18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Obstrukce proti obstrukci

Zabetonovaný parlament se dostává do bezvýchodné situace, takže dochází ke groteskním výjevům. Opozice obstruovala přijetí vládního návrhu na zvýšení daní, načež v pátek ministryně Maláčová obstruoval poslaneckou úpravu zákona o zvýšení rodičovského příspěvku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Spáčil 3.11.2019 21:38

Feministky to nebudou, je to pro ně výhodnější z hlediska sociálních dávek.

V. Mokrý 3.11.2019 23:16

Tak jest ! R^

M. Prokop 3.11.2019 21:44

Jo, dost, až moc. V USA hodně vymizely provdané černošky. Podpůrné programy způsobily, že je výhodnější být svobodná matka.

Tady mnoho manželství sice nefungovalo ideálně, ale z ekonomických důvodů fungovalo. Teď už nemusí. Těžko říci, zda je to dobře nebo špatně. Každopádně vědomí, že není nutno se přizpůsobovat a stát se postará, zrovna tomu přizpůsobování a omezování svého ega nesvědčí.

R. John 3.11.2019 21:45

Je to hodně, když k tomu přidáme rozvedené... tak to vypadá na pěkný sociálně -ekonomický průser .. a jako "bonus" politický....

P. Boleloucký 3.11.2019 21:51

Možná, že nejste informován, ale ono je to vždy poskytováno z daní. Vy jste spíše hrabali a škrtali a tím se volby nevyhrávají.

P. Boleloucký 3.11.2019 21:25

Opozičníci, vykašlete se už na zprofanovanou kritiku Babiše a jeho vlády. Ať ti vaši navrhnou co lepšího udělají pro občany za jejich vydřené prachy (daně). Jak zatočí s dostupným bydlením. s klesající životní úrovní důchodců, se školstvím, dostatkem MŠ, učňovským školstvím, s nárustem exekucí a zvyšováním bezdomovectví...... Místo toho pořádáte opakující se dokola honem na čarodějnice, dávno zrušenou jakousi stb a žijete v minulých křivdách, které jste fakticky podporovali. Někdo více někdo méně. Ty mladé to dnes nezajímá.

M. Prokop 3.11.2019 21:28

Mnoha pokusy ověřeno, že peníze nejlépe využijí ti, kdo si je vydělají. Jen socani, obzvláště jejich komunistická větev, je chtějí používat a občas i rozdávat místo nich.

M. Kolář 3.11.2019 21:23

Na lidovky.cz o Cummingsovi,šedá eminence brexitu..... Už jenom název toho spolku - Konzervativní přátelé Ruska... Dobrý, jako ..

https://1url.cz/xM6ul

R. John 3.11.2019 21:27

Ale je to přítel rusobolševika upřímný... to se mu musí nechat... také divná existence..

R. John 3.11.2019 21:10

Tak Boleloucký nebude slavit....se mu nedivím... za bolševika by chodil s pendrekem, vykonával již malou stranickou funkcičku za buřta a rekreaci na Krymu... a tohle životní štěstí mu sametovka vzala... no tomu se říká pech... a přitom to měl kádrově na jedničku...tomu říkám lidská tragedie...možná by to dotáhl i na okresního tajemníka strany...:-))

P. Boleloucký 3.11.2019 21:43

Co zase meleš za nesmysly? V 89 jako devatenáctiletý jsem měl holou perdel, ale byl jsem s tím obdobím spokojený. 3 měsíce na hostovačku v Rakousku za šilinky, kocóři,zkrátka život bez starostí. Teď starost o majetek, co s lovama, do 16,00 hokna, naštěstí dobře placená. Kvůli tomu nemůžu ani viset na kompu od božího rána. Parádní vedlejšák z dohazování fotbalových talentů, velké love z pronájmu nemovitostí. Já platím takové daně, že by to s tebou seklo. Mám ale výhodu nežiji v Praze a mám na život jiný pohled.

R. John 3.11.2019 21:55

Klesal ti tlak... tak sem ti ho musel zvednout... mám o tebe starost..bys mě měl poděkovat...:-)) Když jseš na tom dobře, zajeď si do jižních Tyrol na ryby... a vůbec na dovču...parádně jsem si zachytal a potom i dobře napapal... kříženec lososa a pstruha americkýho je nejen vynikající na papů, ale těžkej bojovník... 80ka amur je proti tomuhle torpédu beránek.... A k těm daním, chlapče, nevěř tomu.. zase si něco namlouváš... bohužel, platíme daně jak mourovatí a jsou to pálky...

P. Boleloucký 3.11.2019 20:50

Nevím jestli budeme tak nadšeně oslavovat 40 výročí sametu, jak to současné 30. Raketové zvyšování cen, nedostupnost bydlení pro mladé, ohrožení ilegální migrací, zadluženost států EU, běsnění s klimatickou změnou, odchod VB z EU........EURv

M. Prokop 3.11.2019 20:52

Já i 50té - furt lepší než za vás bolševíků.

P. Boleloucký 3.11.2019 20:55

Strécu, toho se už nedožijete !:-P

V. Mokrý 3.11.2019 20:58

Také bych se rád dožil toho 50tého výročí, co na to budou říkat pravnoučata.

M. Prokop 3.11.2019 21:29

Od pádu bolševíka se věk dožití prodlužuje.

M. Kolář 3.11.2019 20:58

Když si člověk vzpomene na Československo osmdesátých let a porovná to s dneškem.. Slavit se bude.. ;-)

P. Boleloucký 3.11.2019 21:08

Na to špatné z dost dávné minulosti se zapomíná. V hlavě zůstanou jen hezké vzpomínky. Mám na mysli dobu těch 10 let před sametem. Osobně hodnotím přímo nádhera. To už byly banány i toaletní papír. :-)

M. Mařák 3.11.2019 21:13

To jste asi žil někde jinde než já. Banány a hajzlpapír rozhodně nebyly, jsme o tom s kapelou napsali i song "Nikde není papír, čím si vytřu p..., třeba novinama, bude z toho průser..."

P. Jirkovský 3.11.2019 21:22

Nejhorší byly nedělní odpoledne, šedý, bez budoucnosti a perspektivy. Banány nežeru ani teď a mám bidet.

P. Spáčil 3.11.2019 21:36

Proč jste nešel do přírody?

P. Jirkovský 3.11.2019 21:56

Brambůrku s máslíčkem, píšu o něčem jiným. A žil jsem a žiju v přírodě. To s tím nemá co dělat.

M. Mařák 3.11.2019 21:19

To rozhodně, je to úplně jiný svět a ta upocená totalitní šeď komoušské diktatury se naštěstí vytratila.

R. John 3.11.2019 20:36

Omlouvám se Oldovi s Vobrem... nejsou žádní ouchyláci, ale trénují v parku svlékaní, aby nenápadně pronikli na nuda pláž... ještě jednou se hrdiným kontrarozvědčíkům omlouvám.... :-))

R. John 3.11.2019 20:34

Žádám Oldu s Vobrem, aby se neodhalovali v ústavním parku, ale odhalovali škůdce ústavu.. primář vám dal plnou důvěru a vy takovéhle prasečinky... ta tlustá kuchařka dostala strašnej šok...je na neschopence a nevím, kdo bude zítra vařit..

P. Boleloucký 3.11.2019 20:19

Ty průzkumy preferencí politických stran by se měly zakázat. Příznivci těch ohrožených, začínají propadat zoufalým náladám, což se projevuje i tady na NP.;-) EURv

M. Mařák 3.11.2019 20:29

Ti Vaši komouši žádná sláva, to je fakt, toto...

P. Boleloucký 3.11.2019 20:37

Proč moji ? Netrpím snahou být stranicky organizován. Fandím jen těm co to dělají dobře a uspokojí životní potřeby většiny. Komunisty do toho netahejte emigrantský zoufalče.EURv

M. Mařák 3.11.2019 20:52

Aha, měl jsem takový dojem z těch Vašich příspěvků a tak.