18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Končí třetí týden

Je to skutečně světová válka proti neviditelnému všudypřítomnému nepříteli. Stav nouze trvá tři týdny a v týdnu následujícím bude poslanecká sněmovna vládě schvalovat další postup.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Máš 5.4.2020 1:41

Jednoznačně zaostalá Čína! Vám připadá normální ve 21. století dělat koncentrační tábory? Nebo to že jim spadne přetížený hotel, nebo že mají většinu patentů prostě ukradenou? Nebo to že dokáží lhát o epidemii do té míry že ta se mezitím rozleze konzumenty po světě? No už vůbec to, že čínský bezdomovec sní syrového nemocného netopýra! Za celý svůj život jsem viděl různé věci, ale s Číňanem mám spojený zážitek z nemocnice. Byl hospitalizován na našem oddělení, mírně zmatený, v cizím prostředí. Místo na záchod se vykálel prostě na chodbě do rohu. Nedělejte si iluze když vidíte pár paneláků, o tom to není. A to že Číňan neumí vyrobit respirátor FFP3 a u nás se vyrobí téměř podomácku to vám není nápadné? Komunisti to jsou a doufám, že to dojde celému světu a konečně se na ně vykašle. No opustili jsme to co je důležitější, tak to máme. Hodně štěstí a ten kolega, by měl pana Neffa oslovovat normálně. Neff sice nechápe, že se dá docela dobře žít bez předražených fotovýletů a jezdit vlakem, že se dá žít prostě slowly, ale udělal moc dobrého, jeho žena šije roušky a jsou to normální lidé i když ropáci. Deal se dá doladit, bez dealu není co doladit. Good luck nám všem

D. Mach 4.4.2020 7:47

Čína selhala tím, že výrobu odstěhovala do Číny? Tak to je možná jasné, kde udělali soudruzi chybu, ale váš příspěvek už tak jasný není. Na co vlastně reagujete?

V. Mokrý 4.4.2020 8:08

Mír se udržoval hlavně v euroatlantickém regionu a odtamtud se výroba stěhovala do Číny. Já si na vedení nestojím.

J. Drobný 4.4.2020 8:30

Kromě prozíravého přesunu výroby do Číny jste ještě zapomněl zmínit, že euroatlantický region v zájmu zachování míru přesunul válečné operace na Blízký Východ. Tyto zásluhy mu také nelze upírat.

V. Hájková 4.4.2020 7:21

Dobrý den- opět s Vámi musím naprosto souhlasit!

M. Krčmář 4.4.2020 7:39

Nic proti šetrným technologiím, ale tady se bavíme o nesmyslném a nesplnitelném plánu. Elektromobily jsou nepoužitelné,za prvé nemáme čím je nabíjet,za druhé maj baterie v zimě problém a za třetí když zahoří jsou neuhasitelné. O kolektorech na úrodné půdě snad nemusím psát. Povolenky na emise jsou bohapustý podvod, který zdražuje energie, ale snižování emisí nepřináší. Ekologizace v rámci technologického rozvoje je samozřejmě vítána, ovšem spáchat zároveň ekonomickou sebevraždu je nesmysl.

V. Hájková 4.4.2020 6:59

Co říkáte p. Mařák- jaký gauner stojí v čele WHO ?

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/neni-to-spatny-napad-zastupce-who-se-vyslovil-pro-pouzivani-doma-sitych-rousek-40319337?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

M. Mařák 4.4.2020 7:06

Hamáček náš národní byl z Mirečka před pár dny celý rozčilený, teď se může uklidnit, co se týče mne, tak nevím. Tu obyčejnou roušku osobně jako laik považuji za zbytečnou, pokud nejsem sám nakažený a nechci bránit ostatní, no a tady ve Francii nošení roušek není povinné jako u nás. FFP2 používám, jen když jdu jednou za čas do hypermarketu nakoupit velkou zásobu, jinak ne.

J. Fialová 4.4.2020 7:16

"pokud nejsem sám nakažený a nechci bránit ostatní"

Ale to nikdo nevíme - jestli zrovna včil nejsme sami nakažení. Protože nějakou dobu trvá než se projeví příznaky, nebo u někoho může být tak lehký průběh že si toho sám ani nevšimne ale přitom může být přenašeč... Takže ostatní bráníme permanentně tím, že se chováme, jako kdybychom to měli.

M. Mařák 4.4.2020 7:22

Dělám to tak, že se na nikoho nelepím, to by mělo stačit, řekl bych.

M. Mařák 4.4.2020 7:24

Kromě manželky a dětí doma, samozřejmě. Tomu se zatím nedá zabránit.

V. Hájková 4.4.2020 6:58

Tak jsem si říkala - jakou ohlodanou kost asi hodí p. NEFF na víkend své smečce :-)

A jako téměř vždy nezklamal :-)

M. Mařák 4.4.2020 7:07

Co se týče zelené rakoviny lidstva, vidím to stejně.

R. Franz 4.4.2020 7:15

Jako šílenec olejovo aerosolovo plasto uhelný?

M. Mařák 4.4.2020 7:19

Jako jádrař, jsem navíc toho názoru, že bychom měli brutálně seškrtat náš sociální stát a z ušetřených peněz vyzbrojit armádu moderním jaderným arzenálem.

V. Mokrý 4.4.2020 7:13

A ty tady chceš být vedoucí vlčice/hyena smečky.

M. Mařák 4.4.2020 6:54

Dobré ráno ve spolek, nebo co...

M. Mařák 4.4.2020 6:57

Vespolek.... Ten článek o vakcíně proti tubeře, jež podporuje buněčnou imunitu, má cosi do sebe, bych řekl.

P. Victorin 4.4.2020 4:54

Až skončí pandemie, neozvou se jenom jako jediní globalisté, nýbrž řada dalších "istů" a nejen ti. Například komunisti, právníci, umělci, kavárníci atd... atd.... Proto mi tento článek pana Neffa nedává příliš smysl. Sorry /bez jako/...

V. Mokrý 4.4.2020 7:15

Jo, krysy vylezou z děr, některé se už přece ozvaly.

I. Hermanek 4.4.2020 2:17

Tedy jak to nazvat. V podstatě jsem si myslel ze čtenáři neviditelného psa mají určitě své tnazory ale kultivované no asi to už nefunguje ani tady nicméně skvělá práce pane neffe díky za to ze jste!

R. Langer 4.4.2020 6:12

Cože?

F. Máš 5.4.2020 1:51

Mám to stejně, těším se na příspěvky pana Neffa. Bylo to jedno z mála co jsem si na internetu v roce 1999 mohl přečíst, ještě PalmKnihy a začátky servrů. Štve mě, když chlap, kterého si vážím a mám ho rád, jakoby ukročí. Smlouva se dá doladit, dá-li se věc stranou, nebude co dolaďovat. Jasně že je to jen kousek skládačky. Opatrujte se f.

I. Hermanek 4.4.2020 1:59

Bezva sopteni a nadávání je řešení. A nebo snad ne?

I. Hermanek 4.4.2020 1:55

Každ den vyjma neděle otvírám npes na otvírak po pulnoci diiiky za každou půlnoc plus

F. Máš 4.4.2020 1:47

A jak mě ten Bába zloděj strašně s..., a mám na něj od začátku (podzim 2011) jasný nezměněný názor (že by měl sedět), jsem rád, že to podepsal. Asi to holt tak mělo být. Je to megazlo... i v čase kovidu, ale má silný sebezáchovný pud

I. Hermanek 4.4.2020 1:41

Hlas rozumu který zvažuje veškeré alternativy díky pane neffe

F. Máš 4.4.2020 1:38

Jo a to že teď víc člověk vnímá kovid, to neznamená že je počasí v cajku. Neprší, furt stejně, v létě budou vedra u nás přes 40 zase o pár dní déle /v USA se v karanténě upečou/ Austrálie nedávno shořela, invazní druhy hmyzu z Afriky se stěhují blíž k mírnému pásmu atd. atd. atd. Je to jasný, miliardy let chladla země a ukládaly se v ní nerosty ropa uhlí atd. no my to za 150 let přeměníme zpět. To se jako neprojeví? To není možné, že to nedojde Neffovi? Dochází to mýmu 6 letýmu klukovi. Jedině kdyby přestal platit fyzikální zákon by ta energie nezpůsobila nic. To je ovšem jen v knihách:-)

J. Pokoutný 4.4.2020 9:09

Austrálie hořívá posledních několik set tisíc let, akorát si toho zelení géniové všimli až teď. V Čechách i na Moravě bývalo opakovaně moře. Středohoří soptilo. Chápu, že se vám změny nelíbí, ale tak to prostě je. Váš vnuk si možná bude stěžovat na nastupující dobu ledovou. Zkuste si obstarat data.

J. Zima 4.4.2020 11:58

A to se zachrání uzavřením jaderných elektráren, zákazem pěstování geneticky pozměněných plodin a budováním solárů, větrníků a spalováním zemního plynu. Tak jste to myslel? Protože to je přesně podstata toho Green Dealu.