16.4.2024 | Svátek má Irena


Diskuse k článku

Nechoď Vašku s pány na led…

O Babišovi radši nemluvit, toho předváděli zavřeného in effigy rovnou před soudem, před kterým stojí, Fischer je známý homofob, Hilšer si vyrobil politickou stranu na výrobu milionů a Středula nosí drahé hodinky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Novák 3.12.2022 4:16

Vybrat si Rohanovou jako oběť mediální dehonestace mi nepřijde zrovna fér. Pustil jsem si začátek rozhovoru a z jejího projevu jsem neměl dojem, že by bylo vhodné na ni útočit kvůli kandidatuře na prezidenta. Prostě to zkusila a je bez šance. Ale lidsky mi pripadá přijatelnější, než ten současný lhář, co se vozí na invalidním vozíku pod standartou "pravda vítězí"...

P.S.: Bobošíková tentokrát nekandiduje? ;-)

E. Novotny 3.12.2022 3:07

"Žijeme ve světě, v němž nic není ušito na míru člověka, existuje monstrózní odlišnost mezi lidským tělem, lidským rozumem a věcmi, které dnes utvářejí prvky lidské existence, všechno je ve stavu nerovnováhy. Neexistuje žádná jednotlivá kategorie, skupina nebo třída lidí, které by se tato zničující nerovnováha netýkala (...)“

(Simone Weilová)

A. Dudík 3.12.2022 2:02

TOŽ TOTOK BY OLDA NIKDY NEUDĚLAL !!!;-O;-O;-O

_____________________________

https://www.youtube.com/watch?v=cgDkmeyiWfo

A. Dudík 3.12.2022 1:41

Klídek ... Skupina senátorů podala na registraci Rohanové stížnost na Nejvyšší správní soud a domáhají se vyřazení Rohanové z prezidentských voleb.

_____________________________

!!!!R^

T. Novy 3.12.2022 1:08

Paní Rohanová vypadá jako produkt inkluzivního školství.

Neví nic, ani kolik přesně dluží, nemá stabilní práci, plete si kandidáty do poslanecké sněmovny s kandidáty na ministry, chce spojovat společnost, která není rozdělená, neví, co jsou dezinformační zdroje, mluvit neumí, ale je skvělým materiálem na prezidenta. To by reputace [>-] ve světě rapidně stoupla.

I. Mentlík 3.12.2022 0:50

Vůbec nechápu, proč se pan Neff diví úrovni příčetnosti poslanců. Dříve jsme měli jednu Národní frontu. Dnes jich máme více, a sedm jich sedí ve sněmovně. Jinou změnu nepozoruji. Příčetnost poslanců je odvozena od příčetnosti vedení jednotlivých stran. A voliči mohou dát hlas jen takovým poslancům, které jim ta vedení předloží.

K. Křivan 3.12.2022 0:43

"Fischer je známý homofob" A co má bejt ? Fobie znamená strach. Homofobie je tedy strach z homosexuality, z obtěžování homosexuály. Tak co tedy má bejt ? Každý slušný a normální člověk nechce byt obtěžován homosexuály, je tedy homofob.

Z. Jemelík 3.12.2022 0:41

No vidíte, a mně se Denisa Rohanová jeví jako nesystémová osobnost, čímž je zajímavá a pro mne by klidně mohla být prezidentkou. "Neexistuje ten, kdo by se zalíbil lidem všem" Keep smiling:-)

M. Šejna 3.12.2022 0:24

Když mohli podespat kandidaturu homofobovi Fischerovi, tak mohou i jiným Stejně budou rozhodovat hlasy voličů a nikoli ty podpisy.