18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Pavlův pokus o atentát na Zemana: smrt smíchem

Petr Pavel ještě před inaugurací slíbil, že se k tomu postaví už jako prezident hned v pátek po inauguraci, v pátek oznámil schůzku s ANO příští středu a po schůzce tuhle středu Alena Schillerová kudy chodila tudy hlásila, že ANO podá ústavní stížnost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Mokrý 16.3.2023 8:00

;-):-)

:-)

J. Havelka 16.3.2023 8:02

;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D

J. Rybník 16.3.2023 8:00

:-)

R. Gramblička 16.3.2023 8:03

tak to jó

J. Majzlík 16.3.2023 8:37

"Zvolili jsme ho, abychom ho měli, kdo je ten chlapík, zdalipak ho znáš? Jakpak bychom to všichni nevěděli, že je to hejtman, ochranitel náš"!

W + V - Těžká Barbora.

Já nic, já muzikant.

J. Havelka 16.3.2023 7:56

Kyjev stojí a vládnou mu stateční Ukrajinci.

Prezident Zelenskyj žije.

❤✌

Je čtvrtek, 386. den ruské invaze.

F. Pavelka 16.3.2023 7:57

Tak hned po ránu:

Slama U kravína

URRRAAAA [UA][UA][UA]

R. Gramblička 16.3.2023 7:58

;-D;-D;-D;-D

J. Havelka 16.3.2023 8:01

To je málo inteligentní gramblička hele..

;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D

D. Mach 16.3.2023 8:03

Pozor, Krabička umí i 4 smajlíky. To je víc, než dokáže šimpanz po měsíci tvrdého tréninku.

D. Mach 16.3.2023 7:55

Důchodci s nejnižšími důchody na valorizaci dokonce vydělají. To se moc nezmiňuje.

https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-postihne-to-i-chude-duchodce-bohatsi-prijdou-mesicne-o-tisice-40425960#dop

J. Fridrich 16.3.2023 8:04

Ano, těch osm a půl důchodce s důchodem 8 000 korun na tom vydělají.. To je to PODSTATNÉ, že, pane Mach...

D. Mach 16.3.2023 8:06

Ti nenažraní budou nespokojení stále, pane Fridrich ...

J. Fridrich 16.3.2023 8:17

Tak to jste hooodně přestřelil... Podle vás, tedy například skvělý neurochirurg, který za svůj život zachránil stovky pacientů, a celý život studoval novinky ve svém oboru - a měl tedy po zásluze vysoký plat, a nyní má tedy i vyšší důchod je "nenažranost".. Jste polámaný komunistickým rovnostářstvím, a je mně vás líto, Machu...

P. Boublíková 16.3.2023 8:20

R^

L. Beneš 16.3.2023 8:29

Po rovnostářství se sáhne, když se to hodí. Jinak se bude zdůrazňovat, že nemáme všichni žaludek stejný.

J. Fridrich 16.3.2023 9:05

..."že nemáme všichni žaludek stejný." -

To říkají jen ti největší hlupáci, kteří neví, jak musí fungovat lidská společnost, aby se rozvíjela. Heslo "Všem stejně" zlikvidovalo komunismus, a to je moc dobře...

L. Polehla 16.3.2023 8:31

Každý den mu připomínám, ať se zamyslí co píše. Zbytečně, není toho Mach schopen!

J. Hejna 16.3.2023 8:29

A hloupí nebo navedení zůstanou, pane Machu, hloupí nebo navedení.

P. Spáčil 16.3.2023 8:08

Však takovej Havelka je proto spokojenej. ;-D

F. Navrátil 16.3.2023 7:53

Tato parodie na operetního jenerála podepíše všechno, co mu Kolář podstrčí. Kariéristovi nezáleží na občanech, na důchodcích, na právu.

M. Baloun 16.3.2023 7:59

Přesně v imtencích svého přepracovaného posudku na letouny Casa;-D

P. Pepax 16.3.2023 8:10

R^ Popsal jste ho přesně, legrační univerzální generál, ale to bylo jasné dávno před volbami.

D. Mach 16.3.2023 7:53

Rusko soustředí své hlavní úsilí na směry Lyman, Bachmut, Avdijivka, Marjinka a Šachtarsk. Za uplynulý den v těchto oblastech provedlo více než 75 útoků. Přestože se mu dostává silného odporu ze strany obranných sil, Rusko nadále používá taktiku teroru proti civilnímu obyvatelstvu Ukrajiny a nepřestává s údery a ostřelováním obydlených oblastí. Za posledních 24 hodin provedlo tři raketové útoky, včetně útoku na objekt civilní infrastruktury v Charkově. Ukrajinci oproti tomu sestřelili nepřátelský letoun Su-25 a 13 bezpilotních prostředků různých typů. Raketové a dělostřelecké jednotky zasáhly řídicí středisko, tři oblasti soustředění nepřátelského personálu a vojenské techniky a také dvě radarové stanice a protiletadlový raketový systém.

https://cnn.iprima.cz/on-line-on-line-rusko-stale-ostreluje-obydlene-oblasti-ukrajinci-zasahli-ruske-ridici-stredisko-207493?utm

kdo konečně dokáže zastavit russký teror?

F. Pavelka 16.3.2023 7:56

Tak hned po ránu:

Slama U kravína

URRRAAAA [UA][UA][UA]

D. Mach 16.3.2023 7:57

To jsem docela rád, že vás to sere, russofilcko! ;-D

J. Fridrich 16.3.2023 8:05

Tupí kolaboranti neradi slyší, že jejich rudá armáda je bita...

L. Beneš 16.3.2023 8:31

Machchu, pusťte se do toho. Vy na to máte!

L. Hančar 16.3.2023 7:52

Odepsání nepotřebných hlasů prokremelské lůzy ( 60+) podepsáním protiústavního zákona ( volně parafrázuji vlastní slova hradního gumového panáka ) je jen maličká epizoda reinkarnace VH Pávka I. Podívejte se na poslední díl Modrého jelena. Rozhovor s Čaputkou. Tam je soudruh jenerál svůj, nenašel jsem Kolářovo sluchátko v jeho uchu. Tam veřejně deklaruje, co v něm je. Major Terazky hadr. Nastává srážka s aktivním blbečkem.

P. Kučera 16.3.2023 7:50

A odsudkem Astona nesouhlasím.

Pokud zde sledujete moje příspěvky, snad si pamatujete, že právě tento postup bych volil i já. Proč?

1) Prezident je součástí výkonné moci, rozhodující slovo v naší zastupitelské demokracii má tedy vláda. S vládou by měl být tedy v souladu, nedělat vlastní politiku, když navíc vádní návrh prošel demokraticky oběma komorami parlamentu.

2) Stojí zde proti sobě dva naprosto přesvědčivé antagonistické důvody: burcující stav státního rozpočtu, potažmo státního dluhu na straně jedné a přísná advokátská právní námitka o pochybném vyhlášení nouzového stavu a o retroaktivitě.

Co má mít přednost? Záchrana našeho rozpočtu, nebo pozitivněprávní naplňování právního řádu? Ten výjimečný stav je podle zákona oprávněn ve třech důvodech: ohrožení bezpečnosti země, ohrožení majetku či životů a hrozba velké ekonomické škody. Mysím, že nemusí být nplněny najednou všechny tři důvody, ta hrozba velké ekonomické škodu tu je. Existuje bonmot o naplňování zákonné spravedlnosti až do posledního živáčka. A státní dluh coby něco, co se nás, občanů, vůbec netýká, vnímají jen ti občané, kteří vůbec nechápou, že státní dluh je hlavně dluh jejich!

Pavel řekl už po inauguraci, že ZÁVZNĚ vykládat kroky vlády, parlamentu i prezidenta je oprávněn jen a pouze ústavní soud. Není to žádná třetí komora parlamentu, ale poslední štace - ano, jmenovaná, nikoli volená, ale proto vyvažující a nepodléhající aktuálním emocím.

Kde se stala chyba? Samozřejmě v pozdním nastolení kauzy na stůl, termíny se prošvihly. Ale bylo tady předsenictví EU, máme tu válku... To nejsou omuvy, ale polehčující okolnosti. Pavel vždy opakoval, že bude komunikovat SE VŠEMI, tak to hold dělá.

A na závěr: důchodci (i já) přidáno dostanou, přežijí to. Jde o kompromis, a já jsem příznivec (tohoto) kompromisu.

Přeji dobrý den.