28.10.2020 | Den vzniku samostatného československého státu


Sláva Čínské lidové republice, spasitelce našeho národa

20.3.2020

Je mnoho toho, co se dá v současné situaci bezpříkladné zdravotní krize udělat. Jeden takový příklad podal prezident republiky Miloš Zeman. V době, kdy je třeba jednat věcně a bez emocí a je třeba víc než kdy jindy spolupráce a porozumění, zašťoural do vosího hnízda a své vyčmoudlé polívčičky ohřál snad na pěti plotýnkách najednou. 

Nechal odvysílat na závěr zpravodajské relace TV Prima krátké povídání k národu. Už to, že ho odmítl nechat souběžně vysílat na veřejnoprávním kanále, je příznačné. Prezident veřejnoprávní média nenávidí a nejraději by je zničil. Proti intelektuálům a jmenovitě divadelníkům a hercům vystoupil dokonce dvakrát. Skvěle navázal na slavný výlev Milouše Jakeše v Červeném Hrádku, to byl projev, který předznamenal listopadový převrat v roce 1989: tehdy i komunističtí straníci uznávali, že režim s takovým blbem v čele musí padnout. Servilní poděkování Čínské lidové republice bylo ústředním bodem proslovu. Nikdo nám nepomohl, jen Čínská lidová republika, to je ten hlavní slogan projevu. No a politická opozice? Ta by měla prostě držet hubu, spolu s idioty komentátory.

V současné době mají všichni opravdu jiných starostí plnou hlavu, než aby věnovali přemrštěnou pozornost servilním žvástům sebestředného psychopata. Zeman samozřejmě není sám, kdo má žaludek na to, aby prodával svoje politické zboží, zatímco obětaví lidé pracují a nasazují své zdraví. Nicméně jde spíš o osobnosti na okraji, druhořadé politiky a aktivistické žurnalisty. Zde ale absenci základní slušnosti a míry vkusu projevuje hlava státu a to je opravdu šílené.

Aston Ondřej Neff


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.