1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Nebát se a zůstat v klidu

Server Seznam-zprávy zveřejnil nástin chystaného s strategie vládní konceptu komunikace vlády s občany. Možná jde o únik informace, možná o pokusný balónek. Ať je to co je to, dojem z náčrtu je příznivý

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Břízová 13.9.2022 21:04

Abych vám pravdu řekla, taky mě docela zajímá, kdy to konečně těm antibabišovcům konečně dojde. A doufám, že se zase nebudete ptát, kolik mám piv? Teda nic ve zlém :-)

P. Diviš 13.9.2022 21:26

Že mají nechat Bureše lumpačit a hrát mrtvé brouky? To se u policie a justice spíš nedoporučuje.

J. Václavíková 13.9.2022 21:27

Babiš teď někde kandiduje? Fakt?

J. Černý 13.9.2022 21:29

Babiš prostě mafii vadí. Bakala, Rittig, Krejčíř...nevadili.

J. Václavíková 13.9.2022 21:37

Mafie vadí mafii?

D. Mach 13.9.2022 21:43

Mafiáni se většinou navzájem nesnáší, ale občas vytváří koalice proti jiným mafiánských skupinám. Mario Puzo : Kmotr.

D. Mach 13.9.2022 21:41

V obecních volbách drtivě vítězí místní sdružení.

J. Hnátek 13.9.2022 20:53

Neuvěřitelné ....amíci poskytují Ukronáckům GPS a satelitní data o ruských cílech ....no toto ???

Tak mě napadlo, co kdyby Rusové předali recipročně satelitní data amerických cílů třeba Talibanu ???

V. Sember 13.9.2022 20:57

Meleš nesmysly. Talibán není s USA ve válce. Pleteš si to s Al Kaidou. Tu už ale Talibán nechrání.

J. Hnátek 13.9.2022 21:00

trefil jsi to ....není, ale USA s Ruskem ano ?? ....trdlo ....

V. Sember 13.9.2022 21:07

Trdlo seš ty;-D

D. Mach 13.9.2022 21:45

Vidím K.Kotku, že jste ve válce se zdravým rozumem. A zdravý rozum prohrává ...

V. Sember 13.9.2022 20:48

Ruští armádní velitelé se snaží z Krymu nenápadně přesunout své rodiny

"Nehledě na to, že obyvatelstvo je ubezpečováno o bezpečnosti pobytu na poloostrově, představitelé okupační správy Krymu, pracovníci ruské tajné služby FSB a velitelé některých armádních jednotek se snaží prodat své byty nebo domy a urychleně dostat své příbuzné z poloostrova a zároveň to utajit před svými podřízenými," uvedla ukrajinská rozvědka.

http://jdem.cz/fg4jv3

J. Černý 13.9.2022 20:51

A kolik to je případů?;-);-D

J. Polesny 13.9.2022 20:54

Všichni. Jen tvůj dementní otec ještě nepochopil...;-D.

V. Sember 13.9.2022 20:54

Vojáci URA (Udatná Ruská Armáda) si na Ukrajině začínají balit kufry. V tomto směru jsou nejudatnější důstojníci. Kdo by řekl, že po třídenní speciální operaci, která trvala více jak půlroku, začnou prchat jako křižáci před Husity;-D

J. Hnátek 13.9.2022 20:44

pro ty, kteří neviděli předvolební debatu na CNN a výsledek Marie Antoinety Pekarové ???

https://cz24.news/wp-content/uploads/2022/09/pekarova-psychicky-stav.jpg

S. Lazárek 13.9.2022 20:46

Totální průser šprckyne, ale vy autentičtí pravičáci musíte na výsledkem soudružky mručet blahem nebo ne?:-)

J. Hnátek 13.9.2022 20:50

my už si nehrajeme na soudruhy a ty druhé .....dnes rozhoduje jen dělba na tupce a přemýšlivé !!!

Až to pochopíš, knírku ....máš vyhráno ....n-tssss

S. Lazárek 13.9.2022 20:58

Já mám pocit šprckyne, že teď už budete mít vyhráno spíš vy, autenický pravičáci, takže soudružka Konečná, Tomio a když neskončí v ťurmě tak i Matka Tereza českýho národa Andrej.

Slušnej okresní přebor, to ti tedy povím.

H. Vogel 13.9.2022 21:04

Přemýšlivý :-D :-D promiňte, trochu mě to rozesmálo. Mimochodem: co reportuje pan Lancaster z fronty? Má případně i švýcarský plukovník nějaký názor? Co je nového? Ještě chybí informace o americkém senátorovi, taky se nějak odmlčel.

J. Urban 13.9.2022 22:05

;-DR^

V. Sember 13.9.2022 20:31

Zaujalo mě, že se nějak málo mluví nebo spíš vůbec nemluví o Moravských naftových dolech, které těží ropu a zemní plyn někde u Hodonína.

https://www.mnd.cz/

https://cs.wikipedia.org/wiki/MND

Kdysi jsem jim krátce pomáhal s reklamou, která měla přesvědčit zákazníky jiných dodavatelů energií, že když přejdou k MND, budou mít zemní plyn mnohem levnější, protože MND ho mají z první ruky.

P. Boublíková 13.9.2022 20:35

Protože pokryjí 2% naší spotřeby. Nevím jestli to máte někde v těch odkazech.

V. Sember 13.9.2022 20:44

Rozumím, ačkoli netuším, proč dělali tehdy takovou grandiózní reklamu. Dvě procenta se vždycky najdou. Předpokládám, že už je v té době měli k dispozici. Proč se pokoušeli k MND tahat další lidi. Nedávno jsem četl jakousi diskusi, kde se jejich zákazníci stěžovali, že MND nemilosrdně zvyšuje poplatky za svůj plyn z první ruky. Evidentně jde na všech úrovních jenom o prachy. Nikdo nechce zůstat pozadu. Tohle ale nemůže trvat dlouho.

V. Sember 13.9.2022 20:59

kde si

J. Černý 13.9.2022 20:56

Je to normální dodavatel plynu jako každý jiný. Nedodává jen svůj plyn, to by je neuživilo. Vlastní je asi miliardář Komárek.

F. Navrátil 13.9.2022 21:09

Moravské naftové doly je akciová společnost zabývající se těžbou ropy, těžbou a skladováním plynu, prodejem energií koncovým zákazníkům, ale zejména obchodováním na energetických burzách. V oblasti Ždánického lesa těží lehkou parafinickou ropu, která se nepoužívá k energetickým, ale farmaceutickým a chemickým účelům. Ropu, plyn a elektrickou energii pro trh nakupuje od různých světových producentů.

J. Hnátek 13.9.2022 20:29

já tušil, že to stropování nebude jen tak ???

Evropská unie navrhne přídělový systém na elektřinu v EU, aby zastropované ceny plynu a elektřiny nezruinovaly národní rozpočty! Fialova vláda o tom věděla již koncem minulého týdne, a proto zničehonic ochotně zastropovala ceny, protože strop bude vlastně hrob v důsledku přídělového systému energií pro každého odběratele! Podle návrhu Evropské komise by se na 3 až 4 hodiny v pracovních dnech musela omezit spotřeba elektřiny v méně důležitých oblastech, aby nezkolaboval průmysl! Domácnosti by tak mohly v určité hodiny používat jeden nebo maximálně dva spotřebiče! .... Uffff

P. Boublíková 13.9.2022 20:39

Na to jsem zvyklá ještě z dob panelákových: u nás se mohlo buď vysávat, nebo žehlit, nebo pustit pračku. Nikdy ne víc spotřebičů najednou - vyletěly pojistky ;-D