No, ale počkal bych ještě, jak se jim to bude líbit dál do budoucna. Zatím zásobování celkem funguje.

I. Kellner 20.3.2020 20:51

Je tu jedno velké riziko -

že korona odezní a vše se vrátí do starých kolejí.

P. Spáčil 20.3.2020 20:42

Nevíte, jak to teď bude s našimi nekonečnými seriály v TV?

Co budou závisláci dělat, kdyby to přerušili?

P. Forejt 20.3.2020 20:44

budou mít ČT3 ...tam poběží Chalupáři a znova Columbo, a znova Hercule Poirot, a znovu Vyprávěj, atd. ......bohužel jen v SD kvalitě.

J. Anděl 20.3.2020 20:45

Už prej přerušili.

Ale tahle závislost se dá snadno nahradit jiným produktem.

P. Vandas 20.3.2020 20:46

Jestli mi utnou Modrej kód, tak to bude konec. :-):-):-)

L. Kolman 20.3.2020 20:50

Po dlouhé době dávají dobrý film, tak se dívám. Aspoň teda Slováci. Dávají thriller Pád Bílého domu. Už se nemůžu dočkat konce, až bude z toho bílého baráku ruina. Hlavně kdo budou ti hrdinové - Rusové, Číňané, severní Korejci, Íránci, džihádisté?

J. Vobr 20.3.2020 20:34

VANDAS CHTĚL POUZE POUKÁZAT NA TO, že po pacientovi je před každým vyšetřením požadován souhlas !!!

Což potvrzuji !!!

J. Václavíková 20.3.2020 20:35

I když je v bezvědomí!

S. Lazárek 20.3.2020 20:37

I V BEZVĚDOMÍ!!!

J. Václavíková 20.3.2020 20:38

To především!!!!

S. Lazárek 20.3.2020 20:39

COŽ POTVRZUJI!!!

J. Vobr 20.3.2020 20:42

LAZÁREK TO MÁ V KOMPETENCI !!!

:-)))

S. Lazárek 20.3.2020 20:47

Hele, prý máš jednu z nejvyšších vysokých škol v ČR, tak jak je to s tím souhlasem u pacientů v bezvědomí? Ty to budeš vědět.

:-)))

:-)))

J. Venc 20.3.2020 20:57

Vobr řachne andrenalinovku do pumpy, počká na nádech, nechá kvalifikovaně odsouhlasit a zavolá do márnice.

Pulp fiction forever!

:-)

L. Kolman 20.3.2020 21:01

Nejvyšší školu mám možná já - na Palackého vrchu a navrch k tomu do devátého patra baráku na něm postaveného jsem nějaký čas jezdil.