3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Rebelové bez příčiny

Odkladem jednání o rozpočtu vrcholí další dějství krize, vyvolané rebelií šesti poslanců ODS vedených Petrem Tluchořem. Kompromis v jejich podání se rovná stoprocentní kapitulací konceptu nejen vedení ODS, ale celé koalice – vládní návrh je přece koaliční návrh a ODS ani nemá právo ho bez souhlasu partnerů měnit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Šimek 24.10.2012 19:33

Re: zn Hajková a jakejsi Prokop, jsou unešený množstvím všeho možnýho, co se prodává v supermeketech

vy budete asi mladej hoch, kterej nikdy v životě paštiku nejedl......

P. Boublíková 24.10.2012 20:06

Re: zn Hajková a jakejsi Prokop, jsou unešený množstvím všeho možnýho, co se prodává v supermeketech

Pane Šimku mě moc mrzí, že to co teď můžeme nakupovat v obchodech, nevidí třeba moje babička. Ona byla (po svém těžkém dětství na venkovském statku na Šumavě) taková trochu rozmazlená prvorepubliková panička, za komunistů se musela hodně uskrovnit a strádala tím, že nebylo k sehnání zboží, na které byla před válkou zvyklá (že by už na ně ani neměla prachy byla další věc)... co by řekla dnešní nabídce zboží by mě fakt zajímalo, ale myslím si, že kdyby přišla do obyčejného Alberta, myslela by si, že je v Americe.

J. Franke 24.10.2012 19:12

Re: zn Hajková a jakejsi Prokop, jsou unešený množstvím všeho možnýho, co se prodává v supermeketech

nebo si paštiku uvařit doma a šípky nasbírat a nasušit. Taky to tak dělám.

V. Vašek 24.10.2012 19:13

Re: zn Hajková a jakejsi Prokop, jsou unešený množstvím všeho možnýho, co se prodává v supermeketech

No jistě. Ale to by musel makat :D On radši „masovou“ paštiku za hubičku z Lidlu :D

J. Kombercová 24.10.2012 19:11

Re: zn Hajková a jakejsi Prokop, jsou unešený množstvím všeho možnýho, co se prodává v supermeketech

Že neodložil ty fialové brýle z léta.

V. Vašek 24.10.2012 19:12

Re: zn Hajková a jakejsi Prokop, jsou unešený množstvím všeho možnýho, co se prodává v supermeketech

Já myslel, že má rudý zákal a ne fialový.

F. Doušek 24.10.2012 19:19

Re: zn Hajková a jakejsi Prokop, jsou unešený množstvím všeho možnýho, co se prodává v supermeketech

F.Šimku, že vy zase kecáte? V Lídlu žádný uzeniny neváží, neb tam nemají pultový prodej.

V. Vašek 24.10.2012 19:22

Re: zn Hajková a jakejsi Prokop, jsou unešený množstvím všeho možnýho, co se prodává v supermeketech

No vidíte, to já nevím, neb tam nechodím. Takže zase jen kecal v deliriu. Některý lidi by neměli nikdy v životě boxovat, já to na tréninku říkám pořád. Když je někdo lemro a nechá se pořád otloukat, brzo zblbne.

F. Šimek 24.10.2012 19:31

Re: zn Hajková a jakejsi Prokop, jsou unešený množstvím všeho možnýho, co se prodává v supermeketech

Doušku, co když nechci 1kg, ale 10dkg? To mi naváží kde?

F. Doušek 24.10.2012 20:15

Re: zn Hajková a jakejsi Prokop, jsou unešený množstvím všeho možnýho, co se prodává v supermeketech

F.Šimku, kdekoli, kde mají pultový prodej. Ten však v žádném Lídlu nemají, ani například v Makru. A pokud jste koupil NĚKDE vážených 10 deka paštiky, pak se nemáte šanci dozvědět její složení.

J. Ryba 24.10.2012 18:36

Gellnere, až budete příště psát o sociálních dávkách, tak si nejprve načtěte, co to je a které se odvíjejí od životního minima

jinak blábolíte v hausnumerech...kde máte bod, od kterého odvíjíte tu polovinu, co je nad životním minimem? To počítáte jak? :-)

I. Gellner 24.10.2012 18:39

Re: Gellnere, až budete příště psát o sociálních dávkách, tak si nejprve načtěte, co to je a které se odvíjejí od životního minima

Všechny sociální transfery, které distribuujou pracovní úřady a magistráty činí ročně cca 70mld Kč. S tím nic neuděláte, i kdyby jste se tu upsal. Z toho vyplynula moje poznámka, že bych to seknul napůl a úspora je 35mld Kč. A to je vše.

J. Ryba 24.10.2012 18:46

Re: Gellnere, až budete příště psát o sociálních dávkách, tak si nejprve načtěte, co to je a které se odvíjejí od životního minima

když někdo bere podporu a nesplňuje další kriteria pro sociální dávky odvíjející se od ŽM, tak dávky nepobírá...takže to laskavě nezahrnujte do vašeho součtu pro výpočet poloviny z toho, co je nad životním minimem...."součtaři" :-))))

J. Ryba 24.10.2012 18:50

Re: Gellnere, až budete příště psát o sociálních dávkách, tak si nejprve načtěte, co to je a které se odvíjejí od životního minima

píšete: Gellner: Když seškrtáte součet vyplácených soc. dávek nad rámec ŽM na polovinu, máte 35mld. Ještě nějaký problém?

takto se věru k ničemu nedopočítáte tím, když idiotsky mícháte hrušky s jabkama....nehledě na "problémeček" s x zákony... :-)

I. Gellner 24.10.2012 18:52

Re: Gellnere, až budete příště psát o sociálních dávkách, tak si nejprve načtěte, co to je a které se odvíjejí od životního minima

Soc transfery PÚ a Magistrátů jsou 70mld/rok. Ještě něco?

J. Ryba 24.10.2012 18:55

Re: Gellnere, až budete příště psát o sociálních dávkách, tak si nejprve načtěte, co to je a které se odvíjejí od životního minima

klidně si na tom trvejte jako blb, když se zachová podpora, tak ji laskavě nezapočítávejte do vašeho idiotského součtu 70 miliard, který pak rovnou dělíte dvěma na 35 miliard...a ještě tu pak drze tvrdíte, že to "dělíte dvěma z toho, co je nad rámec ŽM"..... :-) to je neskutečnýýýýý

J. Ryba 24.10.2012 18:56

Re: Gellnere, až budete příště psát o sociálních dávkách, tak si nejprve načtěte, co to je a které se odvíjejí od životního minima

musím jet...sečítejte, násobte, dělte čísla, kterým nehovíte... :-)

I. Gellner 24.10.2012 18:59

Re: Gellnere, až budete příště psát o sociálních dávkách, tak si nejprve načtěte, co to je a které se odvíjejí od životního minima

Hojky, bukvičko.

J. Ryba 24.10.2012 18:42

Re: Gellnere, až budete příště psát o sociálních dávkách, tak si nejprve načtěte, co to je a které se odvíjejí od životního minima

uvědomte si, jak je stanovena podpora v nezaměstnanosti...vůbec ne od životního minima, ale od výše předchozího platu....sčítáte hausnumera, kterým nerozumíte...

I. Gellner 24.10.2012 18:50

Re: Gellnere, až budete příště psát o sociálních dávkách, tak si nejprve načtěte, co to je a které se odvíjejí od životního minima

To ano, nechť se podpora v nezaměstnanosti zachová. Tak nechť se např. příplatek na bydlení (nejzneužívanější dávka) zruší zcela. Já nediskutuju, co seříznout míň a co víc. Já říkám, že bych ušetřil 35 mld.

J. Ryba 24.10.2012 18:53

Re: Gellnere, až budete příště psát o sociálních dávkách, tak si nejprve načtěte, co to je a které se odvíjejí od životního minima

no ale když se zachová, tak ji laskavě nezapočítávejte do vašeho idiotského součtu, který pak rovnou dělíte dvěma...a ještě drze tvrdíte, že to dělíte dvěma z toho, co je nad rámec ŽM..... :-) to je neskutečnýýýýý

I. Gellner 24.10.2012 18:59

Re: Gellnere, až budete příště psát o sociálních dávkách, tak si nejprve načtěte, co to je a které se odvíjejí od životního minima

Klid, bukvičko.

L. Brabencová 24.10.2012 18:09

Na Primě Prostřeno

Dobré jídlo a  hádky nad talířem. Dneska Karviná.

J. Boleslav 24.10.2012 18:11

Re: Na Primě Prostřeno

Hlavně by neměli jíst ryby, aby jim při těch hádkách nezaskočilo.

L. Brabencová 24.10.2012 18:14

Re: Na Primě Prostřeno

Možná jsou režiserem zakázané. :-)

P. Vandas 24.10.2012 18:16

Re: Na Primě Prostřeno

Právě jsem nakrmil potomstvo. Žena jest churava a tak jsem uvařil véču pro devět liduch a to za 40min. Dušené kuřecí plátky na olivovém oleji, spagetti se sýrem a kečupem. Brnkačka.

L. Brabencová 24.10.2012 18:19

Re: Na Primě Prostřeno

Jste šikovný kuchař.Já se dívám na předkrm z uzeného lososa. :-)

L. Brabencová 24.10.2012 18:24

Re: Na Primě Prostřeno

Přihlašte se,můžete vyhrát 40.000 kč.

P. Vandas 24.10.2012 18:28

Re: Na Primě Prostřeno

 To zrovna. Dělat ze sebe blbce ještě v televizi. Mě stačí, že jej dělám zde.

L. Handzel 24.10.2012 18:43

Re: Na Primě Prostřeno

Neděláte. :)))