27.5.2024 | Svátek má Valdemar


Diskuse k článku

Přestaňte se zesměšňovat

Kotrmelec se zákazem cest do Tuniska už překračuje běžný rámec komiky s výkonem vlády nezbytně spojené. V úterý zakázalo ministerstvo zdravotnictví do této země jezdit a o dva dny později zákaz změnilo v nedoporučení. Budiž, týká se to v uvozovkách jenom dvaceti tisíc lidí, kteří se tam chystají odjet na dovolenou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Mařák 4.7.2021 18:50

Blonďatá Máňa dnes měla na sjezdu strany projev a myslím si, že z toho jejího Topolánkovského rozkročení Okamuru s Orbánem normálně vomejou, nebo co.

Prý je nutné, aby strana nezůstala uzavřená a je třeba ji otevřít všem politickým, proudům, občanské společnosti, asociacím a tak...

No toto, se z těch francouzských národovců stává úplný Václav Havel.

Neuvěřitelné.

P. Forejt 4.7.2021 18:53

zapomněl jste dodat, že byla opět zvolena do čela Národního sdružení ......bacha na to !!

M. Mařák 4.7.2021 18:55

Ano, tuto havlovskou stranu mám na mysli, nebo co se z ní momentálně stává...

:-)

H. Lukešová 4.7.2021 18:55

Marine Le Pen, která sama sebe líčila jako francouzskou vlastenku je pro otevřenou společnost tj. pro neomarxismus? Tak to jsem z toho paf, no ve francouzských poměrech se nevyznám.

M. Mařák 4.7.2021 18:59

"Krok zpět neuděláme, se vším respektem, jenž máme ke své historii, se již nevrátíme k Národní Frontě," řekla ještě ve svém mohutném ideologickém rozkročení.

H. Lukešová 4.7.2021 19:02

No to zírám. U nás někdy lidé říkali "my zíráme, vy zíráte, vizír!" :-)

J. Minarčík 4.7.2021 18:47

Jsem tu pod vlastním jménem,zbabělci pod cizím,využívám i přezdívky-tam kde to není podstatné,nebojím se útoků,nemám co skrývat,za nazorem si stojím,když se spletu-omluvím se,

k zachraňování starých na ukor vzdělávání je kravina,děti ten jeden rok doženou,staří už z hrobu nevstanou.:-/

H. Lukešová 4.7.2021 18:49

Já jsem tu také pod vlastním jménem a diskutovala jsem tu i pod známým nickem Kopretina od roku 2006.

M. Němec 4.7.2021 18:50

Já sem píšu pod jmény Němec, Forejt, Pivoda a Kellner.

Je to snad zakázané, Minarčík ?

M. Němec 4.7.2021 18:55

Němec, kterej ty vlastně jsi ?

?R^EU:-([>-]R^RvV

P. Forejt 4.7.2021 18:55

to byste musel být o mnoho chytřejší a né tak sprostý, pitomče ......

M. Němec 4.7.2021 18:59

O sole mio.

V. Zadák 4.7.2021 19:18

A ještě Sherclok Holmes, Věra Pohlová, Klausíček

P. Forejt 4.7.2021 18:46

zdravím všechny po propršené neděli ....

Asi půjdu v létě do kina, poběží tam Zátopek. Tedy von se vlastně jmenuje Neužil, ale říká si Zátopek ...tsssss

V. Mokrý 4.7.2021 18:47

Tady zatím ani kapka.

M. Němec 4.7.2021 18:31

Milá paní Lukešová , byl to zajisté Aerokarel .

Ale mě při té vší vehementní kritice EU panem Šebestou, zalíbilo se mě jesti slovo "eurokarel."

Stejně jako si myslím, že vůl je pan Toman, když si myslí, že chytá 160 TV programů a tím pádem je tzv.informovanej a vysmátej.

Oč byl šťastnější pan Masaryk, který nechytal TV program žádnej.

H. Lukešová 4.7.2021 18:45

Jakože pan Milan Prokop je pan Karel Šebesta, jak psal pan Pivoda párkrát? Tak mně to může být jedno, kdo je, je to jeho věc.

M. Němec 4.7.2021 18:48

Propíchl to tady Vandas.

A jedno je mi to víc než vám.

Ale je to eurokarel.

H. Lukešová 4.7.2021 18:51

Vás oceňuji, že jste si dal svou fotku do profilu, já zde koneckonců také má svou fotku. Je dobré mít představu, kdo je kdo. Normální člověk si stojí za svými názory a nestydí se za ně a neskrývá svou identitu.

M. Němec 4.7.2021 18:54

S tím s vámi souhlasím, na rozdíl od Forejta nebo Fajta.

V. Novák 4.7.2021 18:56

Z jiného soudku - včera jste litovala, že neumíte hebrejsky. Pro začátek v ivritu je dobrá tahle adresa: https://docplayer.cz/7974623-Ivrit-bkalut-twlqb-tyrb-hebrejstina-je-snadna.html. Je to v češtině a srozumitelné; je potřeba si stáhnout pdf, na té stránce se pletou samé reklamy.

Svého učitele angličtiny, který je britský Žid, jsem svým "cohorajim tovim" dokonale zaskočil... Mě zase zaskočilo, že v ivritu se ohýbají i předložky.

H. Lukešová 4.7.2021 18:59

Děkuji, tak odkaz si uložím a zkusím se naučit i trochu víc slovíček než slovíčka Eretz Yisrael, Medinat Yisrael, Hashem, Am Yisrael.

R. Toman 4.7.2021 18:55

Tak vy jste zase informovaný a vysmátý z místního konzumu. Holt každý máme své informační zdroje, pod plachetkou osobo. TGM sice neměl TV, ale měl internet jako to říkal jeden z Pirátů. A těm se dá věřit.

M. Němec 4.7.2021 18:58

To vy jste tady, hostivařská treagédie, chlubil tím, že máte 160 TV programů a nic vám tudíž neunikne.

Bohužel, uniká vám tím pádem všechno.

R. Toman 4.7.2021 19:12

Žvaníte, jako obvykle. Akorát jsem psal, že nepotřebuji ČT a nevím proč jí musím platit, když mám tolik jiných programů. A mnohdy daleko kvalitnějších. Blahůrku, Blahůrku paměť už vám neslouží, sundejte plachetku z hlavy, a třeba se vám zase aspoň trochu rozsvítí.

P. Jirkovský 4.7.2021 18:08

Omlouvám se panu Prokopovi (s dovolením se přidržím tohoto jména); kdybych jen měl tušení, co ten nevinnej žertík způsobí, věru bych napsal nějaký seriosní příspěvek třeba na téma "Vliv požehnaných sošek panenky Marie, umisťovaných na Horehroní do salaší, na zmetání bahnic v jarních měsících lichých let".

A. Dudík 4.7.2021 18:27

A TAM HORE NA POVÁŽÍ ... SEDĚM KILO UNDA VÁŽÍ !!! ;-D;-D;-D

A. Dudík 4.7.2021 18:35

Nekecám ... uvádím zdroj :

https://www.youtube.com/watch?v=oEjrLuHJVFc

;-D;-D;-D

D. Polanský 4.7.2021 18:43

Na Horehroní není moc salašů, to spíš na Liptově.

J. Kejkrt 4.7.2021 17:25

Tři měsíce výuky z domu vymazaly celý rok vzdělávání - píše Seznam.

Vědci opět objevují, že včely dávají med. A to dokonce vědci z několika evropských zemí. Asi jim to někdo štědře platí.

Tady se o tom běžně psalo, že zachraňujeme životy starých na úkor vzdělání (a kvality života) dětí. Že vyrůstá generace ještě větších tupců, než obvykle. Jenže tyto názory se smetly, zatímco děti nevolí, důchodci jsou nejdůležitější, protože úplatnou, voličskou skupinou. Pro děti nejsou ani vakcíny, ani testy .. akorát hadry přes ksicht.

Blbě se to poslouchá a čte, já vím, ale je to pravda.