2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Rozhodli jsme se odložit to

Na výzvu Miroslava Pocheho, aby mu sociální demokracie konečně řekla rozhodné slovo stran jeho nominace na ministra zahraničních věcí, odpověděl Jan Hamáček v pátek ráno, že na Pocheho nominaci trvá, a odpoledne rázně a jednoznačně prohlásil, že věc není tak žhavá, aby nepočkala po volbách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Matuška 2.9.2018 11:08

Co si takhle pustit Primu a sledovat Partii?

Bunga bunga!

V. Hájková 2.9.2018 11:13

Re: Co si takhle pustit Primu a sledovat Partii?

Jak ten fízl hubu otevře - tak lže ! Ale bojuje jako lev - volby jsou za dveřmi- a fízl dobře ví co český KOBLIHÁŘ a vyšilovač z imigrantu / které tu nemáme/ - CHCE SLYŠET!

V. Kotas 2.9.2018 11:20

Re: Co si takhle pustit Primu a sledovat Partii?

Podle sebe, soudím tebe, co ! Do tebe má stále hodně daleko.

K. Janyška 2.9.2018 11:54

Re: Co si takhle pustit Primu a sledovat Partii?

Tady s vámi souhlasíma a dodám pro mne i hrdelní zločinec... Dzp.

P. Boublíková 2.9.2018 11:13

Re: Co si takhle pustit Primu a sledovat Partii?

Já jdu okopávat :-)

J. Anděl 2.9.2018 11:49

Re: Co si takhle pustit Primu a sledovat Partii?

Kotníky?

;-)

V. Kotas 2.9.2018 11:14

Re: Co si takhle pustit Primu a sledovat Partii?

I když je tam Babiš, nekazím si neděli v poledne ani Primou, natož ČT.

J. Matuška 2.9.2018 11:44

Re: Co si takhle pustit Primu a sledovat Partii?

Dva detaily. Hlas azylanta/uprchlíkaz Berlína: musíme se sjednotit, v autobusech pojedeme do Chemnitz... Babiš jasně řekl, že nechceme multikulturní stát - ať v Belgii /?/ za sto let vznikne islámský stát, je to jejich věc - prosím berte v potaz hodně volný přepis. Jsem zvědavý, jestli si těchto detailů všimnou novináři...

J. Anděl 2.9.2018 12:00

Re: Co si takhle pustit Primu a sledovat Partii?

Jedni se sjednotí, aby se nesjednocovali druzí, čímž dosáhnou toho, že druzí se sjednotí. A máme dva týmy, dvě armády.

Tak to probíhá vždy.

Volba nespočívá v tom, za to umožnit či ne. Jen v tom, zda se zúčastnit toho procesu formování.

Když už je zformováno, většinou už si člověk ani nemůže vybrat, zda se konfliktu zúčastní, to je v rukách božích. Jen v konkrétních situacích opakovaně volí mezi zbabělostí a ctí. A okolí to nemusí hodnotit stejně.

V. Hájková 2.9.2018 11:03

KOBLIHÁŘI

NÁSTUP - na tv PRIMA! máte tam svého oblíbeného fízla a podvodníka :-)))))))

P. Spáčil 2.9.2018 12:17

Re: KOBLIHÁŘI

Tam bude vystupovat Kalousek? (:-))

A. Trick 2.9.2018 11:01

Jednota se drolí

Polské noviny Przegląd Sportowy uveřejnily v souvislosti s Ligou mistrů mapu Evropy s vyznačením fotbalových klubů, na které Krym patří Rusku

Německý TV kanál 3Sat 15. srpna v jednom z pořadů ukázal mapu, na které Krym patří Rusku.

V. Kotas 2.9.2018 11:03

Re: Jednota se drolí

Tak to bylo, je a bude.

P. Boublíková 2.9.2018 11:11

Re: Jednota se drolí

Však i Macron, když blekotal o nespolehlivosti usa a nato a uvedl jako alternativu bezpečnostní spolupráci s Ruskem, zmínil jako podmínku ukončení konfliktu na východní Ukrajině a o Krymu ani slovo.

Vypadá to, že Zeman měl zase pravdu :-)

P. Boublíková 2.9.2018 11:12

Re: Jednota se drolí

Zde blekotavý Macron, idol eurohujerů https://www.seznamzpravy.cz/clanek/s-evropskou-bezpecnosti-muze-podle-macrona-pomoci-i-rusko-na-usa-uz-pry-nelze-spolehat-54842

P. Boublíková 2.9.2018 11:22

Re: Jednota se drolí

Jak český politický establishment reagoval na výzvu francouzského prezidenta o možné spolupráci s Ruskem v oblasti bezpečnosti?

„Přesně, jak je u něj v takových případech zvykem — hlubokým mlčením. Čeští politici už tradičně čekají, jak Západ zareaguje, aby se pak mohli přidat na tu správnou stranu." Konec citace.

J. Anděl 2.9.2018 11:27

Re: Jednota se drolí

Ano, moc reakcí na to nebylo.

D. Bystriansky 2.9.2018 11:40

Re: Jednota se drolí

Mikron, líže konečník putlerovi!:-))) Netzer a spol. budou muset následovat svůj idol!?

J. Matuška 2.9.2018 10:40

Proč posílal Bakala před volbami v roce 2010

desítky milionů pravicovým stranám? Expremiér Paroubek získal nové informace a píše na miliardáře trestní oznámení

Koncem uplynulého týdne jste na Facebooku spustil anketu, zda je podle veřejnosti Zdeněk Bakala „vinen, nebo nevinen“. Ta doplňovala vaše oznámení, že už s advokáty chystáte trestní oznámení. Kauza je živá, probíhají různé soudní spory, proč je podle vás nutné dávat další trestní oznámení? A jaký trestný čin přesně by na základě vašeho podání měla policie prošetřovat?

V souvislosti s koupí minoritního podílu státu v OKD Zdeněk Bakala veřejně přislíbil, že bude prodávat tyto byty zájemcům z řad nájemníků. A to za výhodné ceny. Uvažovalo se tehdy v průměru o nějakých 40 tisících korunách. Pan Bakala tohle nikdy neudělal. Myslím si, že je potřeba se k tomu vrátit. V tomto směru chci podat trestní oznámení za nesplnění veřejného příslibu. (Veřejný příslib řeší Občanský zákoník - zákon č. 89/2012 Sb., § 2884-2889. Pozn. red.)

Mě nezajímá jen to, kolik stát dostal. Ty metody, jak udělat odborný odhad minoritního podílu pro stát, jsou různé. To mě zajímá až druhotně. Prvotně mě zajímalo a zajímá to, co je důležité pro lidi. Já jsem spolupracoval se sdružením nájemníků, kteří bydlí v bytech OKD, až do roku 2010, než jsem odešel z vysoké politiky.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Proc-posilal-Bakala-pred-volbami-v-roce-2010-desitky-milionu-pravicovym-stranam-Expremier-Paroubek-ziskal-nove-informace-a-pise-na-miliardare-trestni-oznameni-549757

J. Anděl 2.9.2018 10:51

Re: Proč posílal Bakala před volbami v roce 2010

Anketa, zda je vinen či nevinen.

To je teprve přímá demokracie, rovnou s přímou spravedlností :-)

J. Kombercová 2.9.2018 10:57

Re: Proč posílal Bakala před volbami v roce 2010

Jj. lidový soud, to už tu dlouho nebylo.

V. Kotas 2.9.2018 11:09

Re: Proč posílal Bakala před volbami v roce 2010

Vinen, nevinen, se netýká jen Bakaly, ale " pár " politiků a stáních úředníků.

V. Kotas 2.9.2018 11:12

Re: Proč posílal Bakala před volbami v roce 2010

státních

J. Anděl 2.9.2018 11:24

Re: Proč posílal Bakala před volbami v roce 2010

To jistě. Zaujala mě ta anketa. Otázka je, zda to někdy soud rozplete.

V. Kotas 2.9.2018 11:27

Re: Proč posílal Bakala před volbami v roce 2010

Či zda bude mít chuť to rozplétat.

J. Anděl 2.9.2018 11:52

Odhaduji, že ne.

J. Švarda 2.9.2018 10:32

Poche zlý duchČSSD

Pro postaveníČSSD je volba Pocheho zlá zpráva a ukazuje se, že většina členů a i většina občanů je proti

V. Hájková 2.9.2018 10:42

Re: Poche zlý duchČSSD

Víte je mně zcela ukradené jak to dopadne s p. POCHEM . SOCANI - nikdy nebyli muj šálek čaje! Jen by mě zajímalo - jak jste zjistil to, o čem ve své jedné větě píšete :-)))))))))))))))))))))))))

A. Trick 2.9.2018 9:59

Poslanec Verchovne Rady

Igor Mosijčuk vyzval ukrajinské orgány aby na sebe vzaly odpovědnost za vraždu hlavy DNR Alexandra Zacharčenka.

Kyjev má plné právo zabít odpůrce režimu a dodal, že Zacharčenka zabily ukrajinské tajné služby. Je známo, že na hlavu DNR bylo spácháno již několik atentátů. Dle poslance je jisté, že tyto atentáty se připravovaly v SBU.

Igor Mosijčuk obvinil ukrajinské orgány ze zbabělosti, že se nechtějí přihlásit k účasti na smrti Alexandra Zacharčenka.

TV 112

A. Trick 2.9.2018 10:10

Tisková oprava

Ihor Mosijčuk