30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Omyl Markéty Pekarové Adamové

Ve čtvrtek večer debatovala šéfka strany TOP09 o čerstvé volbě Štanislava Křečka v ČT. Seděla vedle Tomio Okamury, ten Křečka podporoval, Pekarová Adamová byla proti, to ale není podstatné. Na úplný závěr Okamura argumentoval, že Křečka zvolil parlament a že parlament byl zvolen ve svobodných volbách. Na to Pekarová Adamová odpověděla, že svobodné volby mají autoritářské režimy taky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Malovec 15.2.2020 9:10

Jaképak jiné nazírání než mužské, nejsem-li genderově a korektně rozmazaného pohlaví. Samozřejmě, i tupé krasavice do politiky patří a v případě sličné paní Pekarové je to nanejvýš nutné, by pomohla TOP do zapomenutí.

V. Mokrý 15.2.2020 8:48

Sabotéři z Lidovek.cz - článek/ Zdeněk Pohlreich:Umět vystavět fór, dají prémiově/placený.

Říká to správně - na plnou hubu a nebere si servítky.

J. Venc 15.2.2020 8:57

Nenažranci ze svěřeneckého MAFRA fondu. Zaměstnancům bych nevyčítal nic.

:-)

V. Mokrý 15.2.2020 9:22

Samozřejmě že jsem myslel bafuňáře.

J. Franke 15.2.2020 9:37

Jsou to Babišovy noviny...

P. Kmoníček 15.2.2020 8:47

Astone, mýlíte se. Za bolševika opravdu volby byly vydávány oficielně za svobodné. Jaký paskvil ve skutečnosti byly je věc jiná.

J. Drobný 15.2.2020 9:06

Pane Kmoníčku, buď jste za bolševika ještě nebyl nebo nevolil, tak byste neměl plácat nesmysly, když o tom víte jen to co je v novinách a ČT. A pokud ano, tak by mě zajímalo jestli jste volil kandidáty NF, volby byly povinné. Neúčast se přece tvrdě trestala.

O volebním paskvilu se dá úspěšně hovořit právě teď, když ke zvolení stačí 16% oprávněných voličů. Pak se nemůžeme divit, že tam někteří sedí už více než 20 let a na preferenční hlasy se do PS dostanou i z posledního místa kandidátky. A máte-li trochu povědomí o právním řádu, tak musíte uznat, že ten současný, třicet let vylepšovaný paskvil, prostě nemá chybu. Ani soudci se v něm nevyznají, natož obyčejný občan.

V. Kolman 15.2.2020 9:35

Před mnoha lety to v divadle řekl moudrý pan Werich ve scénce s panem Horníčkem.

U nás (v té době!) je svoboda slova. Ale ve svobodném světě je svoboda i po slově!

J. Drobný 15.2.2020 10:49

Já jsem přesvědčen pane Kolmane, že takoví lidé jako Snowden nebo Assange by s vámi určitě nesouhlasili.

J. Vobr 15.2.2020 8:46

VRACÍM DISKUSI K MERITU VĚCI :

Prostě "svobodné volby" sice ano, ale připustit k nim jen takové kandidáty, kteří uznávají "vedoucí úlohu" lepšolidí.

______________________________

SI TO UŽ KŮŮŮRWA PAMATUJTE !!! Jinak půjdete do inkluze :-)))

V. Heidlerová 15.2.2020 8:53

Když tak uvažuji o termínu "lepšolidi", tak nevím, kam se zařadit. Srovnávám se přirozeně s našimi vedoucími vzory MZ a AB a jejich družinami a nějak se nemohu zorientovat. Potom mne napadlo srovnání s paní Monikou a jinými dámami z vedoucí smečky - a zjistila jsem, jaký životní styl mám zvolit, abych patřila mezi lepšolidi. A záhada je vyřešena.

V. Hájková 15.2.2020 9:11

To jste napsala naprosto dokonale - ale pochopení od zdejší ""inteligentní smečky " nečekejte - přeji hezký den!

J. Laták 15.2.2020 9:23

Muselo se hodně změnit, aby nakonec zůstalo vše, jako za Rudých psů. Aby ne, vždyť vděčnost a oddanosti k CCCP měla pod kontrolou předlistopadová huť (KGB & STB) z Prognosťku a jejich slavní výDOBYTCI, tehdejší LEPĚOLIDÉ. Lepšolida Miloše Zemana, pověstného svou genialitou bezvýznamného trouby budou ovládat krom Kremlu i čínští průmyslníci, ale nakonec dojde i "pravičáka" Klause. Jeden bude čehý, druhý hot, a to by v tom byl čert, aby se v tehdejším Československu něco neujalo. A když už konečně došlo i na hýčkané a dobře utajované eso bolševiků pro "lepší časy", miliardáře a lepšolida Andreje Babiše ..., co víc si přát?

J. Vavrochová 15.2.2020 9:51

Dle vašich diskusních příspěvků soudím, že opravdu patříte mezi dámy smečky paní Moniky Pajerové, tedy mezi ony lepšolidi - lepší lidi; tady není jiná volba.

J. Novák 15.2.2020 8:44

Ta ženština pouze odhalila to, co si opravdu myslí. Nic více, nic méně.

J. Vobr 15.2.2020 8:47

TAK !!!

V. Heidlerová 15.2.2020 9:02

Kdybyste nebyl zarytě předpojatý, tak byste si zjistil, jaké byly třeba volby presidentské a kdo je financoval, pak byste přišel na to, že s našimi volbami není vše tak úplně v pořádku a že p. Pekarová neřekla zase nic tak světoborného, jen to pan Aston pěkně nafoukl. Nejen Křeček je pro svou funkci přestárlý....

J. Drobný 15.2.2020 9:24

Paní Heidlerová, máte nějaké bližší informace o financování kampaně stahovače králíků s naslouchadlem? Docela by mě to zajímalo.

No a že naše volby nejsou v pořádku, o tom žádná. 30 let můžeme sledovat kam nás ten poměrný systém zavedl. S výjimkou opo-smlouvy se vždy vytvářejí koaliční vlády, slepence různých názorů, které nutně vyústí v kompromisy. My vám to - když vy nám to. A podle toho to tu i vypadá. Takže za mě - většinový systém, funguje to jinde, proč ne tady. To by ovšem takové trpasličí strany reprezentované právě "krasavou s kérkou" zmizely z politické scény a to bychom potřebovali ze všeho nejvíc. Vadí vám starci Zeman a Křeček, ovšem pokud něco plácne stařičký kníže, tak učůráváte blahem.

F. Kusák 15.2.2020 8:39

NP čtu dlouho, téměř od jeho vzniku. Autora Neffa mám rád, je to bystrý a inteligentní pozorovatel vnějšího světa. Vždy jsem si vážil toho, že si tady mohu přečíst různé názory, tedy i ty, kterým jsem nefandil. A diskutéry jsem bral vždy jako takový debatní klub lidí, kteří většinou vtipně glosovali názory autora nebo sebe navzájem, a to bez urážek. Ale tak, jak se mění naše společnost, mění se i parta diskutujících. Bohužel. A některé duchaplnosti je zbytečné komentovat.

V. Mokrý 15.2.2020 8:50

! 1* !

D. Polanský 15.2.2020 8:58

Tak nekomentovat. Dát do placu svůj názor a tečka. Lidi jsou jací jsou. I svět je jaký je.

J. Vaníček 15.2.2020 9:00

Je to tak, nalezli sem a zničili to jako všechno. Kdo asi, že by geronti? Těžko, asi "nová mladá síla"?

J. Venc 15.2.2020 8:29

Okamura zrušil embargo na naší/vaší televizi? Se divím, že do studia vůbec trefil.

Aston by měl vysvětlit, jak si představuje dělící čáru mezi hrou na svobodné volby a skutečnými svobodnými volbami. Permanentně zde čtu, kterak tihle a tamti zlořádi u nás ty volby ovlivňují - tak jsou ještě svobodné anebo ne? Anebo jsou ty kategorie tři - svobodné, svobodně ovlivněné a nesvobodné?

:-)

V. Hájková 15.2.2020 8:33

Pan NEFF- končí svuj uvodník touto větou: Bez vzájemného respektu budeme jen zabetonovaný Blbákov a ne prosperující demokratická Česká republika.

Přitom on sám, je ten poslední , kdo se svou ""královskou radou řídí!

J. Venc 15.2.2020 8:38

Výrok přesný a pravdivý, praxe odlišná. Tak už to bývá.

Jak psával pan Schořík - občanská válka na dohled!

:-)

P. Han 15.2.2020 8:39

To se divím, že jste s tou objektivní analýzou nezačala u sebe.

V. Hájková 15.2.2020 9:01

Chápu- kam tím míříte! Ale nikdy nemohu najít jediný duvod - proč bych měla hledat byť špetku respektu k prolhanému prezidentu - který táhne zemi evidentně na východ! Auž vubec se nedá najít duvod v případě slovenského komunistického fízla- dnes trestně stíhaného podvodníka ve funkci předsedy vlády!

Vám kupodivu tito lidé konvenují- mně opravdu konvenovat nemohou!

V. Heidlerová 15.2.2020 9:05

Neraďte druhým, začněte u sebe.

R. Tesařík 15.2.2020 9:27

Myslíte paní Hájkovou?

V. Hájková 15.2.2020 9:29

VAŠE POŠTĚKÁVÁNÍ JE - je užasné:-) :-)