18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Nejen Klaus si ťuká na čelo

Angela Merkelová s Barackem H. Obamou se včera poplácávali po zádech a vzájemně se ujišťovali, jak báječně své země vyvádějí z ekonomické krize. Německá kancléřka dostala od amerického prezidenta dokonce Medaili svobody, placku, která se skutečně na potkání nerozdává.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Varadinková 8.6.2011 16:56

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

:-)))))))

M. Varadinková 8.6.2011 16:54

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

Já vytahuju klíšťata dost často našemu psovi i kocourovi a není to vůbec jednoduché.  I když mají oba drahé obojky proti klíštatům, tak to pomáhá jen zčásti, stejně vždycky nějaká klíšťata nachytají. Například o víkendu měl kocour přísátá tři klíšťata přímo u análního otvoru! Považuji za vyloučené, že by se jednou přisáté klíště dalo strhnout oblečením či vyčesat.  To ani omylem. Vyčesat z kožichu se dá jedině to klíště, které se ještě nestačilo přisát. Ne nadarmo se říká: drží se jako klíště. A samo se pustí jedině když už je opravdu napité a to trvá několik dní a to místo celou dobu hodně svědí. Však taky poznám na psovi, že má klíště, když si to místo neustále drbe.

J. Kadeřábek 8.6.2011 16:55

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

Škoda, že ty hranice jsme ochotni dodržovat my, obyčejní lidé, ale ne Bursíci a spol. To jak nás ožebračí s fotovoltaikou je mimo veškeré hranice.

J. Kombercová 8.6.2011 17:06

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

Právě proto je důležité si napadené místo po vytočení desinfikovat a hlídat... také jsem měla jedno nakažené borreliozou, včasným podáním antibiotik jsem vyvázla bez ztráty kytičky. Klíšťata rozhodně nelze brát na lehkou váhu, tj. i po vyndavání klíšťat zvířátkům se pečlivě mýt.

S. Maršálek 8.6.2011 15:54

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

Měl ho pod pytlíkem a Jau Jau to nezjistila.((((((((((((((((((

P. Hofman 8.6.2011 16:04

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

A vám vaše milostivá choť kontroluje denně podpytlí? Šťastný to muž.

S. Maršálek 8.6.2011 16:21

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

No mne ještě ano, nýbrž nejsem ještě za zenitem.))))))))))))))))))

F. Doušek 8.6.2011 16:03

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

Klíště prý prochází třemi vývojovými stadii, a v každém je nakažlivé.

S. Lazárek 8.6.2011 15:20

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

Copak asi má příroda a osud přichystáno na Vás, milá paní Varadinková, už to taky víte nebo je ještě brzy.....?

Takhle psát o někom, kdo je vážně nemocný a leží na ARO, je......to by mi asi administrátor nepustil.......

P. Hofman 8.6.2011 15:25

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

Ona za to nemůže, neb jí se ta nemoc už rozšířila. Tak se asi raduje z neštěstí jiného. To je ale přeci pro Lžinenávistníky normální lidský postoj.

S. Lazárek 8.6.2011 15:27

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

Jsou asi věci, které nikdy nepochopím a snad ani chápat nechci......

P. Hofman 8.6.2011 15:30

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

Přitom s vaší ikonkou by člověk řekl, že číháte ve stínu u každé nebezpečné křižovatky. Jak lehce tvář oklame.

M. Varadinková 8.6.2011 15:40

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

To spíš ve Vašem mozku se ta nemoc už dávno rozšířila, trpíte totiž zjevně halucinacemi a chybným úsudkem.

M. Varadinková 8.6.2011 15:37

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

Já jsem si  jedno klíště vytáhla zrovna předevčírem a doteď mě to místo svědí.  A svědilo to už předtím, díky tomu jsem ho taky vyhmátla. Proto nechápu, že si někdo může přisátého klíštěte nevšimnout. Přisáté mohlo být necelých 12 hodin, v neděli k večeru jsem byla se psem v lese, v pondělí ráno jsem to klíště objevila. Ale musím Vás zklamat, encefalitidu nejspíš nedostanu, proti té jsem naočkovaná. Tak možná boreliózu byste mi přál?

Jinak nechápu - to, že někdo leží nemocný na ARO přece neznamená, že jsou vymazány všechny jeho činy a nesmí se o něm psát jako o zeleném škůdci, když jím je.

S. Lazárek 8.6.2011 15:43

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

To zásadní jste už o sobě sdělila, netřeba se v tom dál nějak patlat a s tím, že něco nechápete Vám také bohužel nepomohu, to musíte sama......

M. Martinovská 8.6.2011 16:01

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

Objevila jste to klíště po 12 hodinách, encefalitida může přejít do krve po 2-3 hodinách. Tolik k tomu, že děláte z nemocného Bursíka blbce, že si klíštěte nevšiml. Psát o někom, kdo leží na ARO, jako o zeleném škůdci, samozřejmě můžete - internet snese skoro všechno - ale je to mimořádně chucpe.

S. Maršálek 8.6.2011 16:23

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

Nedramatizujte to tak. Už se tady udály daleko horší příhody.

M. Varadinková 8.6.2011 16:41

Re: Příroda bojuje proti zeleným škůdcům všemi dostupnými prostředky

Já z něho blbce nedělám, to přece říká jeho Katuška, že si ničeho nevšiml. Krom toho není třeba dělat blbce z někoho, kdo jím tak jako tak už dávno je:-)

Zelený škůdce zůstává zeleným škůdcem, bez ohledu na to, kde zrovna leží. Tvářit se, že je to najednou někdo jiný, to dovedete jen Vy pravdoláskoví pokrytci. Jeho nemoc přece nic nemění na tom, že to, co dělal a prosazoval, bylo škodlivé.

J. Láníček 8.6.2011 14:24

Tak to dopadá, když to skoro všem klesá,

blbne Merkelová, blbne Obama, ti naši si drží vysoký standart furt, blbnou stabilně a kontinuálně i když nám tady naopak všechno stoupá. U nás nemůže být nic jak jinde, my musíme mít vždycky něco extra. I ta krize se tady vyskytla úplnou náhodou, původně se nám měla vyhnout velkým obloukem, páč tady na ni číhal jeden z největších žijících světových ekonomů - škrtmajstr Kalousek - největší ekonom široko, daleko a nejspíš i vysoko !

P. Hofman 8.6.2011 14:41

Re: Tak to dopadá, když to skoro všem klesá,

Nerouhejte se. Ten je u nás až na druhém místě. Nad ním trůní jiný kabrňák, to bledne i Hayek.

O. Uživatel 8.6.2011 15:35

Uživatel požádal o vymazání
P. Hofman 8.6.2011 15:37

Re: Tak to dopadá, když to skoro všem klesá,

Ten je taky dobrej. Ale já mířím výš, ještě výš...

S. Maršálek 8.6.2011 14:21

Zajímavá zpráva!

Ředitel ČT Janeček, podlehl tlaku místní diskutérky Hájkové a odstupuje z funkce údajně ze zdravotních důvodů. Pozor na Hájkovou!

V. Hajková 8.6.2011 14:30

Re: Zajímavá zpráva!

Klídek-  KAŠPÁRKU!!

J. Láníček 8.6.2011 14:30

Z holubice míru Hájkové mám i já strach,

akorát nemám z čeho odstoupit (a zdraví mi zatím také slouží - třikrát klepu na dřevo). Dneska není dobré být nemocný, natož k tomu ještě chudý. To bych se zrovna nechal zapsat do toho registru k dobrovolnému utracení v případě vážnějšího onemocnění ! Prý se bude v této souvislosti zkoumat výše majetku a kdo nebude mít dostatečnou jistinu, bude tam zanesen povinně !

P. Hofman 8.6.2011 14:45

Re: Zajímavá zpráva!

Tak to začne u modro-oranžovo-rudejch pěknej šrumec, koho za něj. Už se na tu komedii těším.

J. Schwarz 8.6.2011 14:06

Dokud nebude Evropa

jednotná, je pořád ještě šance zachovat zdravý rozum alespoň někde. Němci si mohou domů nastěhovat skoro celé Turecko a zrušit jaderky, Francouzi zase adoptovat araby od palestiny po Maroko a ke každému "banlieu" jaderku naopak přistavět, pokud ale nebudou mít moc vnutit své fóbie všem a všem taky rozdistribuovat "vzácné muslimské hosty", pak je brzo přejde smích a třeba se jim i navrátí rozum - pokud už nebude pozdě. Pro ostatní ale pořád existuje naděje, že se rozklad nerozšíří k nim. Sjednocování Evropy na bázi idiotského multikulturalismu a  sebemrskačské "politické korektnosti" je třeba zabránit za každou cenu.

J. Jílek 8.6.2011 13:40

a to víte.....

že Masaryk vyznamenal Mussoliniho nejvyšším metálem? A že první ženskou nositelkou Nobelovky byla hraběnka Kinská? To mi přijde zajímavější, než panprésorův itinerář

P. Hofman 8.6.2011 14:21

Re: a to víte.....

Doufám, že až se vrátíte, tak napíšete Zápisky z cest. Ale ne abyste to odbyl jedním dílem.

J. Jílek 8.6.2011 13:22

JAG má taky představu o Zemi

jako mnozí pacienti o léčbě......že k ní existuje něco jako návod k použití a záruční a servisní list