2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Mírný optimismus

V hodinách, kdy píši tyto řádky, agentury vydávají zprávy, o kterých by se dalo říci, že jsou mírně optimistické: většina řek už kulminuje nebo dokonce klesá, není důvod k znepokojení. Bohužel, máme důvod být znepokojeni i optimismem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
STEM 31.3.2006 19:34

No a co!

Kdo si dobře pamatuje na Bácsze,Pepu z Honkongu a fiktivní vilu ve Švýcarech , tak ví, že se kvůli cca sedmi milionům poroučela  celá vláda.Ba i ODS se dělila v názoru na to, zda průser zatloukat či krýt.
Co máme dnes?Denní inflaci korupce nejhrubšího zrna.Milionové rozkrádačky, ať už přímo Šibalů či lidí na nich napojených.Prorostlá státní správa a bezpečnostní složky organizovaným zločinem.
Kdo z vás četl za poslední měsíc příspěvek "levičáka", který by odsoudil tyto osmileté výsledky
"tvůrčí "práce?Ticho po pěšině, maximálně odpovědi typu "a vy zase bijete černochy".V jednom šiku oslepli, ohluchli a oněměli.Nelze použít ani-čest  vyjímkám.
Evropan (original) 31.3.2006 19:40

Re: No a co!

Tak zase pocitejte s mentalitou obyvatelstva, kteremu v podstate KSCSSD vyhovuje, hosi jsou takovi tlusti, lidovi a ti druzi podporujou ty podnikatele jako je ten od naproti, uz byl letos dvakrat na dovoleny a ta jeho ma novej kozich !
STEM 31.3.2006 19:44

Re: Re: No a co!

Já naiva si myslel, že hra "dejbože ať mu ta koza chcípne" se hraje jen v těch nejnižších patrech.
Evropan (original) 31.3.2006 19:58

Re: Re: Re: No a co!

Tady ehm nejsou zadna vyssi patra, byla zborena pred 40 lety
divana 31.3.2006 20:01

Re: Re: Re: Re: No a co!

ale suterénů je , že se nedají dopočítat.
Andy 31.3.2006 19:46

Re: No a co!

pozitivní na tom je, že za osm let se nepodařilo specializovaným týmům s veškerou vládní podporou najít na ODS nic jiného než jednoho korupčníka okresního formátu ( bleskurychle obžalovaného,  takže OK) a dokonce ani na nenáviděného Tlustého a Topolánka nic, nic, nic..jen dohady, velmi, velmi mlhavé ( ne že bych si myslela, že v ODS jsou andělé).
To, že dostali tenkrát přes prsty, mělo pozitivní efekt.
Bohužel, i kdyby teď zvítězili ve volbách, tak to nebude tak drtivé vítězství, aby dokázali něco změnit, obzvlášť v atmosféře odborářského vydírání, lidí zhýčkaných desítkami podpor. Už vidím ty demonstrace, Špidla v Evropě by bubnoval na poplach- i když, ten už na nás se.. ehm, peče.  Má svou úřednickou funkci a prachy, je spokojen.
Evropan (original) 31.3.2006 19:53

Re: Re: No a co!

Ja si dokonce myslim, ze to bude patove ci dokonce vznikne koalice CSSD KSCM Zeleni, predsi jen je levice Zelenym blizsi, ledaze by nekdo vymekl.
STEM 31.3.2006 20:01

Re: Re: Re: No a co!

To spíše ČSSD  možná bez Vyslaného, Zelení a Lidovci bez Kalouska
STEM 31.3.2006 20:04

Re: Re: Re: Re: No a co!

 Ps: Zbytek doplní Pravdaláska.
pf 31.3.2006 19:47

proc ta skromnost

z te doby - polovina devadesatych let mame preci
 
Monopol Telecomu
Vyvar pro Kocarnicka
A LTO podporene umyslnym zdrzovanim barveni produktu.
Proti okradani statniho rozpoctu carovanim s naftickou jsou VSECHNY soucasne aferky prkotinkama.
OStatne byl to minitr vnitra ODS, ktery spolupracoval s kriminalniky Helbigy, kterym pronajal objek ministerstva vnitra na skladovani kradenych medvedu.
 
 
NoName 31.3.2006 19:52

Re: proc ta skromnost

A je obrovským štěstím, že do toho seznamu za posledních 8 let už nic nepřibylo  
STEM 31.3.2006 19:52

Re: proc ta skromnost

A jsme  opět u těch "černochů".Nelze než odsoudit tyto činy.
Otázka zněla C O T E Ď?
pf 31.3.2006 20:01

no ted aspon

policie vysetruje a posila k soudu lidi napojene na VLADNOUCI stranu a soudy je odsuzuji. Ja v tom vidim jisty pokrok od casu, kdy za vlastnorucne podepsane zfalsovane danove priznani byl osvobozujici rozsudek a nebo kdy slo vycistit Plzenskou Kreditni banku do bela a treba jaksi nechat zmizet dluh za ODA.
A ostatne par lidi z LTO afer konci za mrizemi prave ted, za vlady CSSD s mlhavym Bublanem na postu ministra vnitra.
Prece jenom pokrok proti heroickym casum druhe poloviny devadesatych let, ze. Dneska by spojeni manzely premiera se zlocineckou financni skupinou uz asi neproslo?
STEM 31.3.2006 20:08

Re: no ted aspon

Nechte ty černochy už na pokoji,soudy a policii taky.Otázka zněla:odsoudí někdo ze zdejších Levicových(bez přívlastku) to co se děje T E Ď  ?
NoName 31.3.2006 20:14

Re: no ted aspon

Proč nesoudí i ty z předchozí vládnoucí strany ? Promlčené to není, poptávka je, tak v čem je problém ?
pf 31.3.2006 20:18

trpelivost

treba Vostry se nemuze dockat, az ho budou soudit v cesku. Zrejme se opravnene boji, ze by se mohl dostat pred 12 nezamestnanych a zen z domacnosti, coz je jiste mnohem horsi nez jeden pedofilni cicmunda v talaru s dvema lajkama, kteri jsou radi za za to sezeni na zidli dostanou stravne. 
STEM 31.3.2006 20:21

Re: Re: trpelivost

údolí dutých hlav
Evropan (original) 31.3.2006 20:06

Re: proc ta skromnost

To me bude dlouho mrzet, ze me to s tou naftou taky nenapadlo, stacilo by jen trosku :-)
Evropan (original) 31.3.2006 19:17

Dobry vecer,

stejne je nejkrasnejsi Iveta Touslova, achich, achich
STEM 31.3.2006 19:38

Re: Dobry vecer,

A na Novu se vrátila Markéta
Evropan (original) 31.3.2006 19:46

Re: Re: Dobry vecer,

Na Nove jsou levne lascivni, Iveta to je zenskost, zralost, kultivovanost, ... erotika
STEM 31.3.2006 19:56

Re: Re: Re: Dobry vecer,

To je pravda o nějaké procento před ní jsem měl ale favoritku,Kláru Doleželovou
Evropan (original) 31.3.2006 20:21

Re: Re: Re: Re: Dobry vecer,

Chapu, ale ta Iveta ...
* 31.3.2006 19:02

Financovani volebni kampane? Tak to bude ohnostroj kazdy den!

Účelem jejich cesty do Česka měla podle policie být jistá investice, zřejmě nákup nemovitostí či zhodnocení jejich finančních prostředků uložených na účtech v Česku ve výši asi jedné miliardy dolarů (24 miliard korun).
 
"Po jejich (otce a syna) zmizení se rozběhlo vyšetřování, kdy policisté zjistili, že všechny účty pohřešovaných jsou vyčerpány," uvedla Kosinová.
 
"Při vyšetřování této kauzy detektivové narazili na jméno podnikatele a lobbisty Františka Vybírala, který kromě kontaktů na ruskojazyčný organizovaný zločin měl úzké vazby na nejrůznější podnikatele i na pracovníky státní správy," uvedla Kosinová. Jeho jednání a sledované aktivity přiměly policii, aby začala prověřovat také jeho kontakty ve státní správě.
 
NoName 31.3.2006 19:01

Tož jsem v rádiu slyšel,

že vláda má připravené dávky pro postižené ... Já proti dávkám nic nemám, dokonce jsou v tomto případě snad i rozumné, ale mám pocit, že s dávkami se roztrhl pytel a že došlo k inflaci dávek ... Tato vláda řeší všechno dávkami ...
Pavel Kořenský 31.3.2006 19:06

Re: Tož jsem v rádiu slyšel,

No, já jsem taky nepřítelem dávek, ale v tomto případě je to asi nejjednoduší a nejrychlejší řešení. ***** Když někomu vezme voda dům a třeba i práci či živnost, tak někde bydlet musí a jíst taky musí. A i když měl třeba ten barák řádně pojištěný, tak nějakou dobu trvá než pojišťovna zaplatí a barák se opraví. ***** Takže pro tyhle lidi je asi IMHO nejúčinnější pomoc dát jim prostě na začátek nějaké peníze.
* 31.3.2006 19:09

Re: Re: Tož jsem v rádiu slyšel,

Jste to Vy?!
Pavel Kořenský 31.3.2006 19:34

Re: Re: Re: Tož jsem v rádiu slyšel,

Jo, jsem to já. Proč ?
* 31.3.2006 19:35

Re: Re: Re: Re: Tož jsem v rádiu slyšel,

Jsem prekvapen lidskosti