Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Nechoď Vašku s pány na led…

O Babišovi radši nemluvit, toho předváděli zavřeného in effigy rovnou před soudem, před kterým stojí, Fischer je známý homofob, Hilšer si vyrobil politickou stranu na výrobu milionů a Středula nosí drahé hodinky.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LF

Podniky které vyráběli sovětskou munici pro artilérii, který byly zprivatizovány ožívají, zavádí se znovu výroba, aby měla ukrajinská armáda čím pálit na okupanta.

Jenže než se tato výroba obnoví, to není zalejt tlačenku voctem, tak Rusko se bude z Ukrajiny pakovat.

0 0
možnosti
JT

Ano, Astone je to opravdu velmi trapné, Rohanová je nevolitelná. A Astone, pusťte si namluvený životopis agenta Pávka, pardon, generála Pavla a jestli se nepoblijete, to bych se tedy velmi divila. Lehce dohledatelné na youtube, namluvil velmi civilně Zbyšek Pantůček. A vy, co jste to slyšeli, přestaňte se smát, to se nesmí!

0 0
možnosti
Foto

VÝKVĚTE NÁRODA NAZDÁÁÁR !!!!!!

___________________________

K vlajce hléééď ;-D;-D;-D

0 0
možnosti
Foto

Komouše do koše!

Pávka a Bureše nechat v dešti na střeše!

Fůůůj! Fůůůůj! Komoušský to hnůj!

0 0
možnosti
JF

"Rusko mámí ze Západu první vstřícný krok. „Jako první věc (Biden) uvedl, že by se Putin měl stáhnout z Ukrajiny. To by podle něj mělo být důkazem, že Putin je připraven jednat (...) Spojené státy stále neuznávají nová území jako součást Ruské federace, což samozřejmě značně komplikuje hledání podkladů pro vzájemnou diskusi,“ citovala v pátek mluvčího Peskova ruská agentura RIA Novosti. Scholz nicméně Putinovi odvětil, že jakékoli diplomatické řešení konfliktu na Ukrajině musí zahrnovat stažení ruských sil z ukrajinského území." -

Oba lídři to agresorovi řekli správně - stáhněte vojska z Ukrajiny, a můžeme jednat. To je ZÁKLAD pro zahájení jednání.

0 0
možnosti
PS

Když se dobrovolně stáhne z Ukrajin, tak o čem se bude jednat?

0 0
možnosti
JF

Vyhlašuji vítěze - SUPERDEBILA včerejšího dne, a je to známý favorit této soutěže, P. Odložil. Svůj vítězný výpotek zplodil 3.12.2022 22:02 :

"Kdy ti šmejdi pochopí, že jediné řešení je omluvit se Rusku za veškerá příkoří a zaplatit ztáty !! ....n-tssss"

Blahopřejeme, a nepolevuj soudruhu...

0 0
možnosti
Foto

Russko mě stále umí překvapit. Předsedkyně Rady federace Valentina Matvijenko, navrhla zue státního rozpočtu vybavit všechny vesnické kulturní domy a kliby akordeony!

Valentino neblbni, víš co stojí ty černé fusaky pro rudoarmějce a ručníky s osuškami pro jejich matky? A ty hned " Na garmošku zahráli".... Putin chujlo!

0 0
možnosti
JF

"Einsteinovo šílenství. Stejně jako starý recept nefunguje ani Green Deal.„Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“ Tento citát je připisovaný Albertu Einsteinovi. Jeden z největších mozků historie by nepochybně měl z dnešní doby radost."-

Rozumní lidé používající kritický zdravý rozum vědí, že i tak zvané vědecké práce uvozované větou - "Všichni renomovaní vědci říkají", že - to a to, prostě je nezvratné, a PLATÍ... Toto platí i pro současné ALARMISTY Green Dealu. Že se názory vědců na změny klimatu na naší planetě mění, je jasně vidět na této zprávě z celkem nedávné minulosti - 21. května 1975 renomované New York Times napsaly: "Klima se mění. O tom jsou vědci pevně přesvědčeni. Dříve nebo později je znatelné ochlazení klimatu považováno za nevyhnutelné. Vědci předpovídají novou dobu ledovou. Ještě v roce 1979 varovali lidstvo: Připravte se, že budete mrznout. Znečištění atmosféry vyvolá dobu ledovou.

Toto je na hlubší zamyšlení, kam nás dnešní klimatologičtí alarmisté vedou... Ten odklon od uhlí a spalovacích motorů je jistě dobrý cíl, ale ne tím PŘEKOTNÝM a DIREKTIVNÍM způsobem, tedy nerozumně urychleným vypínáním klasických zdrojů, ale rozložením na rozumně delší POSTUPNÉ kroky...

0 0
možnosti
VM

DOBA SE HOLT MĚNÍ.

A na oteplování se dá více vydělat.

0 0
možnosti
Foto

Česko se ocitlo pod masivním útokem ruské páté kolony, která vypálila tisíce dutých hlavic, resp. dutých hlav.

Největší škodu duté hlavy napáchaly na sociálních sítích, kde dopadly na profily tisíců obyčejných Čechů.( ne moc chytrých)

0 0
možnosti
IP

I35g11o59r 98P50á16v53e94k

4. 12. 2022 5:22

;-D a tebe to chuju děsí? Ale máš recht. No u svých určitě najdeš ještě místo na hůře ale pospěš si, bude to jak kdysi ve frontě na banány nebo hajzlpapír. Ale to nemůžeš pamatovat.

0 0
možnosti
Foto

Pravě jsem dodělala vaječňák. Protože moje starší dcera Marřkétka má narozky 16.prosince, tak jí už pár let dávám k narozkám flašku domácího vaječňáku. Také vám přeju hezký advent.

0 0
možnosti
JU

J64a90n 38U15r74b67a82n

3. 12. 2022 23:17

Válka na Ukrajině a masová mobilizace vyvolaly vlnu nelegální emigrace Rusů do USA v rozsahu, který američtí celníci nepamatují. Během rozpočtového roku 2022 bylo na jižní hranici Spojených států zadrženo 21 763 ruských občanů, uvedl web The Moscow Times s odkazem na The New York Times.

ale v USA je dají do internace....no, furt lepší, než pojít na frontě nebo shnít v ruSSáckým krimu...

0 0
možnosti

Co to je 21763 proti 145 000 000? a Ssyčení vám nepomůže, jen vám zase unikl Vítr...;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz