2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Méně korupce

O dva body kupředu se Česko umístilo v žebříčku vnímání korupce. To je bezesporu potěšující zpráva a kupodivu se dostala i do médií, navzdory zásadě, že jenom špatné zprávy mají nárok na to býti šířeny. Navíc ty dva body znamenají pět příček v žebříčku a to je věru důvod k potěšení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 30.1.2019 15:16

Jak je to možné ? Euro je přece pro etupouny zázrak... Dzp

https://www.e15.cz/zahranicni/mmf-zhorsil-vyhled-svetove-ekonomiky-zpomaluje-ji-slaby-rust-eurozony-1355563

H. Omar 30.1.2019 15:20

Re: Jak je to možné ? Euro je přece pro etupouny zázrak... Dzp

Stejně jako u těch co euro nemají...

K. Janyška 30.1.2019 15:23

Re: Jak je to možné ? Euro je přece pro etupouny zázrak... Dzp

Je to politický a Němci řízený nástroj k ovládnutí a okrádání Evropy. Je to jen přejmenovaná marka vnucená nepozorným... Dzp.

H. Omar 30.1.2019 15:25

Re: Jak je to možné ? Euro je přece pro etupouny zázrak... Dzp

Jak funguje to ovládání a okrádání jste mi stále nevysvětlil.... Zatím ve velkém dotují EU i země Eura, Řeckem počínaje...

J. Jelínek 30.1.2019 15:27

Re: Jak je to možné ? Euro je přece pro etupouny zázrak... Dzp

Sakryš Kadle, ještě jsem nazapsal, že by mi někdo éčka nutil. Vždycky je po mě jen chtěli, buržousti zatracený. Asi jsem málo nepozornej.

K. Janyška 30.1.2019 15:49

Re: Jak je to možné ? Euro je přece pro etupouny zázrak... Dzp

Arnošt-b, jsi v první řadě nevzdělaný. Musíš, pokud nechceš být tak blbej prostudovat Soukromé peníze od Hayeka... Dzp.

M. Němec 30.1.2019 16:21

Re: Jak je to možné ? Euro je přece pro etupouny zázrak... Dzp

Jojo, to sem čet a je to výborný.

Nejlepší je ta scéna o tom, jak ta pani Husíčková přijde do kvelbu pro rohlíky a petržel a pak se přijde na to, že si doma zapomněla brejle.

J. Jelínek 30.1.2019 16:34

Re: Jak je to možné ? Euro je přece pro etupouny zázrak... Dzp

Soukromý Hayekovo love bych si rád "prostudoval", ale do lochu se mi moc nechce. Takže si ta študia vodpustím.

M. Mikulec 30.1.2019 15:37

Re: Jak je to možné ? Euro je přece pro etupouny zázrak... Dzp

Jiste, Omare. Čínský růst zpomalil na 6,6% a eurozóna na 0,9%.

H. Omar 30.1.2019 15:45

Re: Jak je to možné ? Euro je přece pro etupouny zázrak... Dzp

Tak ona už jen Čína nemá euro? To jsem nevěděl. :)))

JInak Čína naprosto logicky zpomaluje. On ten růst z nuly jde celkem rychle, pokud přijmete místo komunistické doktríny tržní prostředí. No a podpoříte ho diktaturou...

H. Omar 30.1.2019 15:12

Baxa je solární megahyper baron.

https://www.lidovky.cz/domov/zemanova-favoritka-vitaskova-utoci-na-baxu-udelala-z-nej-solarniho-barona.A190130_123203_ln_noviny_form

No a Vitásková se potvrdila jako Zemanova pussyna...

M. Prokop 30.1.2019 15:15

Re: Baxa je solární megahyper baron.

Vitásková je zajímavá. V politice zatím possrala vše, čeho se dotkla, ale mezi ERÚ za ní a současný stavem je je výrazný rozdíl (v její prospěch).

H. Omar 30.1.2019 15:24

Re: Baxa je solární megahyper baron.

Přiznám se, že její aktivita na ERÚ se mi těžko posuzuje. Co je její marketing a co je realita...

M. Prokop 30.1.2019 15:54

Re: Baxa je solární megahyper baron.

Tristní realita je hlavně současný stav.

J. Jelínek 30.1.2019 15:16

Re: Baxa je solární megahyper baron.

To víte, ta medajle.....Ale je to čiperná dívčina, jen což. U nás na dědině je takovejch solárních baronů plná prdel, tak je musím obejít a varovat před tou pasyrájotkou.

M. Jandáková 30.1.2019 15:34

Re: Baxa je solární megahyper baron.

Vitásková vznesla věcné otázky. Soudce Baxa je zkarikoval do výrazu "solární baron". Vy jste mu to spolkl.

H. Omar 30.1.2019 15:42

Re: Baxa je solární megahyper baron.

Jistě. Naprosto blbé pro blky vašeho formátu. A žerete jí to dál...

M. Jandáková 30.1.2019 15:46

Re: Baxa je solární megahyper baron.

Já o tom případu nevím víc, než Vy. Solární panely soudce Baxy mě nezajímají. Jen Vás upozorňuji na chybu v překladu článku. Opisovači titulků. Debílku?

M. Prokop 30.1.2019 15:59

Re: Baxa je solární megahyper baron.

Pokud dnešní Lidovky nekecají, tak ty otázky byly dost přehnané. Pár panelů na střeše fakt nestačí na povyk kolem podezřelých okolností ohledně vlastnictví solární elektrárny. "„Soudce Baxa by se měl vyjádřit ke své fotovoltaické elektrárně,“ dramaticky uvedla bývalá státní úřednice sdělení na webu Institutu Aleny Vitáskové, který v srpnu 2017 sama založila. „Jak k ní přišel, kolik pobírá na dotacích? Jak dopadlo šetření, když jeho elektrárna spadla do těch podezřelých, které švindlují s výrobou?“

Na ERÚ mi připadala docela dobrá, ale tohle, pokud Lidovky nekecají, je prostě přehnané.

M. Jandáková 30.1.2019 16:07

Re: Baxa je solární megahyper baron.

Kola přehnanosti se již točí - a nabírají na obrátkách. Snaha o jejich zpomalování zdá se býti záškodnickou.-)

J. Matuška 30.1.2019 15:00

Složitý proces možného sesazení hlavy státu

... Šéf KSČM Vojtěch Filip se také prezidenta Zemana hned zastal. „Je smutné, že senátoři Klubu pro liberální demokracii - Senátor 21, nedělají, jak se zdá, nic jiného, než bojují s panem prezidentem. Otázkou je, zda právě toto od nich jejich voliči očekávají a zda touto svojí činností prospívají občanům a naší zemi v zahraničí,“ napsal Filip na Twitteru.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ustavni-zaloba-prezident-zeman-senator-laska.A190130_102858_domaci_kop?utm_source=firebase&utm_medium=webnotifikace

Politika a "politikaření" jsou pojmy, které stojí proti sobě. Chápu, že opozice musí vystupovat s kritikou, ale nic se nemá přehánět. "Přesolování" útoků proti Miloši Zemanovi působilo spíše kontraproduktivně - viz přímá volba prezidenta. Fanatická ideologická nenávist zatemńuje mozek.

M. Moravcová 30.1.2019 15:04

Re: Složitý proces možného sesazení hlavy státu

Tak za ty prachy, že? Nic jiného neumí než sepisovat žaloby, tak sepisují. Přece nechcete, aby posuzovali důchodovou reformu, rozpočet pro armádu nebo dokonce jaký je vztah ČR k Sieře Leone.

H. Omar 30.1.2019 15:07

Re: Složitý proces možného sesazení hlavy státu

Stbáci a komunisté spolu s ČSSD žádnou důchodovou reformu nemají, takže není co posuzovat..

J. Jelínek 30.1.2019 15:10

Re: Složitý proces možného sesazení hlavy státu

Ono stačí, když když se budou věnovat Burundy Ukundy, jak už tady někdo přede mnou naznačil.

A. Trick 30.1.2019 15:14

Re: Složitý proces možného sesazení hlavy státu

Pro samé žaloby nemají čas projednávat zákony předložené Sněmovnou. Proto museli požádat o prodloužení lhůty aby to stihli.

M. Prokop 30.1.2019 15:20

Re: Složitý proces možného sesazení hlavy státu

Na důchodovou reformu chystá komisi Maláčová. Už asi šestou. Bude z toho prd, viz dnešní Lidovky a Kohout.

H. Omar 30.1.2019 15:08

Re: Složitý proces možného sesazení hlavy státu

Vy jste pochopil toho Churchilla obráceně, že?

K. Janyška 30.1.2019 15:17

Re: Složitý proces možného sesazení hlavy státu

Jsem pro žalobu. Nic jiného si nezaslouží. A ODS ať jde do háje... Dzp.

M. Prokop 30.1.2019 15:17

Re: Složitý proces možného sesazení hlavy státu

Do toho je Falmerovi hovno, to je mezi dotyčnými senátory a jejich voliči. To on nejspíš není.

Tu poslední větu veďte v patrnosti!

K. Janyška 30.1.2019 14:48

Klima, podnebí a počasí jsou krystalické, dokonce viditelné,

formy spontánního řádu a kdo to popírá je megablbec. Neodvažujte se !!! Dzp.