Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Nechoď Vašku s pány na led…

O Babišovi radši nemluvit, toho předváděli zavřeného in effigy rovnou před soudem, před kterým stojí, Fischer je známý homofob, Hilšer si vyrobil politickou stranu na výrobu milionů a Středula nosí drahé hodinky.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PO

pokud Francie stojí za zásadami OSN (?), o čemž se dá pochybovat (viz nálety na Libyii v 2011), tak by měla také respektovat článek ....o právu na sebeurčení ...tamtéž !!!

0 0
možnosti
Foto

Bezdůvodnou okupací?

Aha.

0 0
možnosti
PO

z Ukrajiny se stane jakýsi neurčitý fragment mezi Kyjevem a Lvovem .....o tom už dnes asi žádná ???

0 0
možnosti
MK

Ukrajina bude zcela suverénním státem, dobře vyzbrojeným a směřujícím pryč od ruského stoletého fašismu.. Těžko to něco změní.. Čeští postnormalizační kolaboranté už vůbec ne..

0 0
možnosti
Foto

Redaktorka se Macrona ptá, jestli je legitimní, aby případná mírová jednání ukrajinský prezident podmiňoval tím, že ruská armáda odejde z Krymu. Na to Macron odpovídá tak, jak jsem popsal v závěru druhého a ve třetím odstavci.

0 0
možnosti
Foto

S Putinem nikdo jednat nebude! Jedině cvok. Čeká se na jeho odchod, ať už bude jakýkoliv.

0 0
možnosti
Foto

Co se týče Macrona a jeho včerejšího rozhovoru pro TF1 po návratu z USA, jak o tom nepřesně informovali naši novináři a zdejší kolaboranti, tak jsem si to na tvítu poslechl a je to poněkud jinak, pokud tedy nevytrhnete z celého kontextu jednu, či dvě věty.

Ano, obsahem příštích možných mírových diskuzí s Putinem budou mimo jiné i jeho obavy o rozšiřování zbraní NATO směrem k ruské hranici. Nicméně, co se týče Krymu a podobně, tak o hranicích Ukrajiny rozhodnou Ukrajinci a Francie do toho nemá, co mluvit, Francie stojí za zásadami OSN o nedotknutelnosti územní celistvosti a státní suverenity.

Macron to srovnal se situací, kdy by v případném válečném konfliktu nějaký jiný stát rozhodoval o tom, že Alsasko a Lotrinsko bude, nebo nebude Francie. Podle něj je to nepřípustné a o ukrajinském území může rozhodnout pouze ukrajinský lid.

0 0
možnosti
MK

Pokud toto řekl, je to naprostý lapsus... S Putinem o jeho "obavách" z rozšiřování NATO nikdo mluvit nebude.. S Putinem jako takovým určitě ne.. A určitě ne v kontextu současné ukrajinské věci. Možná někdy později s jiným ruským vedením může být jednání o nějakých garancích obecné povahy, ale nikoliv o rozšiřování NATO..

0 0
možnosti
PO

Zopakuji požadavky Kremlu, pro ukončení denacifikace Ukrajiny : .....ponechat Rusku Donbas a Krym, pak zřídit ca. 100km pásmo "nikoho" .....a zbytek Ukrajiny, kolem Kyjeva a Lvova vyhlásit, jako neutrální stát. Konec hlášení ......n-tssss

0 0
možnosti
MK

Forejte, zdá se, že ruský svět se rozkládá už pouze někde mezi vaší králíkárnou, kuchyní, toaletou a žumpou..

0 0
možnosti
PO

Síkelo, ty dobytku ....proč si nakupoval do zásobníků tak drahý plyn ??

Nakupoval za 120,-Euro/MWh tedy děleno 1000 krát 25,-Kč (kurz) a máme přesně ty 3,-Kč/kWh, kterou po nás od 1.1.2023 chcete ....a ještě se tím chlubíte ???

Vy že jste vláda ??? ....jste banda neschopů a šmejdů ....n-tssss

0 0
možnosti
LB

Vláda národního zbídačení.

0 0
možnosti
OM

Okamurovi nejde na rozum, jak může mít Bašta preference 3,6%, když má hnutí kolem 12-13. A to ještě preference svého kandidáta zdvojnásobil... Ale prý je problém v tom, že Baštu nezvou do diskusí.

0 0
možnosti
LB

Problém je v tom, že délka diskusí by se musela neúměrně prodloužit.

0 0
možnosti
AB

Všichni tři Kantaří favoriti na prezidenta jsou kvalitní. Neměli bychom ovšem zapomínat na pana senátora Fischera, který je po všech stránkách kvalitativně překonává. Proto mu celá naše rodina dá u voleb svůj hlas. Komu záleží na prosperitě naší vlasti, ten se přidá!

0 0
možnosti
LF

Viděl jste film Vratné lahve?

Mně ten Fischer připadá toho Úlisného u lisu.:-)

Kdyby se od něho (Fischera) očekávala prosperita Česka, tak by stopro odstranil jak Zemana, tak Drahoše.

0 0
možnosti
LF

Na vedlejším serveru jsem si přečetl.

Ruský plyn hlavně ve formě LNG si našel cestu do Evropy pod rouškou ázerbajdžánských dodávek.

0 0
možnosti
PO

Za desetiletí své globální nadvlády si Američané natolik zvykli na beztrestnost a naprostou svobodu konání, že dávno přestali skrývat své strategické plány. Řekli, že zaútočí na Jugoslávii (přesněji na to, co z ní zůstalo), a zaútočili. Řekli, že okupují Irák a zničí Saddáma Husajna – zaútočili, okupovali, a Saddáma s celou rodinou vyvraždili. Řekli, že bude “arabské jaro”, udělali ho.

Jen s tím Ruskem a Čínou to pořád né a né ..... n-tssss

0 0
možnosti
Foto

Znáte to, i ve škole ti silní šikanují slabé, na ty ještě silnější si ale netroufnou. S těmi se nakonec nějak domluví, a pak ti slabí mají úplně po chlebe.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz