8.5.2024 | Den vítězství


Diskuse k článku

Nejen Klaus si ťuká na čelo

Angela Merkelová s Barackem H. Obamou se včera poplácávali po zádech a vzájemně se ujišťovali, jak báječně své země vyvádějí z ekonomické krize. Německá kancléřka dostala od amerického prezidenta dokonce Medaili svobody, placku, která se skutečně na potkání nerozdává.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Trhlík 9.6.2011 6:43

Re: Pane Hofmane,

Pane Prokope,Klaus má na druhou stranu pupínky z řady lidí a řeší to vždy "po svém".Když mu to nesedí,tak to dává vždy najevo.Škoda,že stejně aktivní nebyl do roku 1989.To by se ti komunisté museli složit nejméně o 10 let dříve.Bohužel,jeho schopnosti prorazily na veřejnost až po pádu komunistů a to mu zůstalo napořád.Vystupuje se  svými názory tenkrát,až má jasno,že bude mít pravdu on.Asi tak,kyž neprší celý den a večer řeknu,že jsem to říkal. Pehe má tu smůlu,že není Klaus a podle toho to tak vypadá.Kdyby měl stejné názory Klaus,jeho příznivci budou blahem bez sebe.

R. Tesařík 8.6.2011 20:48

Re: Pane Hofmane,

jaké chcete argumenty proti výrokům, klaus není dobrý prezident, klaus přichází s bizarními postoji, Klaus se nechal zvolit pomocí komunistů(mimochodem je to lež) a tak pokračuje celý článek. Nedělejte si z nás srandu.

V. Hajková 8.6.2011 20:09

DÁMY A PÁNOVÉ

Právě jsme  se dozvěděli,  jak ŠVÝCAŘI - jako NĚMCI   uzavřou své  jaderné elektrárny!!   Kolik- 1- dvě???Když   se člověk zamyslí-  tak nějak si musí říci-  proč  jsou  v jejich   zemi  nutné??  Pro výrobu   - hodinek-  ovčí vlny-  nebo  bankovního  servisu  pro  svět???  JEJDA-   a podle  jednoho pána se rozhodla   tato federace - k tomuto činu-   po šílené   vlně tsunami- v Japonsku- sakra-  co kdyby  ta  vlna  vlítla - mezi užasné   Švýcarské  kopce!!!!  NEUVĚŘITELNÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

L. Brabencová 8.6.2011 20:11

Re: DÁMY A PÁNOVÉ

Je to úlitba Zeleným.Každý hlas se hodí a navíc, když jsou na mizině, aspoň se ušetří. Všude hledejme peníze,

L. Brabencová 8.6.2011 19:57

Nenechte se rušit, ještě něco zajímavého.

Za 7 hodin bude úplné zatmění měsíce. a Ještě pěkná fotografie.

http://www.astro.cz/apod/

P. Hofman 8.6.2011 19:57

Přání k 70. narozeninám Václava Klause

Kdo chce, tak si to vychutná. Kdo na to nemá, bude plivat žluč.

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jiri-pehe.php?itemid=13367

L. Brabencová 8.6.2011 19:59

Re: Přání k 70. narozeninám Václava Klause

čtařlístku, přes Word to vypadá takhle

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jiri-pehe.php?itemid=13367

 

P. Hofman 8.6.2011 20:05

Re: Přání k 70. narozeninám Václava Klause

Děkuji, jste na mně hodná. Já ale používám Google Chrome a tam to nejde. Už jsem to zkoušel, ale nic. Na IE mně to jde rovnou, tam nepotřebuji ani ten Word.

L. Brabencová 8.6.2011 20:06

Re: Přání k 70. narozeninám Václava Klause

já jsem si ho nenainstalovala, i když je rychlejší.

P. Hofman 8.6.2011 20:12

Re: Přání k 70. narozeninám Václava Klause

Já to vždycky přebírám od dětí. Něco u nich uvidím, zalíbí se mi to a šup s tím na můj PC i laptop. Děti pak přejdou k něčemu jinému, já ale zůstávám. Tak jsem přešel i z OE k jinému klientovi, IncrediMail. Dnes se před nimi vytahuji, jak s tím umím víc, než oni.

L. Brabencová 8.6.2011 20:16

Re: Přání k 70. narozeninám Václava Klause

u nás je to také tak. Ale já se nemám čím pochlubit, umím jen to co mě naučí.))

R. Sedláček 8.6.2011 21:06

Re: Přání k 70. narozeninám Václava Klause

IE je k ničemu. Je úplně mimo všechny ostatní systémy a dělá jen problémy. Při tvorbě webu je dobré ho ani nespouštět, ale zobrazuje jinak bloky a tak se musí dolaďovat výsledek. Mozzila Firefox 4.01 je fakt dobrá a propracovaná. Podobně pracuje Opera. Je spolehlivá, ale pomalá. Google Chrome je nejrychlejší, ale často natahuje chyby a spadává, Pro mne je jednička Mozzila. Přiznávám, že způsoby hyxpertextových odkazů ve jedn. prohlížečích jsem nezkoumal.

P. Vandas 8.6.2011 20:03

Re: Přání k 70. narozeninám Václava Klause

 Myslíte to zatmění měsíce?

P. Hofman 8.6.2011 20:06

Re: Přání k 70. narozeninám Václava Klause

Je to lákavé, ale v ten čas budu mít asi zatmění sám.

L. Brabencová 8.6.2011 20:07

Re: Přání k 70. narozeninám Václava Klause

stačí se podívat z okna.))

R. Sedláček 8.6.2011 20:09

Re: Přání k 70. narozeninám Václava Klause

Pehe je vyhlášenej machr. Jen víc takových moulů v našich novinách.

L. Brabencová 8.6.2011 20:13

Re: Přání k 70. narozeninám Václava Klause

Je mluvčím určité části politického spektra. Zaorálek ho rád čte.))

P. Hofman 8.6.2011 20:15

Re: Přání k 70. narozeninám Václava Klause

Jsou tací, kteří si kupují celý život boty jen od jednoho ševce. Proč ne. Já mám rád pestrost, i když toho nejoblíbenějšího Schumachera mám též.

M. Franková 8.6.2011 20:31

Re: Přání k 70. narozeninám Václava Klause

Tak jsem to přelouskala, a musím konstatovat- Pehe opět nezklamal.

L. Brabencová 8.6.2011 20:34

Re: Přání k 70. narozeninám Václava Klause

co jiného od něj očekávat.

M. Franková 8.6.2011 20:41

Re: Přání k 70. narozeninám Václava Klause

Jo, a jsem zrozenec 13ctého dne v měsíci a jednou za čtyři roky slavím v pátek. Ale jinak jsem normální, zdráva a bez zjevné vady.))

V. Hajková 8.6.2011 19:40

to: p. VANDAS

Nějak , mne překvapujete!   Ale je  to Vaše  věc!  Znám  spoustu  vtipných  lidí,  kterým bych  ruku nepodala-  p. Hofman   mezi ně  patří! 

M. Franková 8.6.2011 19:46

Re: to: p. VANDAS

Tak tak, Já si též vybírám, s kým si panáčka dám a s kým nikoli.

V. Hajková 8.6.2011 19:50

Re: to: p. VANDAS

Díky!!!!!!!!!!

P. Vandas 8.6.2011 19:57

Re: to: p. VANDAS

Pan Hofman je vzdělaný a milý člověk. To, že má mnohdy jiné názory, mne nikdy nijak nepopuzovalo, nejen u něj, ale i u jiných oponentů. Zbytečně ten názorový střet přenášíte do osobních antipatií, které z principu netové diskuse osobní být nemohou. Jsem si jist, že i s panem Janyškou bychom se, při osobním setkání  zasmáli nad našimi zhusta vyostřenými soudy. Bez nich, by to zde byla nuda a vězte, že bych se té nudy nezúčastnil. Věřím, že i Vy byste, při osobním setkání s panem Hofmanem změnila své ostré soudy.

L. Brabencová 8.6.2011 20:05

Re: to: p. VANDAS

Já tomu také věřím. Když to nejsou Kelišové,tak se dá diskutovat s každým.

M. Franková 8.6.2011 20:26

Re: to: p. VANDAS

za "diskutovat" a před "es" bych dala SKORO.

P. Hofman 8.6.2011 19:35

Po Němcích končí s jádrem i Švýcaři

Bern - Švýcarský parlament schválil vládní návrh na uzavření jaderných elektráren v zemi.

Pro hlasovala většina dolní komory - Národní rady. Zákonodárci souhlasili s tím, že Švýcarsko v budoucnu uzavře všech pět jaderných reaktorů.

Souhlasily všechny parlamentní strany, kromě Liberálních demokratů a nacionalistické Švýcarské lidové strany.

Debatu o bezpečnosti a výhodách jaderné energie vyvolala březnová nehoda v japonské elektrárně Fukušima, jejíž reaktory těžce poškodily zemětřesení a následná vlna tsunami. (Zdroj: Aktuálně.cz)

M. Franková 8.6.2011 19:42

Re: Po Němcích končí s jádrem i Švýcaři

Rozhodli, jak rozhodli. Myslím, že v tomto případě jen čas ukáže, zda je odstávka jádra myšlenkou dobrou či zcestnou a předčasnou. V době, kdy Verne psal své fantasy, angličtí lordové tvrdili, že cestující ve vlaku, pohybujícím se nad 50km rychlost, zahynou. Čas ukázal, že se nemýlil Verne, lordové velmi.

P. Hofman 8.6.2011 19:49

Re: Po Němcích končí s jádrem i Švýcaři

Já tomu vůbec nerozumím, jen fandím každému, kdo přichází s technickýma novinkama. Vždy mně ale hlavně fascinuje ta schopnost nějaký skvělý nápad realizovat, neb snílků jsem už v životě zažil hafo.

Ale spíš se ptám: Když to vyjde, jak na to bude reagoval zbylý svět?