1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Kouřit se nebude

Skupina senátorů se obrátila na Ústavní soud ve věci protikuřáckého zákona. Jejich naděje, že soud zákon zruší, padla. Ústavní soud zákaz podržel. Námitky má jen proti drobnostem, jako že se nesmí prodávat alkohol při akcích určených převážně dětem. Kdo stanoví, co je to převážně dětem?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 19.4.2018 8:24

Dou fám, že pan prezident Zeman, při jednání v Čínskými

.. investory na ťuknu naši možnou účast při velké čínské záchodkové revoluci. Máme pro tento grandiózní projekt všechny předpoklady, neb v haj?lu jsme už byli totlikrák a víme, jak to řešit. :-):-):-)

V. Hájková 19.4.2018 8:28

Re: Dou fám, že pan prezident Zeman, při jednání v Čínskými

To těžko - do jednoho takového "" hajzlu "" se řítíme přímo kosmickou rychlostí :-)))))))))))))))))))))))))))

P. Vandas 19.4.2018 8:30

Re: Dou fám, že pan prezident Zeman, při jednání v Čínskými

Z vašich hlášení usuzuji, že už jste v cíli. :-):-):-)

V. Hájková 19.4.2018 8:32

Re: Dou fám, že pan prezident Zeman, při jednání v Čínskými

Nejraději bych si za svou reakci na Vás "" ruku urazila" :-)))))

P. Vandas 19.4.2018 8:38

Re: Dou fám, že pan prezident Zeman, při jednání v Čínskými

Neházejte ty balóny tak vysoko neb potom se mi dobře smečuje. :-):-):-)

P. Hlosta 19.4.2018 8:30

Re: Dou fám, že pan prezident Zeman, při jednání v Čínskými

Představte si, jak velký je záchodový problém v Číně. Miliarda a půl lidí potřebuje kadit a čurat denně i několikrát. Dříve se svážely fekálie svažeči, kteří se tím živili a vozili to sedlačícím na pole. Tohle je ale už nemožné, hlavně u velkoměst. Spotřeba vody enormně stoupá a hygiena už je i v Číně na vysoké úrovni ve velkoměstech. Spotřeba papíru je taky ohromující. JE co řešit a to víc, než prkotiny o komunismu. To si tam uvědomují i komunisté ve vládě. Musí!

Nás, deset a půl milionu, moc trápit záchodový problém nemusí. ;-)

J. Jelínek 19.4.2018 8:34

Re: Dou fám, že pan prezident Zeman, při jednání v Čínskými

Tak proto číňani řeší, jak si vytřít prdel Zemanem.

P. Vandas 19.4.2018 8:36

Re: Dou fám, že pan prezident Zeman, při jednání v Čínskými

Právě o tom to je. Kdysi Baťa řekl svým zaměstnancům: "Nemějte strach o svou práci, neb miliarda obyvatel země chodí bosa." Toto je podobný případ, kdy miliardy lidí na zemi nemají záchod a příležitost navrhnout a realizovat miliony záchodků po celé Číně i jinde. Záchod není jen budka, ale i mísa, pumpa, zdroj vody a třeba septik, či čistička. :-):-):-)

F. Šimek 19.4.2018 8:33

Re: Dou fám, že pan prezident Zeman, při jednání v Čínskými

John Bok-to byl jeden z prvních po r.89 provozovatel OO na nádraží v Praze! Měl by nastoupit, ale dneska je to "skoro právník" spolku ŠALAMOUN....:-(

V. Hájková 19.4.2018 9:01

Re: Dou fám, že pan prezident Zeman, při jednání v Čínskými

Jestli pak o tomto člověku něco víte- když si primitive o něho otíráte hubu?

Narodil se v rodině československého válečného pilota ve Velké Británii

Bedřicha Boka a Angličanky Florence Mary Spence, jež za války působila u

britského letectva. Křestní jméno dostal po anglickém dědečkovi. Podepsal Chartu 77.V 70. a 80. letech jej sledovala a perzekvovala Státní bezpečnost kvůli jeho politickým názorům, musel pracovat v dělnických profesích.

V. Novák 19.4.2018 9:12

Re: Dou fám, že pan prezident Zeman, při jednání v Čínskými

Což vylučuje, aby byl blbec?

F. Šimek 19.4.2018 9:24

Re: Dou fám, že pan prezident Zeman, při jednání v Čínskými

383-já o něm vím víc než vy ! Jen sem napsal, že po r89 provozoval, jako jeden z prvních v Praze veřejný OO ! Nebo ne ? Můj táta nebyl válečnej pilot ve Velké Británii, ale kulak ! Vaši soudruzi nás vystěhovali a přestěhovali do pastoušky. Že je dneska "skoro právník"-taky fakt. Dokonce se zastává Nečesanýho, kterej kůli penězům na fet skoro zabil kadeřnici. Můj táta celej život pracoval v dělnických profesí-stejně jako já ! Na rozdíl od vás, byl jeden z prvních u základajícího KAN !!! To vy jen lžete a lžete......!!!

V. Hájková 19.4.2018 10:30

Re: Dou fám, že pan prezident Zeman, při jednání v Čínskými

Už to vy dobytku PROLHANÝ - nikdy neudělám, abych na takové drze a prolhané hovado reagovala!

P. Hlosta 19.4.2018 8:19

Několik příkazů, co mě napadly. ;-)

Je to už úsměvné. Kuřáci shánějí co nejlevnější cigarety a tabák na ubalení, což přináší děsný smrad. Jenže peněženky rozhodují, co si lze kupovat. Ten smrad není jen z pašovaných cigaret a tabáku, ale z běžně kupných také. Kde že jsou ty časy, kdy si mohl člověk koupit Camelky, Kentky a jiné značkové cigarety... Ty se dnes kouří v destinacích, jako je Afrika. Nabídnout běženci, černému jako íčko z hutí a s tabletem v ruce, svou běžnou cigaretu, namísto Camel a podobnou sortu, tak se mu zošklivím pro mou lakotu a že nejen si ničím já pajšl, ale chci to i jemu.

Pivovary naposled naříkaly pro pokles zájmu českých zákazníků o pivo. No bodejť by nepoklesl zájem, když se nesmí kouřit při pivě v hospodě a to flaškové to nevytrhne. Celý svět obdivuje naše pivo, ač si ho dokážeme sami zničit tzv. chmelovými produkty z USA dováženými. Vývoz našeho piva stoupá, spotřeba doma klesá. Jak skvělé! zaradují se militantní odpůrci normálního života. Normální je totiž špatně a musí se zavést převýchova člověka. Občan musí být uvědomělý a poddajný zákazům a příkazům zhora. Musí se naučit snášet rušení starých zvyklostí, tradičních postupů i obyčejů, také se naučit žít jinak než v dříve tradiční rodině, aby byl in a v balíku, protože tradiční rodina je drahá a nepřináší nic zadarmo. Když bude samoživitel(ka), lze přijít i k prachům bez práce.

Mladí nekuřte! Nepijte alkohol!, Nejezte sladké! Zakažte si tučné! Choďte brzy spát a brzy vstávejte na cvičení těla! Nejezte lepkové produkty(např. buchty a chleba, či rohlík)! Nekupujte umělohmotné produkty, že jsou z ropy a jedovaté chemie! Najděte si zdravé zóny v bydlení a spaní, opustěte zóny nezdravé! Nikdy si nekupujte auto se spalovacím motorem a nejezděte takovými! Užívejte hromadnou dopravu, tu zdravou! Mejte si správně zuby krouživým pohybem dvakrát, až třikrát denně. Neužívejte spraye proti potivosti a poťte se zdravě! Dýchejte zhluboka a ne povrchně! Nemyslete na blbosti!

;-))

M. Moravcová 19.4.2018 8:30

Re: Několik příkazů, co mě napadly. ;-)

nejlepší by bylo rodit roboty na baterky, ti nekouří, nechlastají, nežerou, říkat budou jen co se jim dovolí. Kampak s různorodými lidmi, kteří by si chtěli dělat jen co chtějí. Taková ovce Dolly, to je materiál.

J. Kombercová 19.4.2018 8:49

Re: Několik příkazů, co mě napadly. ;-)

Jen počkejte, až roboti dostanou, jak už se o tom uvažuje, lidská práva.

Tak jsem si vzpomněla na jeden starší vtip, jak vědec, zírající do mikroskopu, říká... tak to je konec, spermie právě založily odbory.

M. Moravcová 19.4.2018 10:22

Re: Několik příkazů, co mě napadly. ;-)

:-)

P. Hlosta 19.4.2018 8:52

Re: Několik příkazů, co mě napadly. ;-)

Robotizace už je v prvoplánu. Tzv. 4.0 C To prý bude automatizace na tak vysoké úrovni, že nebude práce pro většinu lidí, co nemají vyšší vzdělání a ikdyby měli, nebude té práce dost. Budou makat jen stroje. Co bude dělat EU s těmi imigranty... Nádherná představa, že se nemusí pracovat, skončí při pocitu hladu a zimy. Taky lék na společnost rozežranou sociální opaterou. ;-)

J. Uherek 19.4.2018 8:19

Hybridní demokracie

Zastupitelská demokracie s prvky přímé demokracie jako je přìmá volba presidenta nebo starostů je hybrid. Jedno jde proti druhému. Problémem je naše přirozenost. Na jedné straně chceme, aby tu práci za nás někdo dělal a na druhé mu do toho chceme kecat jak a co má dělat. Politici mají mít vizi a nás za ní mají vést, mají být těmi lepšími z nás a ne být pouhými vykonavateli naší vůle, ale komu z nás se líbí být veden? A kteří politici jsou těmi nejlepšími z nás?

P. Vandas 19.4.2018 8:18

Tak co myslíte, vybere si Trump Prahu?

To by byla sranda, co? :-):-):-) Zeman by měl satisfakci.

F. Šimek 19.4.2018 8:22

Re: Tak co myslíte, vybere si Trump Prahu?

to by bylo B I N G O.....383 by dostala menzes.....:-)))))

V. Hájková 19.4.2018 8:30

Re: Tak co myslíte, vybere si Trump Prahu?

Přestaňte - ze sebe ve své tuposti dělat ještě NECHUTNÉ PRASE!

F. Šimek 19.4.2018 8:34

Re: Tak co myslíte, vybere si Trump Prahu?

takovou přezdívku sem od 383 ještě nedostal...díky !

P. Hlosta 19.4.2018 8:24

Re: Tak co myslíte, vybere si Trump Prahu?

Prahu asi ne, protože Zeman je kuřák co je schopný si zapálit i před Prvním Mužem světa. Trump nebude riskovat diplomatické konflikty. ;-))

F. Doušek 19.4.2018 8:16

Po Velké kulturní revoluci v Číně

nastává doba Velké záchodkové revoluce.

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/japonsko-nabizi-cine-pomoci-se-zachodkovou-revoluci-slibuji/r~23080c8c439611e89509ac1f6b220ee8/?utm_source=volnyHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=editor1&utm_term=position-0&redirected=1524118381

P.S. I moje babička měla v 50-tých letech suchej záchod na dvorku....

V. Hájková 19.4.2018 8:24

Re: Po Velké kulturní revoluci v Číně

Četla jsem ten článek- takové WC " a kolik toho vypovídá o urovni života národa že?

F. Doušek 19.4.2018 9:35

Re: Po Velké kulturní revoluci v Číně

Ano, máme se od nich co učit. Říká Zeman.

M. Valenta 19.4.2018 8:14

Kouření a brexitové kroucení

Od té doby co chodím z hospody a nemusím se převlékat už v předsíni je to fakt fajn.

A brexit? Ale ano, vlak drncá, sice po vedlejší koleji, momentálně směr stanice celní unie. Otázkou je, zdali Britům tuhle vytouženou rozinku Brusel neslupne.

M. Krátký 19.4.2018 8:14

Kouření a třetí eventuelně i čtvrté pohlaví

tato situace může nastat když si taková "osoba" vykouří vlastní péro - a v EU na to nemají žádnou směrnici - možná ani názor !!!

V. Hájková 19.4.2018 7:57

POKUD

ČSSD- pujde dělat STAFÁŽ - zdání demokracie do vlády BUREŠOVA - AGROFERTU - zničí nejen sebe ale i tuto zem!

Takže jak dál fízle BUREŠI - ještě zbývá vyšoupnout prez. policie TUHÉHO- a bude po obavách s vašim trestním stíháním - o kterém ví celá EU!

Je to tristní podívání- jak se za pomoci proruského opilce z hradu v této zemi rozjíždí OLIGARCHICKÝ PUČ - ala KREML !!

A národ tomu přihlíží jak stádo tupých ovcí! ŽE - jsou to vážení silná slova???

ANI - NÁHODOU!!!